Jump to content

PASTATAI: Avių laikymui, šieno saugojimui


country

Recommended Posts

o tai nenudegina ?   as tai dar laukiu oro gero kad zeme isdziutu ,maziau veziu liktu pievoje ir t.t   nu tadu zadu i kruva supilti pievoje imaisant saku sieno ir dar sakiau slieku ileisti kad durpe padaytu ..  po to mescionim parduosiu i sodus :icon-wink:

Nera jis toks stiprus kad nudegintu.Be to dedu isilga juosta toliau nuo kamienu.

mano avys,eda nuo serimo tako,tai "pacios save pasikreikiam"nebuna.Kiek reikia pats pakreikiu.O stambuji,likusi pasara,sumetu galvijams.Sunaudoju viska,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose


ketinu daryt pudyma is anu metu razienos, tai ketinau visa mesla paskleist ir pavazinet pora kart smulkintuvu (meslo kratytuvo neturiu) ir apart kai jau orai leis. O siaip anksciau buvo kilus  tokia BLOGA mintis , kad mest pavasari ant ganyklu pievu, ir smulkintuvu susmulkint, ir  patrest ganyklas, bet praktiskai negalima nes visi kirminai is tvarto persinesa. Tik  idomu negalima tame plote po tokio proceso kiek laiko ganyt aviu, iki vidurvasario, iki kitos vasaros ar isvis negalima taip daryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia žinoti kokioje terpėje tie kirminai gyvena. O šeip manau kad kirminų yra pastovei nes vistiek avis vasarą reikia parsivaryti į tvartą tai ju ten kaip ir yra. Lieka tik nukirminti ir tikėtis kad nepagaus.

tai kaip ten ta mesla ismetysi graziai ant pievos ....  o dar zoliu -piktzoliu seklos ... geriau naudoti perpuvusi durpiu pavidalu ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip jus iš savo tvarto metat mėšlus su šake iš kiekvieno gardo atsikirai krapštot ar su traktoriumi viska? Man tai vargas laikau avis užedi tai kai reikia mesti mėšlus 20m su šake tempiu iki kratytuvo. Ir kokio aukščio jūsų tvartai?

Va va ta mesla pats malonumas iskabinti ,turiu padares strele ir kausa ikisu -tipo garazas-  prikraunu i kausa ir vezu ,,, siemet pasidariau sakes bandysiu iskart su traktoriumi kabinti ... 

Vienas man taip su pajuoka uzmete atvaziaves kad nerimtai pas mane pastatai vienas be duru kitas vel -nu zmogui bandziau paaiskint kad reikia po to valyti ir t.t :)  bet jis nesuprato ..(supras kai reikes valyti). tai va durys dideles kaip garazo kad su traktoriumi galima ivaziuoti ir isvezti,gardu nera viskas bendrai  ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išgriauti tai greitai bet vienam kampe šoninė siena o kitam išsyk karviu edžia tai nelabai kur ir slinktis yra:-D

Pas mane vienas emigrantas-statybininkas padejo darbuose tai pasakojo kad airijoje avis laiko lauke po pastoge .... ir beje airijoje aviu laiko kiekviena seima kaime ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...