Jump to content

Lietuvoje sukurta progresyvus šiltnamis ir jo gamybos metodi


stanislovas

Recommended Posts

Nepazistu as jokiu zmoniu kuriuos jus itariate as tik turiu toki dalyka kad pasiziurejus i nuotrauka galiu laisvai padaryti projekta ir su tiksliais ismatavimais tik as tuo neuzsiimu ,nes man tai nepatinka as turiu kitu pomegiu idomesniu pvz.tapyba,o jei jau jus su manimi norite bendrauti telefonu tai prasom 865218894.Kontraktu nenutraukit nematau pagrindo beje as jau jums esu skambinusi pati.O jusu triuso as nenuvertinu tik mane piktina jusu didybe.As jums nuosirdziai linkiu sekmes ir kad jusu technologija butu prpazinta ir placiai naudojama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • Atsakymai 84
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sveiki forumiečiai,

pernai žiemą buvo šovus mintis pabandyti daržininkystę kokių 5-10 a šiltnamį. Kaip žmogus nevengiantis naujovių užsikabinau ant šio "stebuklingo" šiltnamio. Bandymas įsgyti Stanislavo technologiją šiltnamiui statyti baigėsi tuo kad nieko nepavyko, pradžioj atkalbinėjo kad per didelį statyt noriu, nors šiltnaminiai daržininkai tegu pasako ką galvoja apie 5-10 a dydžio šiltnamį. Norėjo žmogus gaut atlygį už žinias, kaip pats įvardino know-how, puiku, aš nieko prieš, sakau duok sutartį, pasirašom, tai atsiuntė nuorodą kas tas yra know-how tuom viskas ir baigėsi, kai po mėnesio paklausiau, sako tamtsos galimybė susikrauti milijonus nuvažiav, aš pardaviau savo technologiją. Tai štai koks mano bandymas įsigyti Stanislavo technologiją, kaip spėju ir dabar nekas pasikeitė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...

Nežiūrint į kai kurių išsišokėlių nepamatuotą kritiką ir toliau vykdau šiltnamio konstrukcijos tobulinimo darbus,jau baigiu jo naują modifikaciją ,-kuri bus sumontuota pas mane namuose ir visi atvykę galės ją pamatyti. Beliko tik dar aptraukti keletą skydų ir bus galima jau montuoti,kai surinksiu įdėsiu nuotraukas. Gavosi puikios proporcijos šiltnamio viduje tapo erdviau,jos estetika labai pagerėjo,jis bus 18.6 kv. m. ploto labai tinkamas paprastam šeimos ūkiui ištisus metus 5 asmenų šeimą aprūpinti nuosavomis ekologiškai išaugintomis daržovėmis. baigiu išspręsti klausimą dėl atsinaujinančios energijos panaudojimo taupant jo šildymui reikalingą kurą žiemos metu.Termo varža paketų labai nedaug tik 2 šimtosiomis nusileidžia geram stiklo paketui,o apie polikarbonatinę danga tai ir kalbėti neverta,jai iki to kaip pėsčiomis iki mėnulio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

P.Stanislovai,

džiaugiamės Jūsų altruizmu ir atsidavimu, siekiant sukurti gerą ir patikimą produktą! Ir linkim, kad Jūsų energija, žinios ir galimybės sutaptų. O mes daržininkai-mėgėjai galėtume pirmi išbandyt šią naujovę (nežiūrint pesimistinio požiūrio). Sėkmės ir laukiam pirmųjų bandytojų nuomonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Pabandysiu įdėti nuotraukas mano naujai sukurto šiltnamio 18.6 kv. m. žemės ploto. įdėsiu neaptrauktų konstrukcijų nuotraukas ir jau aptrauktų paruoštų šiltnamio surinkimui,o kai surinksiu vėliau tai įdėsiu ir surinkto vaizdą.

Deja neideda rašo kad failas yra per didelis,nesuprantu kodėl? juk seniau nuotrauka nesunkiai įsidėdavo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Jums reiktu pasimazinti nuotraukos dydi. Nes apribojome dideliu failu kelima, nes kai zmones nepamazine pradejo deti nuotraukas po 2-4-6MB serveryje greitai vietos pristigo. Tie serverio laisvi GB greitai istirpsta :)

Jei nemokate ar neiseina pamazinti paciam atsiuskit man i el.pasta: [email protected] sumazinsiu ir jums persiusiu atgal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...