Jump to content

Puskačinio perdarymas i starterini


Recommended Posts

deja ponuli nereikia :eusa-naughty: pats savom rankytem dariau. pasiklausk zinanciu zmoniu.smagratis vienodas, nuvaryk i betkokia daliu parduotuve kur prekiauja mtz dalim ir gausi vainika starterinio.

tie tavo pardavejai nieko nesusigaudo ,aš išbandžiau šita reikala parsinešiau starterinio smagraty ir jis didesnis negu puskačiaus ,dar galvojom duot tekintojiuj nutekint ,bet pagalvojom kad gali but baisi vibracija ir numetem

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deja ponuli nereikia :eusa-naughty: pats savom rankytem dariau. pasiklausk zinanciu zmoniu.smagratis vienodas, nuvaryk i betkokia daliu parduotuve kur prekiauja mtz dalim ir gausi vainika starterinio.

tie tavo pardavejai nieko nesusigaudo ,aš išbandžiau šita reikala parsinešiau starterinio smagraty ir jis didesnis negu puskačiaus ,dar galvojom duot tekintojiuj nutekint ,bet pagalvojom kad gali but baisi vibracija ir numetem

gal dt tik vainika užtenka pakeist, tai koks tavo tas mtz gal mtz 5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nutariau ir jum parodyt kas nematet, gal kam patiks ir pasidarysit :icon-wink:http://www.samadielkos.lt/photogallery.php?photo_id=2252 http://www.samadielkos.lt/photogallery.php?photo_id=2261 http://www.samadielkos.lt/photogallery.php?photo_id=2260 sankabele galima injungti pastoviai o bendeksa teks junginet, bet principe gerai, pavasary vienam zadam taip daryt, nes puskacisu kartais labai jau daeda :lol::lol::lol:

taip perdarant puskaciu smd varikliui kokio starterio uztektu puskaciui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deja ponuli nereikia :eusa-naughty: pats savom rankytem dariau. pasiklausk zinanciu zmoniu.smagratis vienodas, nuvaryk i betkokia daliu parduotuve kur prekiauja mtz dalim ir gausi vainika starterinio.

tie tavo pardavejai nieko nesusigaudo ,aš išbandžiau šita reikala parsinešiau starterinio smagraty ir jis didesnis negu puskačiaus ,dar galvojom duot tekintojiuj nutekint ,bet pagalvojom kad gali but baisi vibracija ir numetem

gal dt tik vainika užtenka pakeist, tai koks tavo tas mtz gal mtz 5

mtz80. pabandyk nukalti vaikina, gal mtz50 tavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip mtz skiriasi,tik sakau nereik viso smagraci keist uztenka tik vainika pakeisti(tuos dantukus ant smagracio jie keicias jei ka)

nivai stačiausi puskačiu , smagrati su vainiku tapati palikau o bielkiui skiresi smagratis ir vainikas.puskačinio vainikas mažesnis beto bėndeksas starterio jungesi iš priekio o puskačiaus iš galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip mtz skiriasi,tik sakau nereik viso smagraci keist uztenka tik vainika pakeisti(tuos dantukus ant smagracio jie keicias jei ka)

nivai stačiausi puskačiu , smagrati su vainiku tapati palikau o bielkiui skiresi smagratis ir vainikas.puskačinio vainikas mažesnis beto bėndeksas starterio jungesi iš priekio o puskačiaus iš galo.

aš ir nežinau kas pas jį per stebuklas kad vainika tik pakeičia ir gerai :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Aprasykit kas nors kaip keiciate vainika smagracio.suprantu kad sena supjaustai bulgarke ir poto nudauzi numusi,nes jis nereikalingas.o kaip deti nauja nes jis labai tampriai dedasi,gali suskaldyti.

senas ir nusikala ,nereik pjaustit.

nauja reik pakaitinti su dujuniu degikliu ir užmetus lengvai užsikala.tik pasistenk pusiu nesumaišyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aprasykit kas nors kaip keiciate vainika smagracio.suprantu kad sena supjaustai bulgarke ir poto nudauzi numusi,nes jis nereikalingas.o kaip deti nauja nes jis labai tampriai dedasi,gali suskaldyti.

senas ir nusikala ,nereik pjaustit.

nauja reik pakaitinti su dujuniu degikliu ir užmetus lengvai užsikala.tik pasistenk pusiu nesumaišyti.

o kaip skiriasi puses ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Isidejau starteri akuma 100ah 800A startine, bet nevalioja prasukt variklio normaliai, db klausimas ar akumas ne per silpnas? mases isjungeje dejau ant kurio raso kad 50A, ar nebus jame beda? ir laidus gal per plonus sudejau? kokio storio pas tuos kas turit starteri?

Belarusui rekomenduojami akumai 150ah jai su reduktoriu starteris o jei paprastas tai 200ah laidai pirsto storio pas mane suka gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Kaip minėjau, galima puskačiaus smagratį perdaryt į starterinį. Tam tereikia jį visą aptekint nenuimant puskačiaus vainiko.

Tekinasi gana sunkiai ir nzn kiek jum tai kainuos :) metalas pokietis, bet mano atveju tekino draugas kol aš jam kambariuką glaisčiau, net vainiką uždėjo :)

Taigi, smagratį aptekino 1mm daugiau nei yra vainiko dydis. Tada atskirai ikaitino žiedą (uždėjus ant smagračio kaitint nepatariu) ir jis gana nesunkiai užsikalė ant senojo aptekinto vainiko. Senojo vainiko liko ~6-7mm.

Tam kad vainikas nepersikaltų, ant jo paliko mažytį laiptelį (starterinis smagratis didesnis). Va ir gavosi kas gavosi :) po starteriu reikės tarpinę pakišt, nes be jos dantukai remiasi į smagratį.

img3103s.th.jpg img3104t.th.jpg img3105b.th.jpg img3108ci.th.jpg

Kad jau pradėjau žaist (taupyt), tai perdariau ir puskatinio lentą. Jos pas mane buvo dvi, tai dvi ir perdariau.

Buvau Lytagroj, paprašiau duot pasimieruot lentą. Nu jie žmogai neskūpus, tai pasakė kad galiu matuot. Pasibraižiau kur bus skylės ir užvirinau angas (nors reikėjo jas užvirint prieš tai).

Tada sukaliau pora špilkų kad stovėtų kaip turi stovėt, ir pragrežiau skylutes. Dvi iš jų prasriegiavau, o viena sukasi į korpusą.

Tada užsidėjau ant frezavimo staklių ir prafrezavau skylutę starteriui. Esu dares ir su rezaku ir bulgarke, nėra labai privalomos staklės, tikslumas tik didesnis :)

Prašau rezultatas:

img3098.th.jpg img3099o.th.jpg img3101z.th.jpg

p.s. posta dubliuoju, vienas čia, kitas "Savadarbės kabinos konstravime"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
  • po 4 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...