Jump to content

Apie vakcinavima ir miksomatozė


alvydas11

Recommended Posts

  • Atsakymai 393
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

sveiki,gal pasakytumet kas po kiek vakcina parduodama? po kiek doziu jos buna?

Jei apie dvivalente kalbama buna po 10 doziu , 20 doziu ir po 1 doze (brangiausios) .

10 doziu as perku po 20Lt (18Lt-16Lt)

20 doziu as perku po 40Lt (36Lt-32Lt)

po 1 doze nesu pirkes.

parduoda daug kas...kad ir cia forume yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki,

esu naujokė forume ir turiu vieną klausimėlį. Mano senelis augino kelis mėsinius triušiukus, kurie panašu, kad susirgo miksomatoze, viena serganti patelė atsivedė vieną triušiuką, kuriam dabar mėnuo, kadangi motina ir visi kiti auginami triušiai nudvėsė ir liko tik vienas mažiausias, triušiuką pasiemėme auginti bute, norėjau paklausti per kiek laiko gali pasirodyti miksomatozės požymiai? triušiukas neskiepytas, tačiau kolkas jokių požymių, kad jis sirgtų nesimato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

esu naujokė forume ir turiu vieną klausimėlį. Mano senelis augino kelis mėsinius triušiukus, kurie panašu, kad susirgo miksomatoze, viena serganti patelė atsivedė vieną triušiuką, kuriam dabar mėnuo, kadangi motina ir visi kiti auginami triušiai nudvėsė ir liko tik vienas mažiausias, triušiuką pasiemėme auginti bute, norėjau paklausti per kiek laiko gali pasirodyti miksomatozės požymiai? triušiukas neskiepytas, tačiau kolkas jokių požymių, kad jis sirgtų nesimato.[/

quote]

Sveika prisijungusi! Tikėtina, kad jau neužsikrėtė. Nebent kur kitur pagautų. Šiaip inkubacinis periodas 21d. Tokiam mažam be mamos atidžiai rinkite maistą. Nepadauginkite žalumynų. Neduokite kelių skirtingų vienu metu. Geriau duokite šviežio šienelio ir vandens. Čia tam įspėju, kad triušiukui skrandukas nesustreikuotų. Sėkmės auginant :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

esu naujokė forume ir turiu vieną klausimėlį. Mano senelis augino kelis mėsinius triušiukus, kurie panašu, kad susirgo miksomatoze, viena serganti patelė atsivedė vieną triušiuką, kuriam dabar mėnuo, kadangi motina ir visi kiti auginami triušiai nudvėsė ir liko tik vienas mažiausias, triušiuką pasiemėme auginti bute, norėjau paklausti per kiek laiko gali pasirodyti miksomatozės požymiai? triušiukas neskiepytas, tačiau kolkas jokių požymių, kad jis sirgtų nesimato.

Iki dvieju menesiu triusiai neusikrecia sia liga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

esu naujokė forume ir turiu vieną klausimėlį. Mano senelis augino kelis mėsinius triušiukus, kurie panašu, kad susirgo miksomatoze, viena serganti patelė atsivedė vieną triušiuką, kuriam dabar mėnuo, kadangi motina ir visi kiti auginami triušiai nudvėsė ir liko tik vienas mažiausias, triušiuką pasiemėme auginti bute, norėjau paklausti per kiek laiko gali pasirodyti miksomatozės požymiai? triušiukas neskiepytas, tačiau kolkas jokių požymių, kad jis sirgtų nesimato.[/

quote]

Sveika prisijungusi! Tikėtina, kad jau neužsikrėtė. Nebent kur kitur pagautų. Šiaip inkubacinis periodas 21d. Tokiam mažam be mamos atidžiai rinkite maistą. Nepadauginkite žalumynų. Neduokite kelių skirtingų vienu metu. Geriau duokite šviežio šienelio ir vandens. Čia tam įspėju, kad triušiukui skrandukas nesustreikuotų. Sėkmės auginant :icon-smile:

Ačiū už patarimus, nes maitinau tai labai įvairiai taigi turėsiu omenyje, o dėl vandenuko, tai triušiukas jo negeria, gal dėl to, kad daug žalumynų valgo? esu įpylusi į gertuvę, taip pat buvau padavusi ir indelyje nei taip nei taip vandenukas triušiuko nesudomino :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neuzsikrecia, todel ir neskiepijami iki dvieju menesiu.

Užsikrečia ir dar kaip, tik žinoma ne visa vada. Dažniausiai kurie būna smulkesni, kurių imunitetas silpnesnis.

Bet mokslininkai gi rašo kad triušio imunitetas nemato mixo viruso , užtai pastarasis triušius taip ir šienauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neuzsikrecia, todel ir neskiepijami iki dvieju menesiu.

Užsikrečia ir dar kaip, tik žinoma ne visa vada. Dažniausiai kurie būna smulkesni, kurių imunitetas silpnesnis.

Bet mokslininkai gi rašo kad triušio imunitetas nemato mixo viruso , užtai pastarasis triušius taip ir šienauja.

Uzsikrecia 100% , bet nevisi . Jau rasiau , kad pasmane susirgo patele su triusiukais (kuria pirkau kaip PASKIEPITA) .

Kaip praktika rodo tai serga nepriklausomai nuo amziaus . Tik gal skiriasi formos ... vieni uztynsta , pradeda sunkiai kvepuoti ir gaista ( jei nespeji jiems pagelbeti ) , kiti serga zymiai lengvesne forma . Jiems atsiranda viena kita zaizdele , uzsideda sasas ir viskas ...triusis gyvena toliau ir laimingai sulaukia 3-4 men. Jei zaizdeles atsiranda ausyse tai poto nusilupus sasui ausyje buna SKYLE . Triusis nuo to negaista , bet veisliai jo palikti nepatariu , nors ir isgyveno .

Aisku ir tokius triusius auginti gan pavojinga , nes gali uzsikresti kiti triusiai ...

Mano patarimas skiepikit ir viskas bus gerai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...