Jump to content

Apie vakcinavima ir miksomatozė


alvydas11

Recommended Posts

  • Atsakymai 393
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Taip, miltukai 20 dozių, skiediklio 1,5 ml, įmerkt adatas ir durt kiaurai per ausį.

Bet šitas būdas tinka tik nuo miksomatozės skiepijant Myxoren ar tinka ir skiepijant vakcina Pestorin Mormyx nuo abiejų ligų?

jau buvo rasyta kad netinka.

Del mano atsiustu foto: vos nevisi susidure su miksamatoze yra, o atsakyt niekas negali :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyt kad bent jau mano triušiai kurie sirgo tai nebuvo panašus i tavišky iš nuotraukos viskas prasideda nuo akių arba ausų iškyla guzai net akis užtinsta, patikek atrodo baisiai jeigu ant ausies atsiranda didesnis guzas ji nulinksta triušis per kokias tris ketures dienas labai suploneja.Cia taip ūkiškai paaiškinau :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
nu aciu, nuraminot :)

Gal, gerbiami išmintingieji triušininkai, gali pasidalinti skiepijimų patirtimi ir rezultatais? Man rūpi konkretūs faktai. Kada, kokio amžiaus, kokia vakcina, į kurią vietą skiepijote, kaip pasireiškė/nepasireiškė sergamumas. Esu dar žalia, šiuo metu svarstau, kaip skiepysiu savo ilgaausius. Galvoju nelaukt ligų protrūkio ir kovą skiepyt. Ar gerai galvoju? Gal jūs kitaip darote?

Ir dar. 3patelės kovo 8 turėtų triušiuotis. Kada ir kaip jas skiepyt? O jų mažylius?

Ačiū už pasteb :animals-bunny: ėjimus ir kantrybę :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu aciu, nuraminot :)

Gal, gerbiami išmintingieji triušininkai, gali pasidalinti skiepijimų patirtimi ir rezultatais? Man rūpi konkretūs faktai. Kada, kokio amžiaus, kokia vakcina, į kurią vietą skiepijote, kaip pasireiškė/nepasireiškė sergamumas. Esu dar žalia, šiuo metu svarstau, kaip skiepysiu savo ilgaausius. Galvoju nelaukt ligų protrūkio ir kovą skiepyt. Ar gerai galvoju? Gal jūs kitaip darote?

Ir dar. 3patelės kovo 8 turėtų triušiuotis. Kada ir kaip jas skiepyt? O jų mažylius?

Ačiū už pasteb :animals-bunny: ėjimus ir kantrybę :icon-smile:

As kaip ir rasiau jau nekarta ... skiepiju visus triusius ...visus 100% ,dvivalente , po oda , sprando sritije . Jaunima nuo 10 savaiciu , pateles ir patinus (pagrindine banda ) du kartus per metus ... na ir pasirinktinai kai lieka vakcinos nuo jaunimo skiepijimo ...t.y. kai reikia suskiepiti 6-7 triusius o vakcina 10 doziu :( tai 3-4 lieka patelem ir patinam papildomai ....neziurint kad tai gaunasi jiems 3-4 kartas per metus .

Kol skiepijau senaja vakcina "PESTORIN MORMYX" tai vis vienas kitas susirgdavo ir is skiepitu :( .

Kai pradejau naudoti "CASTOMIX" vakcina baigesi visos ligos ...tfu tfu tfu kolkas viskas liuks .

Kai pradeda sirgti jau nebelaikas skiepiti , reikia ligai uzbegti uz akiu .

Esu visaip eksperimentaves : skiepijau sukergtas pateles , skiepijau iskarto po atsivedimo , maitinancias pateles ....

Galiu tik tiek pasakyti , kad jei liko 2 savaites iki atsivedimo ...NEBESKIEPIKIT nes is 3 pateliu kurias suskiepijau likus 1-2 savaitei iki atsivedimo visos 3 atsivede anksciau laiko ir neisnesiotus ...gavosi persileidimas , triusiuku ismetimas is organizmo ...:(

Instrukcijoi teisingai raso , kad negalima skiepiti likus savaitei iki atsivedimo , bet patirtis rodo ,kad 2savaites reikalingas terminas .

