Jump to content

Laverda MCS Plus kūlimo sistema


Danas

Recommended Posts

o kokia nauda galima isgauti is to rotorinio separatoriaus atjungimo?

Kulant rapsą jokie papildomi būgnai nereikalingi, nes 50% rapso jau būna iškulta pjaunamojoje. Nauda akivaizdi - bereikalingai neapkraunamas variklis, išvengiama papildomų šiukšlių. Separatorius atsijungia vienu mygtuko paspaudimu.

Tikiuosi atsakiau į klausimą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia juokinti su neapkrautu varikliu, tas ko nesulauzo kulimo aparatas turi isbyreti per smulkintuva, kaip manai ka lengviau smulkintuvui praryti, sumaltus rapsus ar tokius kurie po akivaizdzios naudos neapkrauna variklio ????

papildomos siuksles prabyrancios pro pobugni manau realus argumentas bet ne daugiau :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Voras, bet tu ir nusišneki....kaip tik kuliant rapsus su antru bugnu labiau apkraunamas variklis, nes bereikalingas antro bugno kulimas ir nes per antro bugno pobugnį pradeda daugiau byrėti šiukšliu kurios labiau apkrauna visą kombaino valymo sistemą, kad nepridaryt nuostoliu reiks lietinti kombaino greiti arba atidaryt sietus kad rapsą su šiukšlėm elevatorius keltu į bunkerį. O dėl smulkintuvo, tu net jo nepajausi, kad jis dirba tavo mitais atvejais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Voras, bet tu ir nusišneki....kaip tik kuliant rapsus su antru bugnu labiau apkraunamas variklis, nes bereikalingas antro bugno kulimas ir nes per antro bugno pobugnį pradeda daugiau byrėti šiukšliu kurios labiau apkrauna visą kombaino valymo sistemą, kad nepridaryt nuostoliu reiks lietinti kombaino greiti arba atidaryt sietus kad rapsą su šiukšlėm elevatorius keltu į bunkerį. O dėl smulkintuvo, tu net jo nepajausi, kad jis dirba tavo mitais atvejais.

Kai tokie chamai, nemokantys rašyt, bando čia atpasakot vadybininko pasakas ir drąsko akis turintiems savo nuomonę, man pradeda labai trūkti laikų, kai snarglėtų vaikigalių čia nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Net pasimečiau, ką čia daryt, kaip ginčą spręsti :icon-confused: vienas iš tikro į lankas nušnekėjo bandydamas pritempti prie savo meilės, kitas vėl nusišnekėjo bandydamas įrodyti, kad pirmasis nusišneka ir vėlgi pritempti prie savo meilės. Ir vėlgi o koks mano reikalas galit ir toliau aiškintis, tik vieną patarimą duosiu (galit ir neimti), kokio velnio jūs tą "variklį taupot" ? tegul dirba pilnu apkrovimu, svarbiausia masės pralaidumas :icon-wink:

O dabar rimtesnis klausimas, kas mane nugazdino šitam reikale tai:

Separatorius atsijungia vienu mygtuko paspaudimu.

:eusa-think: taip išeitu, kad jis ir atgal pareina ir užsifiksuoja taip pat vienu mygtuko paspaudimu? Ir nėra jokio rankinio fiksavimo, atleidimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-think: taip išeitu, kad jis ir atgal pareina ir užsifiksuoja taip pat vienu mygtuko paspaudimu? Ir nėra jokio rankinio fiksavimo, atleidimo?

Ten yra elektros variklis su reduktorium. Bent jau pas mane. Kitam šone yra varžtas, kurio funkcijos aš per du metus neišsiaiškinau, knyga irgi nieko nerašo. O realiai tai aš jo neatjunginėju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shaulini, apie mano meile jau tiek prirasyta kad nera ne ko gilintis, as tik parasiau kas buna kai buna, beja apie varikli, atsakiau i konkretu "privaluma" ziuredamas savo akimis, as gi nekalbu apie miltu malima, valytuvo apkrovima ir visa kita s... gal uzauk ir pats su savo raudona meile ir ismok skaityt iki galo, o ne pulti i atlapus uzbegdamas 2 zingsnius i prieki, jei kalbam apie varikli tai apie ji ir kalbekim.

tik norejau pasakyt, kad variklis ne velnio nesitausoja, nes ta ka sutaupo bugnas pasiima smulkintuvas tik tiek, o jus cia akis plesot . HAMAI

:P

:P

:P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne mano nema ir ne man konkurentus mokinti, ką norėjau pasakyti tai, kad iš pat pradžių buvo prisirišta prie klaidingo orientyro todėl ir visas ginčas nuėjo į pievas. Toliau aiškinkitės patys

shaulini, mazu dojaus bacila pasigavai.... ;)

labai panasus stilius darosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jau geriau, kad yra tas varžtas, jei jo nekilnoji tai geriau užfiksuok, maža ką. Jis yra tam, kad papuolus daugiau masės to pobūgnio nenusuktu su visu varikliuku (pvz kuliant kukurūzus) rapsam (ypač žieminiam) įdomumo dėliai pabandyk atidaryt

:eusa-think: tai gal tamsta pasiulysi ir pobugnius su varztais prisifiksuoti? Ytariu toks pat el. varikliukas ir ten ir ten... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jau geriau, kad yra tas varžtas, jei jo nekilnoji tai geriau užfiksuok, maža ką. Jis yra tam, kad papuolus daugiau masės to pobūgnio nenusuktu su visu varikliuku (pvz kuliant kukurūzus) rapsam (ypač žieminiam) įdomumo dėliai pabandyk atidaryt

:eusa-think: tai gal tamsta pasiulysi ir pobugnius su varztais prisifiksuoti? Ytariu toks pat el. varikliukas ir ten ir ten... :D

taip, yra numatytas pobūgnio fiksavimas varžtais kuliant kukurūzus, bent jau man žinomuose kratikliuose kombainuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...