Jump to content

Lietuvoje sukurta progresyvus šiltnamis ir jo gamybos metodi


stanislovas

Recommended Posts

  • Atsakymai 84
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Na, ką aš galiu iš šalies pasakyti: stanislovas rašo kažkokias biurokratines pievas. Ponas stanislovai, šis forumas nėra pramonės įmonių sąjunga ar pan., tad prašome pateikti forumo kontekstą atitinkančią informaciją. Patikėkite, ir man ir kitiem ūkininkams mažiausiai rūpi, kad Jūsų "autorinė licenzija" tęsis 20 ar kažkas panašaus metų. Čia aktualu kas kita - konstrukcija, techninės sąlygos, kaina, duodama nauda. Viskas.

Jei norite kažką pasigirti, kad turite 20 metų autorines teises, arba norite jų, bendraukite http://www.chambers.lt/lt/?m=6

Čia Jūs ir mes gausime daugiau naudos, jei išgirsite konkrečius interesantų klausimus ir sugebėsite atsakyti į juos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ką aš galiu iš šalies pasakyti: stanislovas rašo kažkokias biurokratines pievas. Ponas stanislovai, šis forumas nėra pramonės įmonių sąjunga ar pan., tad prašome pateikti forumo kontekstą atitinkančią informaciją. Patikėkite, ir man ir kitiem ūkininkams mažiausiai rūpi, kad Jūsų "autorinė licenzija" tęsis 20 ar kažkas panašaus metų. Čia aktualu kas kita - konstrukcija, techninės sąlygos, kaina, duodama nauda. Viskas.

Jei norite kažką pasigirti, kad turite 20 metų autorines teises, arba norite jų, bendraukite http://www.chambers.lt/lt/?m=6

Čia Jūs ir mes gausime daugiau naudos, jei išgirsite konkrečius interesantų klausimus ir sugebėsite atsakyti į juos.

Gerbiamasis laužiatės į atviras duris,viskas apie jo galimybes aprašyta aukščiau o jei reikia nepasikolioti o tikrai dalykiškai pabendrauti paskambinkite gamintojui ir paskykite viską ko reikia bus jums suprojektuota pagaminta atvežta ir sumontuota. Tada galėsite daryti tai ką geriausiai sugebate auginti daržoves ar kanapes ar kas tik šaus jums į galvą ir daryti iš to pinigus. Labai keista kai klausinėja žmogus tavo sukurto produkto kur jį gauti piratiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Primenu jog apie mano šiltnamį laida dar bus kartojama šį sekmadienį 17.15 BTV gerų patarimų laidoje "Be recepto" Gaila, kad beveik nieko neužsiminta apie superinių galimybių vertikalios ašies vėjo jėgainę, kuri jau taip pat sukurta ir efektyvius saulės kolektorius, kurie neužšala net žiemą užpildyti paprastu vandeniu. Visa tai ūkininkams ir ne tik jiems padėtų taupyti energetiką bet ir efektyviau konkuruoti rinkoje su užsienio ūkininkais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad idėja nebloga,šiuo metu sukrapščiau paskutinius išteklius, kad užsakyti eksperimentinę tokios plėvelės partiją ,granulės jau pagamintos,dabar reikia įkalbėti kitą įmonę kad išpūstų reikiamos struktūros plėvelę,tam man dar trūksta apie poros tūkstančių litų ,nes gamintojas nelabai pinigingas,tada jau turėtume apie 6 rulonus 120 mkr.storio plėvelės,o toks kiekis įgalintų pavasariui pagaminti bent 15 -20 tokių šiltnamių po 20 kv.m žemės ploto.Nes pavasarį vasario kovo mėn prasideda pirkimas.

Na o dėl lauko dienų tai manau kad kavos dar išgalėčiau pasiūlyti visiems pas mane atvykusiems ir nemokamai,o parodyti yra jau ką ir durys atvykti pas mane atviros visiems kas tik domisi šiais dalykais,tikrai viską parodysiu ir papasakosiu išskyrus tik technologines paslaptis.O gal gi kas susigundys ir tapti pats tokių šiltnamių gamintojais savo regione ir ne tik ,-tai būtų jiems kaip papildomas darbas, kad išlaikyti darbo jėgą žiemos laikotarpiu nes tada palankiausias laikas juos gaminti ,o tam nereikiūa įpatingų sąlygų nei baisiai brangių įrengimų.