Po atsivedimo kai skiepijau tai jokio pasalinio poveikio nepasireiske ...ir maitino , ir mazyliai uzaugo ir visi sveiki .....

Kaip suprantu katik sukergiai patele (jei kovo 8 vesis ) tai gali arba dabar ja suskiepiti arba palaukti kol atsives t.y. kolia kovo 10-15diena paskiepiti .

Seip tai siuliciau gal netgi dabar per kokias 2 dienas suskiepiti ,nes dar nedaug laiko praejo nuo sukergimo ...

Tad tiek kolkas apie vakcinavima :)

Sekmes auginant ir skiepijant .

Nors kaikurie laikosi tos nuomones , kad ziema galima neskiepiti , kad skiepai tai chemija , kad tai kenkia mesos kokybei ir ,kad isvis galima neskiepiti jaunimo nes ju trumpas gyvenimas (3-4 men) ...

Siuliciau patiems apsispresti kokios "politikos" laikysites ir kaip auginsit ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O. Ačiū už konkretumą. O kaip per metus dėliojat vakcinavimą, kad piko metu būtų ramu? Tiesiog už 2km num manęs žmogaus triušiai sirgo ir išgyveno, jau mažiukų jie turi. Tai labai bijau viruso

Seip patinus / pateles skiepiju kovo na gal balandzio pirmom dienom ir rudeniop rugpjucio -rugsejo pirmom dienom men. (pirmos dienos tai nuo 1 iki 5 dienos )... nes veliau manau , kad gali buti nebeveiksminga :( nors per kita laika patelem ir patinam dar kliuna po 1 ar du skiepus.

Tai pas mane iseina ,kad pateles ir patinai yra skiepijami 3-4 kartus per metus ... ir del to nieko blogo nesu pastebejes .

Beda kai triusiai "sirgo ir isgyveno" ... jie tampa ligos nesiotojai ir nuo ju gali betkada uzsikresti kiti kurie dar nesirgo ...persirges triusis tampa ligos nesiotoju .

Mano pasiulimas tai jei triusiai susirgo kad ir keli ...ismusti reikia visus ,isdezinfekuoti narvus ir pradeti nuo pradziu ...kad ir kaip butu gaila :( . Jokiu budu nepasilikti veislei is persirgusiu triusiu .

na o 2km tai ligai nekiliutis :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O. Ačiū už konkretumą. O kaip per metus dėliojat vakcinavimą, kad piko metu būtų ramu? Tiesiog už 2km num manęs žmogaus triušiai sirgo ir išgyveno, jau mažiukų jie turi. Tai labai bijau viruso

Seip patinus / pateles skiepiju kovo na gal balandzio pirmom dienom ir rudeniop rugpjucio -rugsejo pirmom dienom men. (pirmos dienos tai nuo 1 iki 5 dienos )... nes veliau manau , kad gali buti nebeveiksminga :( nors per kita laika patelem ir patinam dar kliuna po 1 ar du skiepus.

Tai pas mane iseina ,kad pateles ir patinai yra skiepijami 3-4 kartus per metus ... ir del to nieko blogo nesu pastebejes .

Beda kai triusiai "sirgo ir isgyveno" ... jie tampa ligos nesiotojai ir nuo ju gali betkada uzsikresti kiti kurie dar nesirgo ...persirges triusis tampa ligos nesiotoju .

Mano pasiulimas tai jei triusiai susirgo kad ir keli ...ismusti reikia visus ,isdezinfekuoti narvus ir pradeti nuo pradziu ...kad ir kaip butu gaila :( . Jokiu budu nepasilikti veislei is persirgusiu triusiu .

