Jump to content

Herbicidai


varstelis

Recommended Posts

prieš 26 minutes , woldass pranešimas:

dar klausimelis, kad dabar taip sakykim atsalo staigiai, nakti buvo vos ne salna jau, ar ta pieva nupurskus glifosatu 360 ar isvis suveiks taip kaip turetu ? kad nebutu ismesti pinigai, gal geriau skusti arti, pavasari seti grudus ir juos nuo zoliu nupusti

Įsidienojus purškiam, viskas ten suveiks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, woldass pranešimas:

dar klausimelis, kad dabar taip sakykim atsalo staigiai, nakti buvo vos ne salna jau, ar ta pieva nupurskus glifosatu 360 ar isvis suveiks taip kaip turetu ? kad nebutu ismesti pinigai, gal geriau skusti arti, pavasari seti grudus ir juos nuo zoliu nupusti

Suveiks suveiks, o pavasarį turėsi varputyną, reikės didelės normos chemijos, ir tai kaži ar suveiks ar tik augimą pristabdys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, udugas pranešimas:

Suveiks suveiks, o pavasarį turėsi varputyną, reikės didelės normos chemijos, ir tai kaži ar suveiks ar tik augimą pristabdys.

Ką tu čia svaigsti? Esu ne kartą purškęs lapkričio gale, gruodį, net sausio mėnesį, viskas suveikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Ką tu čia svaigsti? Esu ne kartą purškęs lapkričio gale, gruodį, net sausio mėnesį, viskas suveikia. 

Gal neaiškiai išsireiškiau. Turėjau omenyje jog dabar nupurškus suveiks glifosatas, o jei paliksi nepurkštą, pavasarį bus sunku sukovoti su varpučiu naudojant koki tombo ar brodveju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, JCB pranešimas:

Vakar amerikietis džiaugėsi taip purkšdamas, šiandien aš. Ar efektyvu, matysim vėliau. Vietoj glifoso 2ltr, pylėm 1ltr ir 25ltr vandens.

Ar yra čia tą bandžiusių? Įdomu kokią koncentraciją pabirom rapsuose parinkti.

 

20220902_143607.jpg

Screenshot_20220902-072640_Facebook.jpg

Nu tai pats isbandei, kiek laiko uztrunka 1ha nupurkst, ir kiek su vienu uzpylimu nupurski?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, JCB pranešimas:

Vakar amerikietis džiaugėsi taip purkšdamas, šiandien aš. Ar efektyvu, matysim vėliau. Vietoj glifoso 2ltr, pylėm 1ltr ir 25ltr vandens.

Ar yra čia tą bandžiusių? Įdomu kokią koncentraciją pabirom rapsuose parinkti.

 

20220902_143607.jpg

Screenshot_20220902-072640_Facebook.jpg

Man patiko tavo palyginimas musu zu su amerika - pasirodo musu kaimas pasivijo amerika :) ziurek jei pasiteisins gal susimetam - tada jau busim ir aplenke :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , kesstonis pranešimas:

Nu tai pats isbandei, kiek laiko uztrunka 1ha nupurkst, ir kiek su vienu uzpylimu nupurski?

Dar per mažai laiko, su vienu užpylimu priklausomai nuo vėjo apie 1,5ha, greitis irgi nuo vėjo, 6ha kažkur gera valanda su patrypimais. Nuo laukų priklauso dienai 50-70ha su vienu dronu ir dronas dronui nelygu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...