Medienos tašus galima pirkti jau gatavus praleistus per keturpusias reismusines stakles ,o pas save tik surinkti rėmines konstrukcijas pagal šablonus ir aptraukti plėvele prieš tai jas padengus antiseptikais ir nudažius akriliniais dažais. Žiemą kai nėra kas veikti tai naudingesnis užsiėmimas ,nei sedėti prie teliko ar kompo ir leisti augti viršsvoriui. Pakaktų pasiskambinti tel. kurį nurodžiau seniau ir susitartume kada jums ir man būtų patogu ai padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai su lapiu agroservisu biznis baigtas? kada organizuojate siltnamio diena?

Nebaigtas -jie ir toliau dirbs pagal savo galimybes,kiek tai įmanoma krizės sąlygomis,tačiau kad reikalas judėtų sparčiau ko gero ir pats imsiuosi organizuoti jų gamybą bei suteiksiu licencijas jų gaminimui pagal mano išradimą dar keletui firmų Lietuvoje.

Lapių agroservisas turi gerą potencialą tokiai gamybai,gana dideles dirbtuves,privatizuotas fermas, kurias gali paversti stalių cechais,lentpjūvę bet kaip ir visiems šiuo krizės laikotarpiu jam trūksta apyvartinių lėšų,bei vadas jau senyvo amžiaus 64 metų ir jam sunku varžytis su jaunais ir energingais verslininkais.Stengiuosi padėti kiek galėdamas, kad jie greičiau išvystytų gamybą ir neužleistų pozicijų užsienio konkurentams, kurie ir taip jau monopolizavo visą Lietuvos rinką savo įvežtiniais gaminiais. O Lietuvis net nepagalvoja, kad pirkdamas užsieniečių sukurtą produktą atima iš savo tėvynės darbo vietas ir sunkiai uždirbamą valiutą.

Na o dėl lauko dienos tai visų pirma reikia, kad susidarytų iš Jūsų pusės reikiamas kiekis norinčių dalyvauti,o iš mano pusės ši iniciatyva bus palaikoma visuomet. Manau, kad galite atvykti pavieniui arba su keletu draugų prieš tai paskambinę man telefonu ir susitarę dėl susitikimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki visi,

Prieš porą metų, kai planavau įsigyti šiltnamį, gana intensyviai domėjausi panašiomis technologijomis. Ypač jos paplitusios Rusijoje, ten ir dabar galima atrasti tokių "entuziastų", kurie siūlo įsigyti fantastiškų charakteristikų šiltnamius.

Tik bėda ta, kad nė viena rimta kompanija ar ūkis į tai nežiūri rimtai. Biznis paprastas - tu sumoki pinigus ir gauni technologiją :icon-wink: , kai paklausi kodėl nėra realizuota didesniame plote atsakymas standartinis - visai nauja technologija, ką tik gautas patentas, nėra patirties gamyboje, trūksta apyvartinių lėšu ir pan.

Kažkur visa tai jau girdėta ar ne? :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kupeta, kad naujas produktas užkariautų rinką reikia 3 dalykų: išradėjo su genialiom idėjom, gero vadybininko, pakankamo pradinio kapitalo.

Jei nėra bent vieno iš tų 3 elementų, technologija taip ir nepaplis. Šiuo ir tavo aprašytų variantų atveju panašu, kad yra tik pirmas punktas... bet reikia tikėtis, kad idėja su vadyba ir lėšomis susitiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

Prieš porą metų, kai planavau įsigyti šiltnamį, gana intensyviai domėjausi panašiomis technologijomis. Ypač jos paplitusios Rusijoje, ten ir dabar galima atrasti tokių "entuziastų", kurie siūlo įsigyti fantastiškų charakteristikų šiltnamius.

Tik bėda ta, kad nė viena rimta kompanija ar ūkis į tai nežiūri rimtai. Biznis paprastas - tu sumoki pinigus ir gauni technologiją :icon-wink: , kai paklausi kodėl nėra realizuota didesniame plote atsakymas standartinis - visai nauja technologija, ką tik gautas patentas, nėra patirties gamyboje, trūksta apyvartinių lėšu ir pan.