na o 2km tai ligai nekiliutis :(

alvydas matau tu lb protingas tj gal paaiskinsi kokiu budu veikia skiepai? kiek man zinoma tai suleidziamas viruso maza doze ir triusis perserga ta liga taip ismokindamas organizma kovoti su tokia liga ir igauna imuniteta. taip pat kalbejau su vienu veterinaru kaune pas kuri gaunu vakcina ir man jis sake kad persirges triusis igauna imuniteta ir tampa ligos nesiotoju. tai va dabar konkretus klausimas ar tavo triusiai nuo skiepu persirge ta virusa netampa ligos nesiotojais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O. Ačiū už konkretumą. O kaip per metus dėliojat vakcinavimą, kad piko metu būtų ramu? Tiesiog už 2km num manęs žmogaus triušiai sirgo ir išgyveno, jau mažiukų jie turi. Tai labai bijau viruso

Seip patinus / pateles skiepiju kovo na gal balandzio pirmom dienom ir rudeniop rugpjucio -rugsejo pirmom dienom men. (pirmos dienos tai nuo 1 iki 5 dienos )... nes veliau manau , kad gali buti nebeveiksminga :( nors per kita laika patelem ir patinam dar kliuna po 1 ar du skiepus.

Tai pas mane iseina ,kad pateles ir patinai yra skiepijami 3-4 kartus per metus ... ir del to nieko blogo nesu pastebejes .

Beda kai triusiai "sirgo ir isgyveno" ... jie tampa ligos nesiotojai ir nuo ju gali betkada uzsikresti kiti kurie dar nesirgo ...persirges triusis tampa ligos nesiotoju .

Mano pasiulimas tai jei triusiai susirgo kad ir keli ...ismusti reikia visus ,isdezinfekuoti narvus ir pradeti nuo pradziu ...kad ir kaip butu gaila :( . Jokiu budu nepasilikti veislei is persirgusiu triusiu .

na o 2km tai ligai nekiliutis :(

alvydas matau tu lb protingas tj gal paaiskinsi kokiu budu veikia skiepai? kiek man zinoma tai suleidziamas viruso maza doze ir triusis perserga ta liga taip ismokindamas organizma kovoti su tokia liga ir igauna imuniteta. taip pat kalbejau su vienu veterinaru kaune pas kuri gaunu vakcina ir man jis sake kad persirges triusis igauna imuniteta ir tampa ligos nesiotoju. tai va dabar konkretus klausimas ar tavo triusiai nuo skiepu persirge ta virusa netampa ligos nesiotojais?

Del manes JUS darykit kaip tik norit ...norit auginkit sergancius , triedziancius ar kitokius triusius :) , man del to jokio skirtumo ...darykit kaip tik jums geriau :)

Pagal tavo teorija skiepai nereikalingi visai ...persirgo triusis , isgyveno vadinasi igavo imuniteta ir valio ... tegul auga .... tai nesibaiminkit visus uzsikreskit triusius ir nereikes pirkti brangiu skiepu , nereikes skiepiti , sukti galvos is kur gauti skiepu ...:D :D :D ...pasiklausinekit pas ka serga nuneskit specialiai savo triusius kad uzsikrestu , persirgtu ir bus kaip paskiepiti :D :D :D

Jo cia teisingas poziuris i triusiu auginima :D :D :D PIRMYN

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

alvydas matau tu lb protingas tj gal paaiskinsi kokiu budu veikia skiepai? kiek man zinoma tai suleidziamas viruso maza doze ir triusis perserga ta liga taip ismokindamas organizma kovoti su tokia liga ir igauna imuniteta. taip pat kalbejau su vienu veterinaru kaune pas kuri gaunu vakcina ir man jis sake kad persirges triusis igauna imuniteta ir tampa ligos nesiotoju. tai va dabar konkretus klausimas ar tavo triusiai nuo skiepu persirge ta virusa netampa ligos nesiotojais?

Del manes JUS darykit kaip tik norit ...norit auginkit sergancius , triedziancius ar kitokius triusius :) , man del to jokio skirtumo ...darykit kaip tik jums geriau :)

Pagal tavo teorija skiepai nereikalingi visai ...persirgo triusis , isgyveno vadinasi igavo imuniteta ir valio ... tegul auga .... tai nesibaiminkit visus uzsikreskit triusius ir nereikes pirkti brangiu skiepu , nereikes skiepiti , sukti galvos is kur gauti skiepu ...:D :D :D ...pasiklausinekit pas ka serga nuneskit specialiai savo triusius kad uzsikrestu , persirgtu ir bus kaip paskiepiti :D :D :D

Jo cia teisingas poziuris i triusiu auginima :D :D :D PIRMYN

o tu sugebi atsakyt i konkrecious klausimus? ar nelabai ju ten buvo 2

1. gal paaiskinsi kokiu budu veikia skiepai?

