Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Kuliamosios bugno guoliai tepasi ar ne? :eusa-think:

Mano kombaine tepami. Kiek žinau, tai keičiantis modeliams daug ten pakeitė guolių. Vienus pakeitė į aptarnaujamus (tepamus) , kitus į neaptarnaujamus - kad sumažinti tepimo taškų kiekį... Ždodžiu landžiok po visą kombainą ir prie besisukančių mazgų ieškok tepimo taškų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atleidau kratomodios lentos kaladeles ir atsukau kratomosios lentos priekyje jos du varztus ir jie issitraukeir ,po to lenta atstumiau i gala bet visai neisemiau ir ten viskas kaip ant delno ,kaladeles tekstalitines ir ant asies ziedas,o per kaladele ispiova tam ziedui ,tas ziedas turi buti standziai ant asies o mani lakste kur ,nori privirinau ir viskas,buvau kito kratiklio nuemes ,tai ten tvirtai tas ziedas,vietos ilisti ten tik kudam vyriokui ,o as stambaus sudejimo tai prasiau lieso vyro,bet kur vyrinau tas vistiek laisvumo turi bet nebesiliecia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rugpjūčio 13 davė rezultatų : bebaigiant kulti kviečius pradėjo varyti šiaudus per priekį, nesisuka norijos ir t.t.Apžiūra parodė, kad nukirstas skriemulio fiksatorius (skriemulys suka veleną, kuris suka vidinį transporterį). Dėl to sustojo sraigutės, norijos ir transporteris, užkimšo visą kombainą. Vietoj fiksatoriaus įdėjau varžtą, kiek rankomis pasiekiau išvaliau iš vidaus turinį ir įjungiau kuliamąją, kad prasivalytų... Čia ir buvo mano klaida. Išsivalyti tai išsivalė, tik transporterio juostas susuko į aštuoniukes.... Reikalai rimti. Išardžiau,tai net priekyje transporterio velenas sulenktas. Diena darbo plaktuku, spaustuvu ir vamzdiniu raktu - juostos išsitiesė :) Privirinau per vidurį pastiprinimus - dabar taip pigiai nesusuks. Velenas ištiesintas. Informacija dėl transporterio juostų : agrotekoje yra pirkti, originalios, su gumomis - 300 Lt/vnt, o be gumų - 50 Lt/vnt. Visa laimė, kad pavyko ištiesinti originalias (jos pasmane kaip naujos).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolegos zadu pirkt kombaina volvo bm s830? i ka atkreipt demesi reikia i sita kombaina kad paskui bedu nebutu. is kur gerau pirkt ar is zmogaus ar is parvezto is uzsienio? aciu butu uz komentarus

manau silpniausia vieta 830 variklis ir jo sumauti salnikai per kuriuos varo tepalus,o siaip paprastas ir ner kas ten jam gests, jei neuzdrostas, tai tepi ir varai kiek turi sveikatos ir orai leidzia,svarbiausia pasiziuret, kad transporteis butu tvarkingas ir su gumom , zvaigzdutes geros bukles tai praktiskai parodo kombaino bukle,nezinau kiek pats zadi kult,bet man symet apkarto ta pipirine kai del nasumo trukumo paliko 15ha kvieciu po lietum,zmaitijoj savaite su virs pila ir kada nustos neaisku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolegos zadu pirkt kombaina volvo bm s830? i ka atkreipt demesi reikia i sita kombaina kad paskui bedu nebutu. is kur gerau pirkt ar is zmogaus ar is parvezto is uzsienio? aciu butu uz komentarus

manau silpniausia vieta 830 variklis ir jo sumauti salnikai per kuriuos varo tepalus,o siaip paprastas ir ner kas ten jam gests, jei neuzdrostas, tai tepi ir varai kiek turi sveikatos ir orai leidzia,svarbiausia pasiziuret, kad transporteis butu tvarkingas ir su gumom , zvaigzdutes geros bukles tai praktiskai parodo kombaino bukle,nezinau kiek pats zadi kult,bet man symet apkarto ta pipirine kai del nasumo trukumo paliko 15ha kvieciu po lietum,zmaitijoj savaite su virs pila ir kada nustos neaisku.

man kult tai nedaug 5 ha bet savo kai turi nuvazuoji ir nusikuli o kai lakstai ieskodamas per kiemus tai visi savo kula o kai laisvi tad lietus jau lyja todel nusprendziau savo nusipirkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolegos zadu pirkt kombaina volvo bm s830? i ka atkreipt demesi reikia i sita kombaina kad paskui bedu nebutu. is kur gerau pirkt ar is zmogaus ar is parvezto is uzsienio? aciu butu uz komentarus

manau silpniausia vieta 830 variklis ir jo sumauti salnikai per kuriuos varo tepalus,o siaip paprastas ir ner kas ten jam gests, jei neuzdrostas, tai tepi ir varai kiek turi sveikatos ir orai leidzia,svarbiausia pasiziuret, kad transporteis butu tvarkingas ir su gumom , zvaigzdutes geros bukles tai praktiskai parodo kombaino bukle,nezinau kiek pats zadi kult,bet man symet apkarto ta pipirine kai del nasumo trukumo paliko 15ha kvieciu po lietum,zmaitijoj savaite su virs pila ir kada nustos neaisku.

