Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Trumpai apie variklio tepala- kas kiek laiko reik keisti tepala variklio ir tepalo filtra? Buves kuimbaino savininkas sake kad keisdavo kas sezona turiu dideli itarima kad nemelavo :icon-mrgreen: ). Man si sezona nusimato 12ha nubirbint.

 

Aš nesuku galvos ir keičiu kas sezoną. Kuro filtrai, tepalo filtras, oro išorė, oro viduriukas kas antrą sezoną, tepalas...  Ką ten pritaupysi. Prieš tai švedas ko gero irgi viską sąžiningai keitęs, tai variklis kaip laikrodis po šiai dienai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei jau itraukė oro reikia  nuorinti  prasukus vamzdeliius prieš forsunkes ,reikia gerai pasukti su starteriu kol pasirodo kuras,paskui uzsukus dar gerokai teks pasukti kol užsives ,jei tau netraukia kuro gal siurbliukas sugedes,pasitikrink atsukes vamzdeli kuri nors prie filtro turi pumpuoti pilna eiga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daba nepamenu kaip tiksliai kas kur randas bet buvo taip. Kule tokis zmogelis su 830. Uzsikiso filtras prie bako. Nu aisku uzorino. Tada sako- eik ieskok akumu nes neuskursim -sunkiai nusiorina. Tada as biski nagus prikisau- pirmiausiai zek uz pumpikes atsuk koki stuceri- kad galetu pumpike lengvai uzsipumpuot iki saves nuo bako. Ir aisku atsuk kaip kolega minejo prie forsukes vamzdukus. Kai pumpike uzsipumpuoja, ta pirma uzverzi ir pasuki kol pasirodo palei forsunkes normaliai. Zodziu, labai ten greit viskas nusiorino ir neprireike jokiu papildomu akumuliatoriu. Tiesiog daba nepamenu visko ka konkrecei atleidinejau . Tas buvo pries pora metu. Tiesiog pasizek pats logiskai ir manau nesunkiai uzsuksi jei niekur oro negaudo ir pumpike normaliai veikia. O gal filtrai jau uzake?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesuku galvos ir keičiu kas sezoną. Kuro filtrai, tepalo filtras, oro išorė, oro viduriukas kas antrą sezoną, tepalas...  Ką ten pritaupysi. Prieš tai švedas ko gero irgi viską sąžiningai keitęs, tai variklis kaip laikrodis po šiai dienai :)

Dekui uz patarima. Nu jo, reiks ir man taip pat daryt nes ir pas save dar nepastebejau kazkokiu blogybiu su varikliu. Kiek mazdauk tepalo ten lenda? Kas kiek mazdauk kainuoja (koks tepalas) ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz patarima. Nu jo, reiks ir man taip pat daryt nes ir pas save dar nepastebejau kazkokiu blogybiu su varikliu. Kiek mazdauk tepalo ten lenda? Kas kiek mazdauk kainuoja (koks tepalas) ?

Vienu puslapiu atgal ;)

Pagal gamintojo nurodymą priklauso SAE 30. Aš nuo pirkimo naudoju Q8 T520 SAE30 tepalą. 20 Ltr talpos užtenka 2 pakeitimams ir lieka papildymui (nors dar neprireikė). Šitas tepalas skirtas specialiai sunkiomis sąlygomis dirbantiems dyz. varikliams.

Plačiau čia : http://pds.q8researc... ... 747&taal=E

Kaina priklauso kur pirksi. Man išėjo apie 180 lt už 20 ltr. Pirkti reikia nebūtinai Q8, galima ir kito gamintojo, tik specifikaciją reikia pasižiūrėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daba nepamenu kaip tiksliai kas kur randas bet buvo taip. Kule tokis zmogelis su 830. Uzsikiso filtras prie bako. Nu aisku uzorino. Tada sako- eik ieskok akumu nes neuskursim -sunkiai nusiorina. Tada as biski nagus prikisau- pirmiausiai zek uz pumpikes atsuk koki stuceri- kad galetu pumpike lengvai uzsipumpuot iki saves nuo bako. Ir aisku atsuk kaip kolega minejo prie forsukes vamzdukus. Kai pumpike uzsipumpuoja, ta pirma uzverzi ir pasuki kol pasirodo palei forsunkes normaliai. Zodziu, labai ten greit viskas nusiorino ir neprireike jokiu papildomu akumuliatoriu. Tiesiog daba nepamenu visko ka konkrecei atleidinejau . Tas buvo pries pora metu. Tiesiog pasizek pats logiskai ir manau nesunkiai uzsuksi jei niekur oro negaudo ir pumpike normaliai veikia. O gal filtrai jau uzake?