Kažkur visa tai jau girdėta ar ne? :lol::lol::lol:

Gerbiamas kupeta Lietuva pradės gyventi tik tada gerai, kai kiekvienas savo asmeninius interesus pajungsime savo tautos gerovės interesui. Tamsta matomai prekiaujate atvežtiniais kitose šalyse gaminamais šiltnamiais ir iš to turite pelną, bet jis yra tik tamstos ir kitų valstybių, verslininkų, kurie gamina tuos šiltnamius.Savo veiksmais kuriate darbo vietas ir pelną kitų valstybių, konkuruojančių su Lietuvos ekonomika piliečiams. Kai Lietuvis išmoks, kad reikia pirmiau padėti savo tautiečiams, nes sukurtas Lietuvoje produktas leis konkuruoti pasaulyje lygiomis teisėmis,o ne gyventi skolon ką mes jau sėkmingai darome du dešimtmečius. Aišku tai liečia ne tik tamstą konkrečiai bet ir bendrą Lietuvišką mentalitetą dėl ko mes ir velkamės pasaulio subinėje ir dar ilgai ten būsime kol skaudi realybė ir sunkios netektys neišmokys mus tapti kitokiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

Prieš porą metų, kai planavau įsigyti šiltnamį, gana intensyviai domėjausi panašiomis technologijomis. Ypač jos paplitusios Rusijoje, ten ir dabar galima atrasti tokių "entuziastų", kurie siūlo įsigyti fantastiškų charakteristikų šiltnamius.

Tik bėda ta, kad nė viena rimta kompanija ar ūkis į tai nežiūri rimtai. Biznis paprastas - tu sumoki pinigus ir gauni technologiją :icon-wink: , kai paklausi kodėl nėra realizuota didesniame plote atsakymas standartinis - visai nauja technologija, ką tik gautas patentas, nėra patirties gamyboje, trūksta apyvartinių lėšu ir pan.

Kažkur visa tai jau girdėta ar ne? :lol::lol::lol:

Gerbiamas kupeta Lietuva pradės gyventi tik tada gerai, kai kiekvienas savo asmeninius interesus pajungsime savo tautos gerovės interesui. Tamsta matomai prekiaujate atvežtiniais kitose šalyse gaminamais šiltnamiais ir iš to turite pelną, bet jis yra tik tamstos ir kitų valstybių, verslininkų, kurie gamina tuos šiltnamius.Savo veiksmais kuriate darbo vietas ir pelną kitų valstybių, konkuruojančių su Lietuvos ekonomika piliečiams. Kai Lietuvis išmoks, kad reikia pirmiau padėti savo tautiečiams, nes sukurtas Lietuvoje produktas leis konkuruoti pasaulyje lygiomis teisėmis,o ne gyventi skolon ką mes jau sėkmingai darome du dešimtmečius. Aišku tai liečia ne tik tamstą konkrečiai bet ir bendrą Lietuvišką mentalitetą dėl ko mes ir velkamės pasaulio subinėje ir dar ilgai ten būsime kol skaudi realybė ir sunkios netektys neišmokys mus tapti kitokiais.

Čia Jūs ponas Stanislovai neteisus, nes Jūsų asmeniniai interesai šiuo atveju pajungti JŪSŲ GEROVEI, pačia tikriausia šio žodžio prasme.

Aš esu ūkininkas ir savo kailiu patyriau kaip lengva apsigauti kai tau tiesiai šviesiai į akis pučia miglą, o parodyti konkrečiai veikiančio ir duodančio pajamas objekto negali. Jūsų situacija deja yra būtent tokia.

Aš asmeniškai nerekomenduoju niekam to, ko pats nesu išbandęs, ir jei žmogus domisi, tai gali atvažiuot pas mane į ūkį ir pats savo akimis pamatyti kaip tai veikia. Ir tai tikrai nėra kabliuku užrakintas 4 m2 šiltnamukas, o normali gamyba.

Kai pats savo lėšomis pastatysite bent 1000 m2 tokį šiltnamį ir jame ką nors auginsite, tada ir pašnekėsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamas kupeta,tamstos nuomonę vertinu kaip konkurento sunerimusio naujesne ir pažangesne technologija, pasirodžiusia rinkoje ,kuri gali sugriauti tamstos dabartinę ramybę ir gerovę,todėl visiškai tamstos rašinius pateisinu ir ant jūsų nepykstu. Tačiau gyvenimas toks ,kad nauja ir pažangesnė technologija nugalės seną raugą ir tai tik laiko klausimas. Norėčiau kad tai įvyktų Lietuvoje, o ne Vokietijoje, kuri ir taip gerai gyvena, tačiau bus kaip bus.Jeigu mano technologija nesuras pritaikymo jūsų laukuose ieškosime, kur žmonės nėra tokie konservatyvūs naujiems ir neabejotinai pažangiems sprendimams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, nepatingėjau ir pasiknisau savo senuose archyvuose.

