Jump to content

Rapso stalai ir atpjovėjai


Gabris

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

teko viena sezona kulti be stalo tai daugiau bandyti nenoriu, nors buvo tik vasarinis rapsas bet kai derlingumas 3t/ha sudetinga su mases padavimu link sraiges. Pas ka yra juostinis kederio tranporteris tiems kitas reikalas.

On 2021-06-24 at 20:26, Robertas08 pranešimas:

Mažiau išsibarsto be stalo nei kultų samdytas su stalu.

neteko skustis samdytu kombainu, nors kombainas buvo 1-2 sezonu dar tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Virgis. pranešimas:

teko viena sezona kulti be stalo tai daugiau bandyti nenoriu, nors buvo tik vasarinis rapsas bet kai derlingumas 3t/ha sudetinga su mases padavimu link sraiges. Pas ka yra juostinis kederio tranporteris tiems kitas reikalas.

neteko skustis samdytu kombainu, nors kombainas buvo 1-2 sezonu dar tik.

Kiekvienam savo,kuliu  be stalo ,bet su atpjovėju,galima sakyt lenktuvai nesiekia,pats kada noriu tada kuliu,nieko nereik maldaut,ryja gerai tik pernai pagulęs buvo sunkiau,tai mane rezultatas tenkina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Robertas08 pranešimas:

Kiekvienam savo,kuliu  be stalo ,bet su atpjovėju,galima sakyt lenktuvai nesiekia,pats kada noriu tada kuliu,nieko nereik maldaut,ryja gerai tik pernai pagulęs buvo sunkiau,tai mane rezultatas tenkina

Mane taipogi tenkina ,kada nori tada kuli ,o ne tada kai gali kazkas.Mano nuomone geriau kombaina susisandaryti idialiai ,siemet stala baigiu prisitaikyti ,matysim ,kaip seksis su juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-06-28 at 11:44, ramas 1 pranešimas:

Realiai turi ,kad ir penkiu ha lauka kult puse su stalu ,o puse nusemus stala.Tada pasveri ir matai skirtuma,kitu atveju nera ka kalbet apie tikslius skaicius.

Tai ir sakau kad plius minus. 
skaiciai mazdaug, auginant ta patį plotą, pagal tokią pat technologija, ir vienais metais pjauta be rapso stalo kitais su.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepyk, bet lempa totali. Tai taip išeina, kad užpernai pjovėm be atpjovėjo, ir buvo 3,5t, o pernai uždėjus atpjovėją jau kūlėm 4t. Šiemet uždėjom ir antrą atpjovėją, tai 4,5t turi būti kaip niekur :)

Jau buvom kalbėję apie barstymą be stalo, tuos 200-300kg irgi apkalbėjom, bet tie skaičiai iš oro. Pradėjau tuos "prarandamus" kilogramus skaičiuot, tai kaip galima be stalo kulti??? 

Siūlau pritūpti ir pabiras paskaičiuoti ir pasimatys kad realybė kitokia ;)

Dėl kūlimo nesiginčinu, tikrai lengviau su stalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Nepyk, bet lempa totali. Tai taip išeina, kad užpernai pjovėm be atpjovėjo, ir buvo 3,5t, o pernai uždėjus atpjovėją jau kūlėm 4t. Šiemet uždėjom ir antrą atpjovėją, tai 4,5t turi būti kaip niekur :)

Jau buvom kalbėję apie barstymą be stalo, tuos 200-300kg irgi apkalbėjom, bet tie skaičiai iš oro. Pradėjau tuos "prarandamus" kilogramus skaičiuot, tai kaip galima be stalo kulti??? 

Siūlau pritūpti ir pabiras paskaičiuoti ir pasimatys kad realybė kitokia ;)

Dėl kūlimo nesiginčinu, tikrai lengviau su stalu.

Man atrodo kad didžiausią nuostoli neša pjovimas be atpjovėjo,toliau pjaunamosios plotis,ir paskui stalas.Stalas vairuotojui ir kombainui palengvina gyvenimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, agronoms pranešimas:

Man atrodo kad didžiausią nuostoli neša pjovimas be atpjovėjo,toliau pjaunamosios plotis,ir paskui stalas.Stalas vairuotojui ir kombainui palengvina gyvenimą.

Teko vasarini rapsą be stalo kulant kisti kotais į sraige, prieš tai su lenktuvais guldant į priekį, nes kitaip ėjo guzais ir kišo sraige. Su rapso stalu tokio pjovimo negalima net lyginti, atpjovejas čia mažiausia problema tokiu atveju. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , ramas 1 pranešimas:

Nemanau ,kad reles tokiam jungikliui reik .

208918284_203414205120215_2194814849119234874_n.jpg

207544610_176970957736369_8189467245129707795_n.jpg

Čia jau kaip skyriklis, nors nesudegs. As ieškojau tinkamesnio prie panelės mygtuko tai relė ir saugiklis įsidėjo tik skardų nedariau. Po sezono bus matyt kiek jų reik.

Atpjovejus nuimat po rapsų pjūties?

Screenshot_20210703-221917.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, ramas 1 pranešimas:

Ne ne ,geresnis varijantas ,kai isidedi jungikli 3A ir laida 1 kvadrato .Paskui ,kaip sliekas pradedi sokineti nes viskas svyla ir ruksta dumai :icon-lol:.

pas mane kabinoj jungiklis(gal ir 1A) prie akumų rėlė 40A ir saugiklis,laidas kokių 5 mm,nieks ten nedega ,ir degt negali(atpjovėjas elektrinis vienas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-07-03 at 17:01, AGROMAN pranešimas:

Kiek tos skardos šonuose reikalingos? Pirmi metai uzsidejau atpjoveje, bet skardos nedejau.

Atpjovejus abu ant vieno junktuko padarei?

Kiekvienas atpjovejas, ant atskirų jungiklių, skardos kai yra mažiau kimba rapsas iš krašto, nu mažiau nubarstai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...