Jump to content

PASTATAI: Avių laikymui, šieno saugojimui


country

Recommended Posts

  • po 1 metų...
o kokia prasmė betonuoti? nebent kad nagus pasidildintų. Jei jau demokratija tai vaikšto kur nori :). Šiaip kai toks oras tai geriau pastaty ruloną lauke ir tegu ėda, tvarto neteršia, vandens nereikia, vakare kai užsinori pačios sueina tvartan guli spakainos,

kai pasale viskas gerai kietas pagrindas bet kai lietus lyja tai jos marmalyne padaro 30m ant 30 m butu koki 10 aviu tai gal neismindytu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kokia diendaržio logika tada :lol:

jei ištrypia, reiškia plotas per mažas esamam kiekiui

Logika tokia gerbiamasai kad vietos uztenka .tiesiog jom patinka maltis keliuose vietuose ir viskas tai planuoju tas vietas ir isbetuonuoti nes ten visa laika niekas neauga... man patinka tvarlingai o ne kai marmalyne .aciu uz protingus ir ...... pasisakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kokia diendaržio logika tada :lol:

jei ištrypia, reiškia plotas per mažas esamam kiekiui

Diendaržio (mociono aikštelės) logika ta, kad tvartiniu laikotarpiu avys galėtų išeiti į lauką pasivaikščioti, "pasideginti" saulėje ir pakvėpuoti grynu oru. O ganymui yra skirtos ganyklos. Diendaržyje vasaros laikotarpiu žolę nusmulkinu ir pašarui nenaudoju. O žiemą statau jame pašarą, kad avys galėtų ėsti tiek tvarte, tiek ir lauke.

Betonuoti verta tik tą vietą, kur planuojat statyti pašarą, kad būtų lengviau nuvalyti sutryptą pašarą ir išėdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kokia diendaržio logika tada :lol:

jei ištrypia, reiškia plotas per mažas esamam kiekiui

Diendaržio (mociono aikštelės) logika ta, kad tvartiniu laikotarpiu avys galėtų išeiti į lauką pasivaikščioti, "pasideginti" saulėje ir pakvėpuoti grynu oru. O ganymui yra skirtos ganyklos. Diendaržyje vasaros laikotarpiu žolę nusmulkinu ir pašarui nenaudoju. O žiemą statau jame pašarą, kad avys galėtų ėsti tiek tvarte, tiek ir lauke.

Betonuoti verta tik tą vietą, kur planuojat statyti pašarą, kad būtų lengviau nuvalyti sutryptą pašarą ir išėdas.

Migueli, o kokios durys iš tvarto į diendaržį? Atidarai ryte, vakare uždarai, ar kaip nors pačios atsidaro duris varstomas į abi puses prilaikomas spyruokle? Nesugalvoju kaip padaryt, kad ir šiluma tvarte kiek pasitaupytų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kokia diendaržio logika tada :lol:

jei ištrypia, reiškia plotas per mažas esamam kiekiui

Diendaržio (mociono aikštelės) logika ta, kad tvartiniu laikotarpiu avys galėtų išeiti į lauką pasivaikščioti, "pasideginti" saulėje ir pakvėpuoti grynu oru. O ganymui yra skirtos ganyklos. Diendaržyje vasaros laikotarpiu žolę nusmulkinu ir pašarui nenaudoju. O žiemą statau jame pašarą, kad avys galėtų ėsti tiek tvarte, tiek ir lauke.

Betonuoti verta tik tą vietą, kur planuojat statyti pašarą, kad būtų lengviau nuvalyti sutryptą pašarą ir išėdas.

Uo nors viena mintis i minti ,buvau ukyje pas Prakapaviciu pas ji liuks patiko kad avys laksto erdvese pastogese ,, mintis gera betonuoti taka ir kur lauke edzios stovi o visur kitur zolyte ,pas mane 1ha stacionariai uztvertas bet jom patinka kelios vietos tai noriu tas vietas (lopus ) isbetonuoti su traktoriuku nustumi kas prisikaupia ...o virs ju galima pastoge suresti ;) kuo jom salygos geresnes tai ir prieaugli didesni veda ... ir paciam smagiau ziureti..pas mane jos iki -20 seriamos lauke..nei kosti nei serga net neina i tvarta suvaryti. :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kokia diendaržio logika tada :lol:

jei ištrypia, reiškia plotas per mažas esamam kiekiui

...o virs ju galima pastoge suresti ;) kuo jom salygos geresnes tai ir prieaugli didesni veda ... ir paciam smagiau ziureti..pas mane jos iki -20 seriamos lauke..nei kosti nei serga net neina i tvarta suvaryti. :eusa-snooty:

tai vat ir mano maitinasi lauke, tik man klausimas, kaip bus, kai bus tie -20? dabar tai tvarto durys atidarytos, kada nori vidun sueina, kada nori eina laukan šieno.

Gal kokią užuolaidą vietoj durų padaryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Sveiki. Ruošiamės statyti iki 200 kv m tvartą avių laikymui. Pasidalinkite prašau patirtimi, ką reikėtų realizuoti, kad avių priežiūra ir tvarto tvarkymo darbai būtų kiek įmanoma patogesni ir paprasčiau atliekami. Pavyzdžiui, ką statant pragalvot, kad mėšlo išvalymas/išstūmimas būtų kiek įmanoma paprastesnis?

Iš anksto dėkoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ruošiamės statyti iki 200 kv m tvartą avių laikymui. Pasidalinkite prašau patirtimi, ką reikėtų realizuoti, kad avių priežiūra ir tvarto tvarkymo darbai būtų kiek įmanoma patogesni ir paprasčiau atliekami. Pavyzdžiui, ką statant pragalvot, kad mėšlo išvalymas/išstūmimas būtų kiek įmanoma paprastesnis?

Iš anksto dėkoju.

Ogogo budike :eusa-think: daryciau taip kad su turimu traktoriuku per viena gala ivaziuociau per kita isvaziuociau arba bent per viena ivaziuoti be jokiu stumdymu - kazkada buvo lageris buliuku (ne zmoniu ir ne sibire) betonuotas pagrindas -gardai tai ilgi vartai ant vyriu kurie atsidaro i sona ir gali su traktoriumi ta mesla isstumti arba su frontainiu iskabinti ... pas mane is usb sienos as kai nekoks stalius tai neisvaizdziai pastaciau bet avys patenkintos jame gyvena :icon-cool:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki. Ruošiamės statyti iki 200 kv m tvartą avių laikymui. Pasidalinkite prašau patirtimi, ką reikėtų realizuoti, kad avių priežiūra ir tvarto tvarkymo darbai būtų kiek įmanoma patogesni ir paprasčiau atliekami. Pavyzdžiui, ką statant pragalvot, kad mėšlo išvalymas/išstūmimas būtų kiek įmanoma paprastesnis?

Iš anksto dėkoju.

na tai kaip, gal jau pajudėjo statybos?

mane taip pat labai domina tvartelis koks nors 10x20 ar 10X25...

gal turit kokį projektėlį ar planelį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...