Jump to content

Apie vakcinavima ir miksomatozė


alvydas11

Recommended Posts

  • Atsakymai 393
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Teko kalbėt praeitą savaitę su vienu vet gydytoju, kuris laiko gana nemažai triušių mėsai(sau, draugams ir draugų draugams) viešai nepardavinėja ir forumuose nedalyvauja. Taigi prie ėsmės. Sako vakcinuok darbines pateles vienvalente (myxoren) vakcina kas tris mėn ir neturėsi jokių bėdu su prieauglio "miksais"iki "mėsos amžiaus" , aišku sako jeigu pasiliksi kažką veislei, tada jau vakcinuok 10 savaičių dvivalente ar vienvalente, kaip širdis geidžia. Tai gal sakau Alvydai pas tave šis atvejis pasiteisina, Tai yra vakcinavimas daugiau kaip 2 kartus per metus? Ir vakcinų kokybė visai ne prie ko? Aš bent jau pabandysiu, blogiau tikrai nebus....

Va matai ... greitai dasigausit iki mano "vakcinavimo politikos" :) ... Va ,kad be pyktumu ... galetume padiskutuoti sia tema placiau ... bet tuoi prasides priekaistai ,kad stumiu lenkiska vakcina , kad stumiu KG kombikorma ....

As esu labai daug variantu isbandes ir speju ,kad nuo vakcinos atsiveda negyvus , kad is kokiu 10 triusiuku pasilieka tik 3-4 , kad blogiau kergiasi (ne is pirmo karto , nors ir rujoja ) ....ir dar aibe visokiu dalyku ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.......nes nekaikurie kaskodel uzsimane vakcinos i autobusa ,kad ideciau , kad is parodos triusiu pripirkciau ...

O vakciną į autobusą su visu šaltkrepšiu dedi ? :icon-rolleyes:

Taip su SALDIKLIU (netgi SNAIGE , na toks didelis kur kamera 4 stalciu apacioi o vircui saldituvelis ) :D ( juk triusininkui ...negaila ) :D ...tik va beda , kad nevisi iperka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko kalbėt praeitą savaitę su vienu vet gydytoju, kuris laiko gana nemažai triušių mėsai(sau, draugams ir draugų draugams) viešai nepardavinėja ir forumuose nedalyvauja. Taigi prie ėsmės. Sako vakcinuok darbines pateles vienvalente (myxoren) vakcina kas tris mėn ir neturėsi jokių bėdu su prieauglio "miksais"iki "mėsos amžiaus" , aišku sako jeigu pasiliksi kažką veislei, tada jau vakcinuok 10 savaičių dvivalente ar vienvalente, kaip širdis geidžia. Tai gal sakau Alvydai pas tave šis atvejis pasiteisina, Tai yra vakcinavimas daugiau kaip 2 kartus per metus? Ir vakcinų kokybė visai ne prie ko? Aš bent jau pabandysiu, blogiau tikrai nebus....

Va matai ... greitai dasigausit iki mano "vakcinavimo politikos" :) ... Va ,kad be pyktumu ... galetume padiskutuoti sia tema placiau ... bet tuoi prasides priekaistai ,kad stumiu lenkiska vakcina , kad stumiu KG kombikorma ....

As esu labai daug variantu isbandes ir speju ,kad nuo vakcinos atsiveda negyvus , kad is kokiu 10 triusiuku pasilieka tik 3-4 , kad blogiau kergiasi (ne is pirmo karto , nors ir rujoja ) ....ir dar aibe visokiu dalyku ...

Na kas liečia vakcinavimą neštumo metu ir visokias iš to išlendančias patologijas, sunku pasakyt ar čia vakcina kalta. Gali elementariai ir patelių imunitetas būt silpnesnis ir kitokių ligų(kurių akivaizdžiai nesimato), o vakcinai tik bėda būna. Kovo mėn 5 pateles suvakcinavau, likus dviems dienoms iki triušiavimosi ir nieko, visos atsivedė, ir be nei vieno kritimo visi triušiukai auga. Taip ,kad vakcinos poveikis "vaisiui" yra tik teorinis, kaip ir rekomendacijos nevakcinuoti likus savaitei iki triušiavimosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal zinote kur kaune arba kauno rajone nusipirkti vakcinos?? Gal galite pasiulyti koki nebrangu varianta...

Ramučiuose,link Karmėlavos yra vet.vaistinė ''uab Vetvila''-pc susirask kontaktus,pasiskambink,jei neturi ,-gali užsisakyti...užvakar pirkau 100 dozių -myxoren,-sumokėjau -100lt.[but,po 20dozių-20lt.].pabrango ,-pavasarį buvo po 16 -lika litų ,-bet kad visi vaistai pabrango... :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko kalbėt praeitą savaitę su vienu vet gydytoju, kuris laiko gana nemažai triušių mėsai(sau, draugams ir draugų draugams) viešai nepardavinėja ir forumuose nedalyvauja. Taigi prie ėsmės. Sako vakcinuok darbines pateles vienvalente (myxoren) vakcina kas tris mėn ir neturėsi jokių bėdu su prieauglio "miksais"iki "mėsos amžiaus" , aišku sako jeigu pasiliksi kažką veislei, tada jau vakcinuok 10 savaičių dvivalente ar vienvalente, kaip širdis geidžia. Tai gal sakau Alvydai pas tave šis atvejis pasiteisina, Tai yra vakcinavimas daugiau kaip 2 kartus per metus? Ir vakcinų kokybė visai ne prie ko? Aš bent jau pabandysiu, blogiau tikrai nebus....

