Jump to content

Lietuvoje sukurta progresyvus šiltnamis ir jo gamybos metodi


stanislovas

Recommended Posts

Būtų gerai kad registruotūsi visi ką domina toks dalykas dabar o seminarą galėsime pravesti kiek vėliau, aš tada žinosiu kokį eksperimentinės žaliavos kiekį užsakyti šiam sezonui,o licenciatas galės gaminti šiltnamius tiems kas tingės savo rankas teptis staliaus darbais ir tenorės tik užsiimti daržininkyste,Tad ruoškitės medieną jau iš anksto ,šaltis geriausiai ištraukia drėgmę.Šiltnamių gamybai geriausiai tinka 2.5x3.5 storio medinės reismusuotos lotos jos gali būti iki 3m ilgio.būtina jas prieš gaminant išmirkyti antiseptike o pagamintus rėmus dar galima nudažyti ir akriliniais dažais namo fasadų dažymui ,nes jie turi UV stabilizatorius,galite nudažyti teptuku ir pasirinkti norimą spalvą,labai gražiai atrodo ,kai jie aptraukiami įtempta plėvele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 84
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Kol kas gaminant eksperimentinėmis serijomis 60kg. svorio rulono savikaina man gaunasi apie 1000ltPlėvelę galima pagaminti bet kokio storio,bet kol kas apsistojome ties 120 mikronų storiu ir 3 metrų pločiu.Kilogramo ,kaina gaunasi 16.6 lito,bet prie šios kainos dar reikėtų pridėti licencinį mokestį man . Norintis pirkti tokią plėvelę ir pats gamintis mano sukurtą šiltnamį privalės pasirašyti su manimi Know-How perdavimo -gavimo sutartį ir įsipareigojimą neperduoti jo tretiesiems asmenims. Lietuvoje yra baudžiama už tokių žinų perdavimą kitiems asmenims .

Ateityje kai tokie šiltnamiai išplis ir jiems gamybai reiks daug tokios plėvelės jos savikaina gali sumažėti beveik per pusę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal rimtai sukonkretinkime: ar aš galiu be išvedžiojimų planuoti pastatyti sau šiltnamį pavasarį? 20 kv.m. pasibandymui? Ar pasirašęs visas "HAU HAU" ir "NOU NOU" sutartis gausiu plėvelę bei technologinį aprašymą, kaip ją naudoti? Ir galų gale gal galima sužinoti 1 kv.m kainą? Nes visokie skaičiavimai tipo "x kg kainuoja y lt, už z lt gausite q mm" varo į neviltį.

P.S. Gerb. Stanislovai. Susirašinėjimas su jumis man panašėja į susirašinėjimą su tūlu Vincentu Saku. Sutrumpinimas susirašinėjimo būtų toks: klausimas: kiek kilometrų iki Kauno nuo Vilniaus? atsakymas: raudona spalva reiškia, jog objektas atspindi tą spektro dalį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal rimtai sukonkretinkime: ar aš galiu be išvedžiojimų planuoti pastatyti sau šiltnamį pavasarį? 20 kv.m. pasibandymui? Ar pasirašęs visas "HAU HAU" ir "NOU NOU" sutartis gausiu plėvelę bei technologinį aprašymą, kaip ją naudoti? Ir galų gale gal galima sužinoti 1 kv.m kainą? Nes visokie skaičiavimai tipo "x kg kainuoja y lt, už z lt gausite q mm" varo į neviltį.

P.S. Gerb. Stanislovai. Susirašinėjimas su jumis man panašėja į susirašinėjimą su tūlu Vincentu Saku. Sutrumpinimas susirašinėjimo būtų toks: klausimas: kiek kilometrų iki Kauno nuo Vilniaus? atsakymas: raudona spalva reiškia, jog objektas atspindi tą spektro dalį.