Besidomintys gali pasižiūrėti nuorodą: http://allevi.ho.com.ua/ind_mod.htm

Stebuklai ir tiek, Ukraina jau seniai turėjo olandus su tokiom technologijom perspjaut.

Deja, deja. Visi kas patikėjo gavo - "ragus". BRANGIUS RAGUS :lol:

Kaip sakoma ta pati mergelė, tik kita suknelė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu, kad ir kitos valstybės nesnaudžia ir kažką bando išrasti bent jau auginimo srityje,bet jų šiltnamiuose nepamačiau jokios revoliucijos,tai senoviški techniniai sprendimai ir primityvūs tuneliniai šiltnamiai su menka termoizoliacija,jiems gal būtų pavykę geriau jei būtų susipažinę su mano sukurta metodika,deja 2008 metais dar ir mano techninis sprendimas nebuvo pilnai subrendęs masinei gamybai. Gaila kad tamsta gavote ragus bandydamas ukrainiečių inovacijas ,bet ką padarysi mokslas reikalauja aukų. Naudodami naujausius išradimus kai kas uždirba milijonus, o neapdairūs juos praranda, Babtuose pastatė pripučiamus olandiškus šiltnamius tai nuplyšęs per vėtrą šiferio lapas kiaurai perskrodė plėveles abi o vetra per naktį sudorojo nepataisomai apie porą tūkstančių kv. m. dvigubos plėvelės kurios kv. kainavo didelius pinigus.taip kad ir olandiški šiltrnamiai nėra panacėja. Netgi nieko neauginant ramiuoju periodu reikalinga elektros energija, kad palaikytų kompresorių darbą, kad išpūsti tarp plėvelių oro tarpą,reikalingas pastoviai dirbantis kompas, kuris priima duomenis iš vėjo greičio matavimo prietaiso ir automatiškai palaiko viduje slėgį reikalingą konkrečiai tai dienai, plėvėlės oro tarpas svyruoja nuo 1cm iki 75 cm kas salygoja antrinės konvekcijos galimybes ir sudaro papildomas šilumos išlaidas,nes geriausia termoizoliacija tai iki 5 cm storio hermetiškai uždarytas oro tarpas,o ten apie hermetiškumą net kalbos nėra ,nes kompresorius pastoviai pučia orą į vidų,metalinės konstrukcijos paliktos šiltnamio viduje jas sunku nuvalyti ir dezinfekuoti o tai skatina ligų židinius ir dar daug blogybių,kurių jau neminėsiu ,nes tiesiog tingiu mineti konkurentų promachus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu, kad ir kitos valstybės nesnaudžia ir kažką bando išrasti bent jau auginimo srityje,bet jų šiltnamiuose nepamačiau jokios revoliucijos,tai senoviški techniniai sprendimai ir primityvūs tuneliniai šiltnamiai su menka termoizoliacija,jiems gal būtų pavykę geriau jei būtų susipažinę su mano sukurta metodika,deja 2008 metais dar ir mano techninis sprendimas nebuvo pilnai subrendęs masinei gamybai. Gaila kad tamsta gavote ragus bandydamas ukrainiečių inovacijas ,bet ką padarysi mokslas reikalauja aukų. Naudodami naujausius išradimus kai kas uždirba milijonus, o neapdairūs juos praranda, Babtuose pastatė pripučiamus olandiškus šiltnamius tai nuplyšęs per vėtrą šiferio lapas kiaurai perskrodė plėveles abi o vetra per naktį sudorojo nepataisomai apie porą tūkstančių kv. m. dvigubos plėvelės kurios kv. kainavo didelius pinigus.taip kad ir olandiški šiltrnamiai nėra panacėja. Netgi nieko neauginant ramiuoju periodu reikalinga elektros energija, kad palaikytų kompresorių darbą, kad išpūsti tarp plėvelių oro tarpą,reikalingas pastoviai dirbantis kompas, kuris priima duomenis iš vėjo greičio matavimo prietaiso ir automatiškai palaiko viduje slėgį reikalingą konkrečiai tai dienai, plėvėlės oro tarpas svyruoja nuo 1cm iki 75 cm kas salygoja antrinės konvekcijos galimybes ir sudaro papildomas šilumos išlaidas,nes geriausia termoizoliacija tai iki 5 cm storio hermetiškai uždarytas oro tarpas,o ten apie hermetiškumą net kalbos nėra ,nes kompresorius pastoviai pučia orą į vidų,metalinės konstrukcijos paliktos šiltnamio viduje jas sunku nuvalyti ir dezinfekuoti o tai skatina ligų židinius ir dar daug blogybių,kurių jau neminėsiu ,nes tiesiog tingiu mineti konkurentų promachus.