2. ar tavo triusiai nuo skiepu persirge ta virusa netampa ligos nesiotojais?

ir nelabai supratau tavo posto logikos isiskaityk : suleidziama viruso maza doze ir triusis perserga lengva forma taip igaudamas imuniteta. t.y. jaigu neskiepinsi ir susirgs tada jie gauna didele doze ir nuo to gaista. tai tikiuosi kitame tavo poste sulaukti ats i tuos 2 klausimus ar sugebi tik suda malt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

alvydas matau tu lb protingas tj gal paaiskinsi kokiu budu veikia skiepai? kiek man zinoma tai suleidziamas viruso maza doze ir triusis perserga ta liga taip ismokindamas organizma kovoti su tokia liga ir igauna imuniteta. taip pat kalbejau su vienu veterinaru kaune pas kuri gaunu vakcina ir man jis sake kad persirges triusis igauna imuniteta ir tampa ligos nesiotoju. tai va dabar konkretus klausimas ar tavo triusiai nuo skiepu persirge ta virusa netampa ligos nesiotojais?

Del manes JUS darykit kaip tik norit ...norit auginkit sergancius , triedziancius ar kitokius triusius :) , man del to jokio skirtumo ...darykit kaip tik jums geriau :)

Pagal tavo teorija skiepai nereikalingi visai ...persirgo triusis , isgyveno vadinasi igavo imuniteta ir valio ... tegul auga .... tai nesibaiminkit visus uzsikreskit triusius ir nereikes pirkti brangiu skiepu , nereikes skiepiti , sukti galvos is kur gauti skiepu ...:D :D :D ...pasiklausinekit pas ka serga nuneskit specialiai savo triusius kad uzsikrestu , persirgtu ir bus kaip paskiepiti :D :D :D

Jo cia teisingas poziuris i triusiu auginima :D :D :D PIRMYN

o tu sugebi atsakyt i konkrecious klausimus? ar nelabai ju ten buvo 2

1. gal paaiskinsi kokiu budu veikia skiepai?

2. ar tavo triusiai nuo skiepu persirge ta virusa netampa ligos nesiotojais?

ir nelabai supratau tavo posto logikos isiskaityk : suleidziama viruso maza doze ir triusis perserga lengva forma taip igaudamas imuniteta. t.y. jaigu neskiepinsi ir susirgs tada jie gauna didele doze ir nuo to gaista. tai tikiuosi kitame tavo poste sulaukti ats i tuos 2 klausimus ar sugebi tik suda malt ?

Tu cia tikrini ar as zinau :) Pasigooglink :D:D:D kaip cia siame forume yra populeru sakyti :D:D:D

1 . neaiskinsiu skiepu veikimo ...nes nezinau kas ten dedasi , kaip veikia , kas ka skatina , kokius antikunius gamina , kaip veikia imunine sistema ...:D:D:D o google kaskodel siandiena pas mane neveikia :D:D:D

2. kadangi skiepiju visus ir daug kartu ...tai aplinkui niekas triusiu ir nelaiko ... :D:D:D nes ligos zidinys yra pas mane ir visi aplinkui bijo laikyti kad neuzsikrestu nuo maniskiu triusiu :D:D:D ...