Manau kad gausite plėvelę ir visas reikalingas konsultacijas,o konkrečias derybas galime atlikti susitikę su manim arba jei paskambinsite man nurodytu aukščiau mano telefonu. Juo Labiau ad Panevėžys nuo manęs ne taip jau ir toli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Skaitau apie šį šiltnamį ir viskas atrodo labai gražu ir ekonomiška, bet iškilo vienas didelis klausimas.

Tarkim nusiperku si šiltnamį arba tarkim pasirašom su jumis gamybos sutartį ir eksportuojame na tarkim kad ir i kokią Švedija. Pirmus 6 metus viskas gerai ir gražu, bet ėmė vieną dieną ir suplyšo plėvelė. Pats vartotojas pasikeisti negali, nes negali nusipirkti jos, o be to reikia specialių žinių, įrankių ir technologijos. Taigi reikia kviesti firmos atstovą, kuris ją pakeistų. Kaina gaunasi nemaža vien dėl specialios plėvelės, o darbas ir atvykimas dar daugiau.

Stiklinio šiltnamio stiklas sudužo - ne bėda pakeisti nauju, paprasto plėvelinio šiltnamio danga susidėvėjo taipogi nėra problemos pakeisti.

Labai įdomu ar yra apgalvota šių šiltnamių aptarnavimo metodika ir kiek tai gali kainuoti ilgalaikėje perspektyvoje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip viskas apgalvota ir šia plėvelę bus lengviau ir patogiau pakeisti nei paprastą polietileną,nereiks nei jokių superinių įrankių nei sugebėjimų.Atsargą tokios plėvelės galima palikti naujam šeimininkui pagal abipusį susitarimą ir smulkią instrukciją kaip pačiam kokybiškai atlikti aptraukimo darbus,tačiau atleiskite forume šių specifinių žinių neatskleisiu.

O ateityje mano manymu tokia plėelė bus paradvinėjama visos bent jau europos ūkinėse parduotuvės o aptraukimo darbus sugebės padaryti net 7 metų vaikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šį savaitgalį vyks LŽŪU paroda ,ten parodoje ta firma išsipirko plotą kuriame bus eksponuojamas ir mano sukurtas žieminis šiltnamis, Ant jo tiesiog bus užrašyta kad tai S. Kalvaičio Žieminis Šiltnamis visi kas netingi ir kam įdomu tokie dalykai kviečiu apsilankyti joje ir apžiūrėti mano kūrinį. Ant jo bus ir telefonas įmonės kuri ketina pradėti masinę jų gamybą,jai jau suteikiau išradimo naudojimui licenciją. artimiausiu metu tikuosi susitarti dėl specifinės plėvelės gamybos,kurios pradžioje bus gaminama tik tiek kiek pareikalaus tos įmonės poreikiai,ji bus pardavinėjama tik per mano rankas. :)

gal galite kelias foto ikelt to siltnamiuko, nes siuo metu laikas lb brangiai kainuoja , o uzimtam zmogui vis jo pritruksta... dekingas buciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ponas Stanislovai, neklaidinkite žmonių, jokių autorinių teisių Jūs neturite nuo 2001.01.17 dienos, nes Jūs nemokate už savo išradimo palaikymą

Mes kalbame apie kitą išradimą nei apie tą kur tamsta rašote,ten visai kita technologija. Šis šiltnamis yra išvystymas anos aprašytos technologijos ir daugiau nei 10 proc, pagerinantis aną techninį sprendimą.

O pagal patentų įstatymą tai autorinės teisės išlieka visam mano gyvenimui,tik tiek kad aš nemoku patento palaikymo mokesčio,negaliu teisiškai toje teritorijoje apsiginti pažeistų autorinių teisių,bet už tat slepiu jo gamybos know-how,o jei manote priešingai pabandykite be mano pagalbos pasigaminti tokį šiltnamį ir manau, kad apsijuoksite. Šiuo metu pasaulyje priimta praktika kad išradimų know -how yra parduodami firmoms, kuriuos jos slepia po 9 užrakais nes patentavimas turi ta blogybę ,kad technologiją apskelbi visam svietui,o patentas galioja tik ribotoje teritorijoje,todėl tokie kaip tamsta suodę išradimo esmę gali vystyti gamybą ten kur negalioja patento palaikymas ir išradėjas turi nuostolius.Todėl ir einu kitu keliu.