man kult tai nedaug 5 ha bet savo kai turi nuvazuoji ir nusikuli o kai lakstai ieskodamas per kiemus tai visi savo kula o kai laisvi tad lietus jau lyja todel nusprendziau savo nusipirkt

na tokiam plotui drasiai ,dar ir kaimynam pakulsi as savo apie 35ha nusikulu ir dar vienam kitam pachalturint nulekiu tai iki45 ha ikabinu,bet vat siemet pasirode kuo trumpesne javapjute tuo pinigine pilnesne butu :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Dabar stai tokia mintis kankina, su fantastikos elementais, beja jinai, bet vistiek uzklausiu: galbut butu nesunkiai imanoma volvo 830 varikli perkins a4.154 pakeisti i kiek galingesni ir labai placiai naudojama a4.236, butu idomu konkreciai, ar tiktu kozukas su velenu prisukti, o gal pritaikyti liaudiskais metodais ner problemu? Ko gero variklio plokste bus kitokia jei variklis stovi sakykim kokiam dronningborge ir vel kitokia jei jis jau volvo bm/overum aktiv 1130 kombaine irengtas, taigi butu smagu sulaukti gaspadoriu atsiliepimu, kaip ten sukonfiguruota ir ar sita fikcija galima paversti realybe? Is anksto aciu :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

sveiki,

Mastau Volvo 800 apatini sieta daryti ne žvynelinį, o nereguliuojama, su skylėm, pagal atitinkamas kulturas parinkus diametrus.

Gal kas turit pamastymų, kokie niuansai yra?

Turbūt pagrindinis momentas bus, kad jis greitai užsikimš ir reikės valyti. Žvyneliniai neturi šitos bėdos ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Reguliavimas toks pats, tiek viršutinio, tiek apatinio sietų, tai pagal anuos ir pasžiūrėk, kaip pritvirtintas... Transporterio gumų atskirai nelabai pakeisi, nes jos "užkeptos" tiesiai ant metalo. Yra pirkti naujų juostų su guma, vieneto kaina apie  86 €, yra "Agrotekoje" lygtai. Reikia galvoti, kaip pritvirtinti pvz. transporterinės gumos juosteles (varžteliais ar kniedėmis).  Ten reikalai su tais transporteriais, buvau pernai visą sulankstęs , nesupratau, kad užsikimšus kuliamai reikia viską iki galo rankomis išvalyti, paleidau per prievartą, maniau prasuks. Prasuko. Laimė, kad pavyko viską ištiesinti ir atgal sudėti. Tai dar pastiprinimus privirinau, kad kitą kartą nesusuktų transporterio "lystvų". Ta proga ir apie naujų kainas sužinojau... Kratiklių kaladėlės ne medinės, jos tekstolitinės (bent jau mano kombaine). Taisymas toks : nusiiimi, išsiplauni, dedi ant lygaus stalo švitrinio popieriaus lapą  ir šveiti vieną pusę, paskui kita pusę. Persistengti nereikia, vis pamatuoti. Aš savo taip susitvarkiau, kol kas viskas ok. Kad laikytų, reikia labai dažnai tepti. Aš per dieną sutepu kokius 4 kartus po pora paspaudimų. Tepalą irgi rekomenduoju naudoti ne solidolą, o rimtesnį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reguliavimas toks pats, tiek viršutinio, tiek apatinio sietų, tai pagal anuos ir pasžiūrėk, kaip pritvirtintas... Transporterio gumų atskirai nelabai pakeisi, nes jos "užkeptos" tiesiai ant metalo. Yra pirkti naujų juostų su guma, vieneto kaina apie  86 €, yra "Agrotekoje" lygtai. Reikia galvoti, kaip pritvirtinti pvz. transporterinės gumos juosteles (varžteliais ar kniedėmis).  Ten reikalai su tais transporteriais, buvau pernai visą sulankstęs , nesupratau, kad užsikimšus kuliamai reikia viską iki galo rankomis išvalyti, paleidau per prievartą, maniau prasuks. Prasuko. Laimė, kad pavyko viską ištiesinti ir atgal sudėti. Tai dar pastiprinimus privirinau, kad kitą kartą nesusuktų transporterio "lystvų". Ta proga ir apie naujų kainas sužinojau... Kratiklių kaladėlės ne medinės, jos tekstolitinės (bent jau mano kombaine). Taisymas toks : nusiiimi, išsiplauni, dedi ant lygaus stalo švitrinio popieriaus lapą  ir šveiti vieną pusę, paskui kita pusę. Persistengti nereikia, vis pamatuoti. Aš savo taip susitvarkiau, kol kas viskas ok. Kad laikytų, reikia labai dažnai tepti. Aš per dieną sutepu kokius 4 kartus po pora paspaudimų. Tepalą irgi rekomenduoju naudoti ne solidolą, o rimtesnį.