Na tiesą sakant nemanau, jog Jūsiškis šiltnamis bus toks, kad audros metu atplyšęs šiferio gabalas į jį atsimuš kaip į sieną :eusa-snooty:

O dėl šilumos nuostolių ir hermetiškumo tai taip, tačiau skirtingai nei Jūsiškis - olandiški šiltnamiai DIRBA, o ne stovi parodoje užkabinti kabliuku :lol:

Patikėsiu, kad neblefuojate tik tada, kai savo akimis pamatysiu dirbantį Jūsų pramoninį šiltnamį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tiesą sakant nemanau, jog Jūsiškis šiltnamis bus toks, kad audros metu atplyšęs šiferio gabalas į jį atsimuš kaip į sieną :eusa-snooty:

O dėl šilumos nuostolių ir hermetiškumo tai taip, tačiau skirtingai nei Jūsiškis - olandiški šiltnamiai DIRBA, o ne stovi parodoje užkabinti kabliuku :lol:

Patikėsiu, kad neblefuojate tik tada, kai savo akimis pamatysiu dirbantį Jūsų pramoninį šiltnamį.

Na taip tragiškai tikrai neatsitiks kad tektų keisti porą tūkstančių kv.m plėvelės kainuojančios po 12 lt už kvadratą,nes mano šiltnamio kitokia konstrukcija plėvelė sulydoma viena su kita atskirais blokais po kokį 1 kv/m blogiausiu atveju jį teks išpjauti ir prilydyti bei įtempti naują plėvelės porciją toje vietoje ir tai kainuos 20-30 lt,o kita konstrukcija nenukentės dėl vėtros.

Na o pramoninį šiltnamį kol kas neturiu lėšų pastatyti ir be to esu įsitikinęs, kad tai turi daryti tas kuris iš to duoną valgo,o aš kuriu naujas technologijas ir jas diegiu pagal savo turimas lėšas ir galimybes jei gyventume normalioje valstybėje gal ir būtų kitaip,tačiau gyvenant durnių laive tenka priimti ir tokias sąlygas kokios jame yra.Na o gyvenimas parodys jei technologijos blogos nuostolis bus man, nes niekas jų nepirks ir 20 metų tyrimai nueis į nuostolious,o jei geros išguis Olandus iš Lietuvos rinkos ir pačios įsitvirtins ten,kaip jau minėjau tai tik laiko klausimas,nes rinka sentimentų nemėgsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Stanislovai

Gal geriau plevele pardavinetumet, greiciau reikalai pajudetu. Kam reiketu tas pasidarytu 5 kv. siltnami pabandymui, poto ir 500kv

Galvoju ir apie tokią galimybę,bet tada norintiems įsigyti tokios plėvelės reikėtų pravesti ir seminarą, kad jie galėtų jį pasigaminti patys savo jėgomis,tada turėčiau perduoti jiems savo sukurtą Kow-how,nes turėdami vien tik tokią plėvelę bet nežinodami kaip tikslai su ja elgtis,jie nepagamintų kokybiško gaminio ir sugadintų visą inovacijos plitimą.

Savo pajamas už išradimo sukūrimą galėčiau įkalkuliuoti į plėvelės kv.m. kainą. Tačiau šiuo metu dar nežinau kiek pavyks paruošti žaliavos tokios plėvelės gamybai manau, kad ne daugiau kaip 2-3 tūkstančius kilogramų,bet pradžiai tai gal ir užtektų tokio kiekio.

Rašykite savo nuomones ir registruokitės į seminarą čia pat forume,mes jį galėsime tada kokį savaitgalį ir pravesti kurio metu patys savo rankomis pagaminsime tokio gaminio maketą iš pusgaminių.Bet seminaro dalyviai turėsite įsipareigoti naudoti tą dalyką tik savo reikmėms ir neplatinti know-how tretiesiems asmenims.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...