Jump to content

Kokie žolynai geresni ? Žolių mišinių pasirinkimas.


ausra

Recommended Posts

Gal kas turi kokiu geru pdf'u ar straipsniu nuorodu apie zolynus, ju sedeti ar siaip naudingos, idomios info ?

Su vienu agronomu snekejau, tai sake kur nera 6,8 ph tai liucernos neapsimoka seti, mano ukio straipsnyje  ph tinkamas liucernai jau nuo 6 ..

Kaip jus darote, dabar paprastai bent mes jei sejame gryna zole tai 2 pirmieji  pjovimai tik piktzoles. Jei kaip iseli tai i miezius sejame, kuriuos nusikulame.

Pagal agronoma zolynus seti tik i misana kuri su zole susukti i sienaini. Senai peliuskas beauginome ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , niino pranešimas:

Gal kas turi kokiu geru pdf'u ar straipsniu nuorodu apie zolynus, ju sedeti ar siaip naudingos, idomios info ?

Su vienu agronomu snekejau, tai sake kur nera 6,8 ph tai liucernos neapsimoka seti, mano ukio straipsnyje  ph tinkamas liucernai jau nuo 6 ..

Kaip jus darote, dabar paprastai bent mes jei sejame gryna zole tai 2 pirmieji  pjovimai tik piktzoles. Jei kaip iseli tai i miezius sejame, kuriuos nusikulame.

Pagal agronoma zolynus seti tik i misana kuri su zole susukti i sienaini. Senai peliuskas beauginome ;/

mum mišinys šiemet labai prastai laikosi, tai kažkaip daugiau taip nedarysim,. bandysim šiemet vienmečiai + daugiamečiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, niino pranešimas:

Gal kas turi kokiu geru pdf'u ar straipsniu nuorodu apie zolynus, ju sedeti ar siaip naudingos, idomios info ?

Su vienu agronomu snekejau, tai sake kur nera 6,8 ph tai liucernos neapsimoka seti, mano ukio straipsnyje  ph tinkamas liucernai jau nuo 6 ..

Kaip jus darote, dabar paprastai bent mes jei sejame gryna zole tai 2 pirmieji  pjovimai tik piktzoles. Jei kaip iseli tai i miezius sejame, kuriuos nusikulame.

Pagal agronoma zolynus seti tik i misana kuri su zole susukti i sienaini. Senai peliuskas beauginome ;/

Taip ir darome, kad įsėlį sėjam į mišinį, aišku ir vienos žolės pasėjam.  

Yra tyrimai daryti, kad sėjant vieną žolę, pirmais metais derlius mažas, bet antrais ir trečiais, derlius didelis. O sėjant į mišinį- pirmais metais derlius didelis, bet antrais ir trečiais metais, mažesnis negu sėjant vieną žolę.  Rezultate trijų metų laike, kažkeliais % derlius buvo didesnis sėtos vienos žolės.

Yra tų straipsnių, nepatingėk pasieškot ir literatūros yra, tik reik nemažai perskaityt, kad galėtum atsirinkt informaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-01-29 at 17:54, niino pranešimas:

Gal kas turi kokiu geru pdf'u ar straipsniu nuorodu apie zolynus, ju sedeti ar siaip naudingos, idomios info ?

Su vienu agronomu snekejau, tai sake kur nera 6,8 ph tai liucernos neapsimoka seti, mano ukio straipsnyje  ph tinkamas liucernai jau nuo 6 ..

Kaip jus darote, dabar paprastai bent mes jei sejame gryna zole tai 2 pirmieji  pjovimai tik piktzoles. Jei kaip iseli tai i miezius sejame, kuriuos nusikulame.

Pagal agronoma zolynus seti tik i misana kuri su zole susukti i sienaini. Senai peliuskas beauginome ;/

Dėl straipsnių,nuorodų,tai jei lietuviškai gal ir nelabai daug,bet angliškai,tai per akis.Kad ir apie tą liucerną,dėl to kad nemėgsta rūgščios žemės,kokių trąšu daugiau.O piktžolės pasėjus žolę po javų,tai Jūs gal ekologinis?O sėt žolę su peliuška,gal geriau su "stovinčiais "žirniais?Bent aš mišiniuose su žole  žirnių vis mažindavau,o javų didindavau normą.Ir dar apie tą ožiarūti-mažai ką randu apie jį,gal tik vieną įdomesnį rusišką filmuką jutubėj ,irgi ,pradedančio augintojo.Tai tas žmogus lygino tą ožiarūtį ir liucerną.Palyginimas ne liucernos naudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...