Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Labai tvarkingas kombainiukas matosi :icon-wink: ir kulia gražiai. Prie viso komplekto priekabą reiktų dar nudažyti :D traktorius irgi matosi užlaikytas

Padažinėti kai kur reikėjo, truputį elektrą pasitvarkyti. Pavirinti kai kur įtrūkimus, keletas diržų, tepalai. Visa kita ok :) O priekaba ne mano, draugo. Aš dviašę per žiemą tikiuosi pasiruošti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

liuks, dr zoidberg, kiek kubiniu metru talpos bunkeris?

Lyg tai 1,9 kub. m. Specifikacijoje rašo 19 hl (hektolitrų), tai jei teisingai suskaičiavau gaunasi 1,9 kubo. Kviečių telpa apie 1,4 tonos. Ne taip jau ir mažai, kaip tikėjausi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia zmonems miglos pust kad jis paprastas sutinku bet detaliu nera na nebent agrotaka o man iki jos kaip iki menulio,net katalogo neimanoma gaut ,gal kas zinot kas prekiauja katalogais ir kokia kaina,aisku kai ka galima ir suburt ,bet palygink su clasu detaliu visur ir visokiu ,nekalbant apie niva :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia zmonems miglos pust kad jis paprastas sutinku bet detaliu nera na nebent agrotaka o man iki jos kaip iki menulio,net katalogo neimanoma gaut ,gal kas zinot kas prekiauja katalogais ir kokia kaina,aisku kai ka galima ir suburt ,bet palygink su clasu detaliu visur ir visokiu ,nekalbant apie niva :D

Tai pirk tą class'ą arba nivą ir neturėsi bėdų. Kam čia nervus gadintis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia zmonems miglos pust kad jis paprastas sutinku bet detaliu nera na nebent agrotaka o man iki jos kaip iki menulio,net katalogo neimanoma gaut ,gal kas zinot kas prekiauja katalogais ir kokia kaina,aisku kai ka galima ir suburt ,bet palygink su clasu detaliu visur ir visokiu ,nekalbant apie niva :D

guoliai daug kur tokie patys eina, skf dengtas 18lt, dirzu isskyrus kuliamos rasi ten pat kur ir guolius ar slangas - as tokius dalykus perku hidrobalte, brangoka bet kokybe tikrai nebloga,slangu ypac. ekologas duosiu patarima - nuspirk pagriuvusi volvo ant daliu - be variklio uz 4k paimsi dar nenudraskyta smarkiai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
Sveiki, kur galima nusipirkt Volvo 1110 kuliamosios dirza?

Kaune,,Lytagroje", išmatavimai-80x5x3510,pritaikė nuolaidą,mokėjau 220Lt. Jis už originalą plonesnis 2mm ir truputį trumpesnis.Sulaisvinau iki galo tempimą ir tiko kuo geriausiai,Nukūliau apie 25 ha,nesitempia,beveik nesimato,kad dirbęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki kolegos volvistai :) Visai netyčia gavau Volvo 1130 vartotojo vadovą (bėda, kad tik iki 66 puslapio ir švedų kalba) ir pilną DETALIŲ KATALOGĄ ! Jeigu kam reikės... kreipkitės :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
sveiki gal kam teko dirbti su tokiu smulkintuvu? ar gerai smulkina? :icon-question:

Teko dirbti su volvo 800 9 sezonus po 25-30ha. Su tokiu smulkintuvu 3 sezonus. Jei yra galimybė - pirk su vertikaliais peiliais, o ne šitą. Šio tipo prastokai smulkina ir skleidžia sunkiai, juo labiau jei šiaudai drėgnesni. Jis sunkus, į bijo "svetimkūnių" šiauduose. Man jo naudojimas baigėsi kai dirbant nuo pobūgnio "šukų" atitrūkęs virbas su šiaudais kratukais nukeliavo į tokį smulkintuvą - sulenkė peilius o šie pradėjo lipti vienas ant kito ir smulkintuvui užsikirtus sulaužė dantračius varančius peilius (jie plastmasiniai). Išmetėm į laužą ir uždėjom nuo s830 berods su vertikaliais peiliais, jis lengvas (neturi griozdiško smagračio), patogu uždėti, gerai skleidžia ir praktiškai nėra kam sugesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal kam teko dirbti su tokiu smulkintuvu? ar gerai smulkina? :icon-question:

Teko dirbti su volvo 800 9 sezonus po 25-30ha. Su tokiu smulkintuvu 3 sezonus. Jei yra galimybė - pirk su vertikaliais peiliais, o ne šitą. Šio tipo prastokai smulkina ir skleidžia sunkiai, juo labiau jei šiaudai drėgnesni. Jis sunkus, į bijo "svetimkūnių" šiauduose. Man jo naudojimas baigėsi kai dirbant nuo pobūgnio "šukų" atitrūkęs virbas su šiaudais kratukais nukeliavo į tokį smulkintuvą - sulenkė peilius o šie pradėjo lipti vienas ant kito ir smulkintuvui užsikirtus sulaužė dantračius varančius peilius (jie plastmasiniai). Išmetėm į laužą ir uždėjom nuo s830 berods su vertikaliais peiliais, jis lengvas (neturi griozdiško smagračio), patogu uždėti, gerai skleidžia ir praktiškai nėra kam sugesti.

O kokio pločio kederis pas tave yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal kam teko dirbti su tokiu smulkintuvu? ar gerai smulkina? :icon-question:

Teko dirbti su volvo 800 9 sezonus po 25-30ha. Su tokiu smulkintuvu 3 sezonus. Jei yra galimybė - pirk su vertikaliais peiliais, o ne šitą. Šio tipo prastokai smulkina ir skleidžia sunkiai, juo labiau jei šiaudai drėgnesni. Jis sunkus, į bijo "svetimkūnių" šiauduose. Man jo naudojimas baigėsi kai dirbant nuo pobūgnio "šukų" atitrūkęs virbas su šiaudais kratukais nukeliavo į tokį smulkintuvą - sulenkė peilius o šie pradėjo lipti vienas ant kito ir smulkintuvui užsikirtus sulaužė dantračius varančius peilius (jie plastmasiniai). Išmetėm į laužą ir uždėjom nuo s830 berods su vertikaliais peiliais, jis lengvas (neturi griozdiško smagračio), patogu uždėti, gerai skleidžia ir praktiškai nėra kam sugesti.

O kokio pločio kederis pas tave yra.

volvo 800 pjaunamoji 2.20m plocio su tokiu prapuoles 50ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

volvo 800 pjaunamoji 2.20m plocio su tokiu prapuoles 50ha

Ko gero 20...25 ha tokiai "pipirnyčiai" jau yra riba. Su 2,7 metro irgi yra ką veikti didesnį plotą numušti.

riba atsiranda tada, kai nera kur susipilt grudai ;)

o kiek su 2.20 uztrunka nukult skirtingas kulturas? pvz. kvieciai, mieziai, rugiai, zirniai?

o seip vienintele riba yra laikas. visa kita galima sutvarkyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...