Jump to content

Visureigis prie ukio


Karo1is

Recommended Posts

BMW džipai irgi ne ūkininkams.

BMW isvis dzipu negamina :) visa X serija yra tik padidinto pravazumo automobiliai,

Tai pavyzdžiui subaru, kad ir legacy irgi padidinto pravažumo? Visai nebesuprantu kaipišreiškiamas džipo apibrėžimas. :eusa-think:

na sakydamas, kad BMW dzipu negamina turejau omeny pravazuma, nezinau kaip klasifikuojamas pvz.: X5, tik zinau, kad bekeleje jam iki dzipo toli. tokiu masinu pliusas tas, kad su 4x4 gali minkstai vaziuot 200km/h, o viduje jausiesi lyg lengvojoje masinoje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nieko prieš-įsiterpsiu į šią diskusiją. Nes labai jau daug įvairių nukrypimų matau...

Taigi, ši tema vadinasi "visureigis prie ūkio". :icon-rolleyes: Nes "koks geriausias visureigis" arba "kas yra džipas". :)

Visi mes gyvename skirtingomis sąlygomis, jei taip galima išsireikšti. Pas vienus laukai nutolę 5-7 km spinduliu, pas kitus-15-17 km. Pas vienus žemės-priemolis, pas kitus-smėliukas. Vieni dirbate patys, kiti samdote darbuotojus. Vieni-žvejai ir medžiotojai, kiti-nežvejai ir nemedžiotojai. :) Todėl pas visus pasirinkimo prioritetai bus skirtingi. Ir vienos tiesos nebus. Tiesiog daugiau pakantumo vieni kitiems. ;)

Grįžtant prie temos, mano miesčionišku supratimu, ūkyje reikalingas pikapas. Nu, nenorėčiau kokio universalo bagažinėje vežti į laukus bakelį pesticidų, herbicidų ar dar kažkokios chemijos. Ar šiaip kažkokią detalę, kurą ar pan. Todėl rinkimąsi apribočiau Hilux'u, L200, Navara ir pan. agregatais. Naujais arba naudotais.

o jei kalbame apie tam tikrą hobį (offroad'ą ir pan.), tada galime diskutuoti apie nivas, rėminius džipus ir t.t. Tačiau temos pavadinimas turėtų būti "visureigis hobiui" ar pan. :)

Persiprašau už diskusijos sutrukdymą. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepadavęs tik smalsu neblogai dzipukas butu prie ūkio bet pirmiausia noriu investuoti i zm technika

taip, bet buvo proga gera už dėvėto kainą pasiimti naują... :icon-rolleyes:

o kada cia viskas bus aisku? :eusa-think:

lyg tai nuo kovo viena ausim girdėjau, kad paraiškas pradės priiminėt... :icon-rolleyes: šiaip jei rimtai įdomu paskambinsiu konsultantui paklausiu, jis toj srity dirba tikrai žinos :) oj ryt dar važiuoju i NMA, ten paklausiu :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patvirtint tai patvirtino bet ka galėsim pirkti dar nera patvirtinta :icon-rolleyes:

taip nuo kovo 1 iki balandžio 31 prasideda paraiškų priėmimas, galima daryti ir supaprastintą paraišką N1 klasės visureigiui, bet darant didesnį projektą t.y. perkant traktorių kombainą ar dar ką N1 priklijuot ten neina, jie turi būti atskirai, per supaprastiną modernizavimą... :) taigi kas galvojat, tai galvokit greičiau, nes po šito etapo iki 2013m paraiškos nebus priimamos... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik kažin,ar galima bus susigrazint uz nupirktą prieš paraiškos teikimą.Pas mane gavosi tokia situacija,rudenį uzsisakiau hilux,gruodzio vidury žadejo pristatyt iš gamyklos.Buvau ramus,kad iki naujų dar spesiu ir paraiską paduot ir še tau sustabdė paraiškų surinkimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik kažin,ar galima bus susigrazint uz nupirktą prieš paraiškos teikimą.Pas mane gavosi tokia situacija,rudenį uzsisakiau hilux,gruodzio vidury žadejo pristatyt iš gamyklos.Buvau ramus,kad iki naujų dar spesiu ir paraiską paduot ir še tau sustabdė paraiškų surinkimą.

galima tas tai tikrai :) tai kai užsisaket reikėjo iškart nešt dokumentus, nors dar nevėlu nuo kovo 1os paduosit paraišką ir iškart patvirtinus mokėjimo prašymą su visais dokumentais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik spejau pasidziaugti, kad mano indenas vaziuoja tai siandien kai roviau per tramplyna i pusni ir vsio, teko atsikasti ir tech pagalba kviesti nusukau priekiniam tiltui hvastovyka dabr vel sedziu, rukau ... :(

klausyk tu ji ant važinėjimo nusipirkai ar ant laužymo :D

jis pagalvojo kad vaziuoja su savuoju fend... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...