filtrai nauji uzdeti ziema buvo ir baka uzdejau nes jo nebuvo tai dabar uzkurt man reikia nes remontuoju ji bet buvau pagal pompike atsiukes stuceri kur su slangute eina tai nieks nepadejo bet reiks dar pavargt. be to kur fotoj ta slangute kuras turi ateit nes per ji puciau su burna galvojau gal uzsikises bet ne tai reiska kad ten prie pompikes griztamas slangute

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

filtrai nauji uzdeti ziema buvo ir baka uzdejau nes jo nebuvo tai dabar uzkurt man reikia nes remontuoju ji bet buvau pagal pompike atsiukes stuceri kur su slangute eina tai nieks nepadejo bet reiks dar pavargt. be to kur fotoj ta slangute kuras turi ateit nes per ji puciau su burna galvojau gal uzsikises bet ne tai reiska kad ten prie pompikes griztamas slangute

 

Jeigu pompikė nesiurbia, pabandyk variklį ranka prasukti po pusę apsisukimo ir vėl pabandyk. Kumštelis būna užspaudęs pompikę ir neduoda ranka pompuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

labas vakaras ar imanoma gaut troseli lenktuvu greiti kur reguluoja nes mano sarvas suplyses ir trosas matos ir suku i viena puse ar i kita net nereguoja

 

Greičiausiai bus skelbiu.lt ir paieškoje įvesti volvo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, vyruciai, gal jau ir ne karta aptarta, bet, ziuriu, ta pati problema karts nuo karto islenda, vadinasi aktualu. Tai va, keitem filtrus 1130, paskiau kol uzvedem tai vos kartis nenuejom, bet pavyko. O pavyko atsukus vamzdelius nuo forsunkiu ir prasukus gerai varikli starteriu, kol issimysciojo, tada jau pradejo griebti. Gal kas kokiu geresniu gudrybiu sitam dalykui zinot, gal siurblyje ka prasukti galima, kad uzsipumpuotu pilnai, t.y., nesusidarytu oro kamstis, kuris paskiau nukeliauja i auksto spaudimo linija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, vyruciai, gal jau ir ne karta aptarta, bet, ziuriu, ta pati problema karts nuo karto islenda, vadinasi aktualu. Tai va, keitem filtrus 1130, paskiau kol uzvedem tai vos kartis nenuejom, bet pavyko. O pavyko atsukus vamzdelius nuo forsunkiu ir prasukus gerai varikli starteriu, kol issimysciojo, tada jau pradejo griebti. Gal kas kokiu geresniu gudrybiu sitam dalykui zinot, gal siurblyje ka prasukti galima, kad uzsipumpuotu pilnai, t.y., nesusidarytu oro kamstis, kuris paskiau nukeliauja i auksto spaudimo linija?

Tai kad ir variklio serviso žinynas pateikia tokią nuorinimo procedūrą. Užpumpuoji rankine, kol per filtro nuorinimą pradeda bėgti, tada atleidi purkštukų vamzdelius ir suki. Aš suku "gazą" atidaręs iki galo. Ir gana greitai nusiorina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kam pravers: volvo 1000 activ. Variklis Perkins 4.236 (pagal internetinius aprasymus).

Kuro filtro elementas ST758(pagal koda eina i opel zefira 1999 2.2 dti) Marijampolej eolte- 4.4E

Tepalo filtro elementas perkis 26560090 - Marijampolej eolte 10E.

Oro filtras pas mane su tepalu. Plaunamas.

Dalgio peiliukai taip pat nivos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...