Gal galite kelias foto ikelt to siltnamiuko, nes siuo metu laikas lb brangiai kainuoja , o uzimtam zmogui vis jo pritruksta... dekingas buciau

post-5433-141521774211_thumb.jpg

post-5433-141521774266_thumb.jpg

post-5433-141521774329_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsižiūrėkite paskutinėje nuotraukoje į saulės kaitinamą pietinį šiltnamio šoną,jame jau išsimuša dirbtiniai debesėliai ant vidinės plėvelės pusės,jie susiformuoja iš medyje esančios pastovios 15-20 proc, drėgmės. Nuotrauka daryta apie 11 val. ryto ,o apie pusiaudienį debesys išplinta per visa tą pusę net ir stogo blokuose ir apsaugo augalus nuo spiginančios saulės,-vakare orui atvėsus medis sutraukia drėgmę vidun,nes siekia išlaikyti drėgmės balansą savo medienoje. Taip be jokių elektronikų pasiekiama automatinė augalų apsauga nuo perteklinės saulės,todėl net, kai buvo pernai karščiai po +34 laipsnius tame šiltnamyje maksimali temperatūra dieną nepasiekdavo +28 laipsnių šilumos. Jo privalumas, kad labai mažas temperatūrų skirtumas dienos ir nakties metu,kas yra labai palanku augalų gyvybinių funkcijų palaikymui.

Jie mažiau serga,nes patiriamažiau streso, greičiau auga ir daugiau gyvybinių jėgų sunaudoja produkto užauginimui sumažinant iki minimumo išlaidas pesticidams kovojant prieš jų ligas ir tręšimą, nes dalis jo taip pat eina tiems nuostoliams padengti. paprastame šiltnamyje tomis dienomis fiksuodavau +55-60 laipsnių šilumą.

Be to grybeliams bei virusinėms ligoms nėra palikta šansų įsitvirtinti ant konstrukcijų kurios šiltnamio viduje pastoviai būna drėgnos ir šiltos ir sunku juos nuo ten nukrapštyti,skirtingai nei nuo absoliučiai lygaus vidinio plėvelinio paviršiaus,kur tie kenkėjai reguliariai gali būti nutraukiami tiesiog su rasos lašais panaudojant langų plovimo įrankį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsižiūrėkite paskutinėje nuotraukoje į saulės kaitinamą pietinį šiltnamio šoną,jame jau išsimuša dirbtiniai debesėliai ant vidinės plėvelės pusės,jie susiformuoja iš medyje esančios pastovios 15-20 proc, drėgmės. Nuotrauka daryta apie 11 val. ryto ,o apie pusiaudienį debesys išplinta per visa tą pusę net ir stogo blokuose ir apsaugo augalus nuo spiginančios saulės,-vakare orui atvėsus medis sutraukia drėgmę vidun,nes siekia išlaikyti drėgmės balansą savo medienoje. Taip be jokių elektronikų pasiekiama automatinė augalų apsauga nuo perteklinės saulės,todėl net, kai buvo pernai karščiai po +34 laipsnius tame šiltnamyje maksimali temperatūra dieną nepasiekdavo +28 laipsnių šilumos. Jo privalumas, kad labai mažas temperatūrų skirtumas dienos ir nakties metu,kas yra labai palanku augalų gyvybinių funkcijų palaikymui.

Jie mažiau serga,nes patiriamažiau streso, greičiau auga ir daugiau gyvybinių jėgų sunaudoja produkto užauginimui sumažinant iki minimumo išlaidas pesticidams kovojant prieš jų ligas ir tręšimą, nes dalis jo taip pat eina tiems nuostoliams padengti. paprastame šiltnamyje tomis dienomis fiksuodavau +55-60 laipsnių šilumą.