aciu uz patarimus reiks tad megint konstruot. o situ sietu prailgintojo vieno zvynyno juostos nera idomu yra pirkt ju? o tu savo kombainui esi kokius dirzius keites?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz patarimus reiks tad megint konstruot. o situ sietu prailgintojo vieno zvynyno juostos nera idomu yra pirkt ju? o tu savo kombainui esi kokius dirzius keites?

 

Visada prašom :)  Mačiau skelbiu.lt pardavinėja kažkas naujus sietus įvairiems modeliams, paminėtas ir volvo tarp jų. Bet jeigu reikia vienos eilės, tai gali tekti konstruoti, nuo kokios nivos arba dėvėto ieškoti. Dėl diržų - esu keitęs keletą. Pirmiausia tai smulkintuvo keičiau. 8 metrų ilgio diržas,  vos gavau. Dar ten keletą, kur norijas suka, atmušimo biterio diržas irgi gatavas buvo. Tie ne problema, Lytagroje pilna. Dabar jau kirba mintis kuliamosios pagrindinį pavaros diržą pakeisti - jis ten dviejų eilių toks mandras. Ale kad jį pakeist, reikia nuimti važiuoklės.... O ten reikalai. Tai pernai atidrožiau ir taip - atlaikė :) Bet šiemet jau gal nerizikuosiu. Tavo 800-inis ? Ar ne plokšti diržai pas tave kuliamą suka ? Nes skaičiau, kad su jais problemos - klijuoti nelaiko, o tokių išmatavimų gauti neįmanoma. 830-am jau viskas ten pagydyta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada prašom :)  Mačiau skelbiu.lt pardavinėja kažkas naujus sietus įvairiems modeliams, paminėtas ir volvo tarp jų. Bet jeigu reikia vienos eilės, tai gali tekti konstruoti, nuo kokios nivos arba dėvėto ieškoti. Dėl diržų - esu keitęs keletą. Pirmiausia tai smulkintuvo keičiau. 8 metrų ilgio diržas,  vos gavau. Dar ten keletą, kur norijas suka, atmušimo biterio diržas irgi gatavas buvo. Tie ne problema, Lytagroje pilna. Dabar jau kirba mintis kuliamosios pagrindinį pavaros diržą pakeisti - jis ten dviejų eilių toks mandras. Ale kad jį pakeist, reikia nuimti važiuoklės.... O ten reikalai. Tai pernai atidrožiau ir taip - atlaikė :) Bet šiemet jau gal nerizikuosiu. Tavo 800-inis ? Ar ne plokšti diržai pas tave kuliamą suka ? Nes skaičiau, kad su jais problemos - klijuoti nelaiko, o tokių išmatavimų gauti neįmanoma. 830-am jau viskas ten pagydyta :)

pas mane 830 ir pas mane smulkintuvo dirzas blogos bukles o kiek uz ji mokejai? pas mane plokscias dirzas kulamosios  bet irgi jau nekokia bukle jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 830 ir pas mane smulkintuvo dirzas blogos bukles o kiek uz ji mokejai? pas mane plokscias dirzas kulamosios  bet irgi jau nekokia bukle jo

 

Smulkintuvo SPB 8000, kainavo 170 lietuviškų...  Kuliamos sakai plokščias ? Geras :) Uošvio kaimynas turi 830-ą, tai kiba kas perdaryta, kad nėra plokščio diržo ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Smulkintuvo SPB 8000, kainavo 170 lietuviškų...  Kuliamos sakai plokščias ? Geras :) Uošvio kaimynas turi 830-ą, tai kiba kas perdaryta, kad nėra plokščio diržo ten.

taip plokščias,  tai pas ji gal skyvai sudeti ir tad lengvau dirza gaut. o gal zinai kur gaut smulkintuvo peiliu? nes pas mane nuluzes yra tai lenkuos maciau ten yra. ir taip man su situ pirmas sezonas bus tai atsiremontuoju ka reikia kad susitvarkit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip plokščias,  tai pas ji gal skyvai sudeti ir tad lengvau dirza gaut. o gal zinai kur gaut smulkintuvo peiliu? nes pas mane nuluzes yra tai lenkuos maciau ten yra. ir taip man su situ pirmas sezonas bus tai atsiremontuoju ka reikia kad susitvarkit

 

Mėgink paskambinti  į "Agrotaką" , anie visokio gėrio turi. O lenkuose kur žiūri ? Mačiau kažkada lyg "Granit" tokią krautuvę, tai volvukams irgi kai ko turėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...