O pirmą kartą paskiepijęs po mėnesio revakcinuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko kalbėt praeitą savaitę su vienu vet gydytoju, kuris laiko gana nemažai triušių mėsai(sau, draugams ir draugų draugams) viešai nepardavinėja ir forumuose nedalyvauja. Taigi prie ėsmės. Sako vakcinuok darbines pateles vienvalente (myxoren) vakcina kas tris mėn ir neturėsi jokių bėdu su prieauglio "miksais"iki "mėsos amžiaus" , aišku sako jeigu pasiliksi kažką veislei, tada jau vakcinuok 10 savaičių dvivalente ar vienvalente, kaip širdis geidžia. Tai gal sakau Alvydai pas tave šis atvejis pasiteisina, Tai yra vakcinavimas daugiau kaip 2 kartus per metus? Ir vakcinų kokybė visai ne prie ko? Aš bent jau pabandysiu, blogiau tikrai nebus....

O pirmą kartą paskiepijęs po mėnesio revakcinuoja?

Na kiek žinau revakcinacija yra irgi triušininkų išmislas. Oficialus gamintojai apie tai neužsimena. "du kartus suleidus dvigubą dozę, kontraindikacijų nepastebėta" taip kad peršasi išvada, kad gali vakcinuot kad ir kas mėn, blogiau neturėtų būti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal zinote kur kaune arba kauno rajone nusipirkti vakcinos?? Gal galite pasiulyti koki nebrangu varianta...

Ramučiuose,link Karmėlavos yra vet.vaistinė ''uab Vetvila''-pc susirask kontaktus,pasiskambink,jei neturi ,-gali užsisakyti...užvakar pirkau 100 dozių -myxoren,-sumokėjau -100lt.[but,po 20dozių-20lt.].pabrango ,-pavasarį buvo po 16 -lika litų ,-bet kad visi vaistai pabrango... :icon-cry:

Aciu labai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ar per tokius didelius karščius galima skiepyti triušius?-nebus šalutinio poveikio??-gal palaukti atvėsimo??-parašykite savo praktikos žinias :icon-question:

as skiepinciau bet tai butu arba 5h ryto arba 11h vakare

Aš taip darau, nes manau karštis įtakoja tiek triušius, tiek ir pačią vakciną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ar per tokius didelius karščius galima skiepyti triušius?-nebus šalutinio poveikio??-gal palaukti atvėsimo??-parašykite savo praktikos žinias :icon-question:

as skiepinciau bet tai butu arba 5h ryto arba 11h vakare

Aš taip darau, nes manau karštis įtakoja tiek triušius, tiek ir pačią vakciną.

Skaityk instrukcija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ar per tokius didelius karščius galima skiepyti triušius?-nebus šalutinio poveikio??-gal palaukti atvėsimo??-parašykite savo praktikos žinias :icon-question:

as skiepinciau bet tai butu arba 5h ryto arba 11h vakare

skiepinimo laikas viskas aišku,bet juk 10dienų juk turi praeiti kol skiepas ''įsigalios'',o jei šitaip karšta,kaip tie triušiai,-tą laikotarpį ''perneš''??? :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ar per tokius didelius karščius galima skiepyti triušius?-nebus šalutinio poveikio??-gal palaukti atvėsimo??-parašykite savo praktikos žinias :icon-question:

as skiepinciau bet tai butu arba 5h ryto arba 11h vakare

skiepinimo laikas viskas aišku,bet juk 10dienų juk turi praeiti kol skiepas ''įsigalios'',o jei šitaip karšta,kaip tie triušiai,-tą laikotarpį ''perneš''??? :icon-cry:

na gal tiesiog tada palaukt pats turiu 8 neskiepintus (vakcina pasibaigus :D ) tik kad va vos ne kiekvienu serimu ziuriu ar neatsiranda koki ligos pozymiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Seip jai uzdarose patalpose buna tada mazesne tikimybe sirgti miksimatoze arba bent ne taip greitai nors vakcinuot visviena reikia nes kraujasiurbiai ar taip ar taip skraido ir visiskai neapsaugosi... Mano pernai kurie neskiepinti liko gal 10 tai maniau bus ok pratems tai nebuvo maksimatoze bet nuo maro krito... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip jai uzdarose patalpose buna tada mazesne tikimybe sirgti miksimatoze arba bent ne taip greitai nors vakcinuot visviena reikia nes kraujasiurbiai ar taip ar taip skraido ir visiskai neapsaugosi... Mano pernai kurie neskiepinti liko gal 10 tai maniau bus ok pratems tai nebuvo maksimatoze bet nuo maro krito... :)

O is kur zinai kad nuo maro krito? nuo maro net vakcija 100 proc neapsaugo, tai jei butu maras, tai tiek tavo tiek aplinkiniu triusiai krite kaip muse

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...