3. Geriausia pirkti neskiepita triusi nes jei parsinesi paskiepita o pacio bus neskiepiti bus blogai ...uzsikres visi jusu laikomi triusiai ir isgais ...liks tik tas vienas kuri nusipirkot skiepita :D:D:D

Tad sekmes laikant triusius ir svarbiausia perkant pirkti persirgusi triusi nes jis igaves yra didesni imuniteta nei tas kuris skiepitas :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visgi buvau apie tave geresnes nuomones bet pasirodo kad tik suda malt ir sugebi daugiau nieko ... bent zmoniu neklaidintum. uzsikrete ir persirge triusiai daznai buna nevaisingi jai lieka gyvi o tau alvydas11 ar kaip ten tj sekmes gal net sulauksim kaip sukursi ferma su 10000 triusiu gi pas tave 100% visi sveiki :D lol :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visgi buvau apie tave geresnes nuomones bet pasirodo kad tik suda malt ir sugebi daugiau nieko ... bent zmoniu neklaidintum. uzsikrete ir persirge triusiai daznai buna nevaisingi jai lieka gyvi o tau alvydas11 ar kaip ten tj sekmes gal net sulauksim kaip sukursi ferma su 10000 triusiu gi pas tave 100% visi sveiki :D lol :D

Kas keisciausia nesiruosiu didinti :( ir narvu nauju nebedarysiu ...susideves ,supus ir viskas nebeuzsimsiu triusiais ...pelno praktiskai "0" ... tiek laiko , tiek vargo o pelno keli litai ... NEAPSIMOKA :(

TAD NESULAUKSI KOL BUS 1000 :D

O kad neserga pasmane tai faktas :) ,tad sekmes

O kad persirge yra nevaisingi ...tai pats neklaidink :(

Tada pagal tave skiepiti (vadinasi persirge) taippat visi nevaisingi :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O. Ačiū už konkretumą. O kaip per metus dėliojat vakcinavimą, kad piko metu būtų ramu? Tiesiog už 2km num manęs žmogaus triušiai sirgo ir išgyveno, jau mažiukų jie turi. Tai labai bijau viruso

Sveiki,

kaip zinia - esu 100% priesingai nei Alvydas11 - sveikos mesos ir naturalaus auginimo budo propaguotojas.

Deja kai aplinkui daug ligu, tenka bent minimaliai skiepyti ir man. Skiepiju TIK motinine banda ir dirbancius patinus (kuriu neplanuoju artimiausiu metu valgyt ar parduoti mesytes).

Kadangi miksomatoze ir mara (o butent nuo ju ir skiepyjama) nesioja pagrinde muses ir uodai (na dar galimi variantai - erkutes per sviezia zole, viruosuoti triusiai arba triusininkai ant drabuziu), skiepiju TIK 1 karta per metus balandzio 15-20 diena dvivalente vakcina. jos nuo miksomatozes uztenka 6 menesiams, reiskia ~iki spalio vydurio. o tada jau musiu ir uodu buna minimaliai, sviezios zoles tuo labiau. tirusininku i vidu neleidziu.

mesai auginamu triusiuku JOKIU budu neskiepiju, nes tikiu, kad mesoje lieka virusas, o tai jau nera naturali mesa.

Faktas, kad norint auginti naturaliai ir sveikai, reikai ideti daugiau pastangu. t.y. prie lauko narvu vakarais deginu spirales nuo uodu, patalpoje pastoviai (24x365) kabo ijungtos 2 ultravioletines uodu gaudymo lempos. kas diena po sauja uodu prisaudo.

ir praeitais metais (tfu tfu tfu) nesirgo nei vienas (laikiau ~ 20 pateliu)!

Uzpraeitais metais miksomatoze nuo svetimos pateles lytiniu budu!! pasigavo pagrindinis patinelis, ir uzkrete per savaite (kol pasirode simptomai) keleta mano pateliu. Pasirodo, vakcina tokiu atvieju neveiksminga.

Tai yra mano auginimo principas, o jums spresti - kokio budo laikytis. Bet bent kokiu atvieju -

1.neleiskite i triuside pasaliniu asmenu, ir pati nesilankykite pas triusininkus salia narvu.

2. perkant nauja triusi - 20 dienu karantinas su pastoviu stebejimu.

3. Pirkite vakcina TIK is patikimu saltiniu, nes yra YPATINGAI svarbios jos transportavimo ir laikymo salygos.

Nei miksomatozes Jums, nei maro!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visgi buvau apie tave geresnes nuomones bet pasirodo kad tik suda malt ir sugebi daugiau nieko ... bent zmoniu neklaidintum. uzsikrete ir persirge triusiai daznai buna nevaisingi jai lieka gyvi o tau alvydas11 ar kaip ten tj sekmes gal net sulauksim kaip sukursi ferma su 10000 triusiu gi pas tave 100% visi sveiki :D lol :D

Kas keisciausia nesiruosiu didinti :( ir narvu nauju nebedarysiu ...susideves ,supus ir viskas nebeuzsimsiu triusiais ...pelno praktiskai "0" ... tiek laiko , tiek vargo o pelno keli litai ... NEAPSIMOKA :(

TAD NESULAUKSI KOL BUS 1000 :D

O kad neserga pasmane tai faktas :) ,tad sekmes

O kad persirge yra nevaisingi ...tai pats neklaidink :(

Tada pagal tave skiepiti (vadinasi persirge) taippat visi nevaisingi :(

sunkioj ligos formoj jai triusiai isgyvena tai tampa nevaisingi bent jau patinai pats su tuo esu susidures o skiepas to nesukelia... as pats vakcinuoju motinine banda o kadangi pats valgau tai tuos kur mesai auga nevakcinuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad triusiu skiepo veikimo principas skiriasi nuo skiepo zmogui nuo gripo. su skiepu gaunamas nukenksmintas virusas, kuris nesukelia (neturetu) jokio salutinio poveikio, ir paruosia imunine sistema tos rusies virusui, kad patekus gyvibingam virusui i organizma, nepasimestu, o butu pasiruosusi tam. Gal aiskiai papasakojau skiepo veikima, nors butu keista jei istikro kazkas to nezinojo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad triusiu skiepo veikimo principas skiriasi nuo skiepo zmogui nuo gripo. su skiepu gaunamas nukenksmintas virusas, kuris nesukelia (neturetu) jokio salutinio poveikio, ir paruosia imunine sistema tos rusies virusui, kad patekus gyvibingam virusui i organizma, nepasimestu, o butu pasiruosusi tam. Gal aiskiai papasakojau skiepo veikima, nors butu keista jei istikro kazkas to nezinojo. :)

na as irgi kazka tokio bandziau paaiskinti alvydui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad triusiu skiepo veikimo principas skiriasi nuo skiepo zmogui nuo gripo. su skiepu gaunamas nukenksmintas virusas, kuris nesukelia (neturetu) jokio salutinio poveikio, ir paruosia imunine sistema tos rusies virusui, kad patekus gyvibingam virusui i organizma, nepasimestu, o butu pasiruosusi tam. Gal aiskiai papasakojau skiepo veikima, nors butu keista jei istikro kazkas to nezinojo. :)

na as irgi kazka tokio bandziau paaiskinti alvydui

Beje miksomatozes virusas vakcinoje yra susilpnintas maždaug 1300 kartų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit, kad įsiterpsiu, bet apie skiepų veikimo principą švelniai čia nusišnekėta. Na, nebent skiepijat kaip Dženeris :lol::lol: Nežinau kaip konkrečiu apkalbėtų ligų klausimu, bet skiepijant niekas seniai nebeužkrečia liga. suleidžiami būna toksinai arba susilpnintų (paveiktų taip, kad būtų nei gyvi nei mirę) mikroorganizmų. Imuninė sistema trumpai tariant suveikia taip, kad suima ir sunaikina visas gautas medžiagas (Dimulia, organizme nelieka jokių ligų sukėlėjų, gali nebijoti), informacija lieka tik Th imuninėse ląstelėse (jei nemaišau - seniai studijuota ta imuninė sistema). T.y. lieka informacija ląstelėse apie antigenus. Ląstelės skiepo būdu gauna informaciją, nuo ko ir kaip saugotis.

Tiek, kas rašė, kad skiepai neturi ''šalutinio'' ar į ligą panašaus pobūdžio - kelias dienas po skiepo tiek gyvūnas tiek žmogus - dažnai jaučiasi jog sirgtų - gali ir temperatūra kilti ir kiti požymiai atsirasti. Tai rodo, kad organizme įsijungė ir aktyviai veikia imuninė sistema. Jokiu būdu tuo metu paskiepytasis nėra pavojingas -t.y. nieko neužkrės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...