Be to grybeliams bei virusinėms ligoms nėra palikta šansų įsitvirtinti ant konstrukcijų kurios šiltnamio viduje pastoviai būna drėgnos ir šiltos ir sunku juos nuo ten nukrapštyti,skirtingai nei nuo absoliučiai lygaus vidinio plėvelinio paviršiaus,kur tie kenkėjai reguliariai gali būti nutraukiami tiesiog su rasos lašais panaudojant langų plovimo įrankį.

burtininkas tu man atrodai. permeciau visa ka ce rases tai susidaro toks vaizdas kad tipo kazka padares bet niekam nieko neduodi ir negali pasiulyt- viskam milijonas priezasciu jai tik kazkas kazka ysigyt nori. beje tokio dydzio siltnamy kaip ten pas tave nuotraukoje apkalus dviguba plevele ir pastacius uz pastatu kaip ten pastave- be jokiu paslaptingu technologiju isstovi 4-5 metus, isbandyta. tep kad ta tavo teorija is to ka rasai atrodo kad tu ten nieko neturi tik buri ir buri kazdien vis auja pasakele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

burtininkas tu man atrodai. permeciau visa ka ce rases tai susidaro toks vaizdas kad tipo kazka padares bet niekam nieko neduodi ir negali pasiulyt- viskam milijonas priezasciu jai tik kazkas kazka ysigyt nori. beje tokio dydzio siltnamy kaip ten pas tave nuotraukoje apkalus dviguba plevele ir pastacius uz pastatu kaip ten pastave- be jokiu paslaptingu technologiju isstovi 4-5 metus, isbandyta. tep kad ta tavo teorija is to ka rasai atrodo kad tu ten nieko neturi tik buri ir buri kazdien vis auja pasakele.

Kaip forumo naujokui tai gal atleistina tokie išsišokimai ,tačiau nemanau kad gražu taip užsipulti nei iš šio forume ,net kojų nespėjus apšilti. Kas rimtai tuo domisi tas nevaro tokių nesąmonių ,kaip šis suvalkas, bet atvažiuoja ir įsitikina kas kaip. Vakar buvo kolegos iš Šiaulių tai manau, kad tikrai susidarė reaių vaizdą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vel tavo passakos apie kazka kas buvo. tu duok zmonem plevele o ne pasakas kad kazkas kazka mate ir susidare vaizda. vaizdu siltamio neaptrauksi. ir tau tau ne vienas bando pasakyt. produkto reik produkto kuri butu galima pirkt ir naudot, bandyt. ir aisku su protiga kaina o ne keliu ar keliolikos tukstanciu uz poros kvadratu tuzika. elementaru ir aisku. o tu apie savo vaizdus pasakoji. kalbos beprasmis dalykas. darbai kalba patys uz save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vel tavo passakos apie kazka kas buvo. tu duok zmonem plevele o ne pasakas kad kazkas kazka mate ir susidare vaizda. vaizdu siltamio neaptrauksi. ir tau tau ne vienas bando pasakyt. produkto reik produkto kuri butu galima pirkt ir naudot, bandyt. ir aisku su protiga kaina o ne keliu ar keliolikos tukstanciu uz poros kvadratu tuzika. elementaru ir aisku. o tu apie savo vaizdus pasakoji. kalbos beprasmis dalykas. darbai kalba patys uz save.

Laužiesi į atvirus vartus-atvažiuok ir pirk tel numerį žinai jei perskaitei visus straipsnius forume. Sunkvežimio plėvelės neturiu bet vieną kokį ruloną parduosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Garantiją dabar galiu suteikti 6 metams ,o turėtų tarnauti ne mažiau 10. Garantiją tokią suteikiu todėl kad tiek metų ji jau stovi ant mano bandomo pavyzdžio lauke ir tiek jau ištarnavo bet kiek dar stovės ilgiau tiksliai nežinau,nor teoriškai turi tempti iki 10 metų su tokiu kikiu stabilizuojančių priedų. Didžiasiu šalčiu esu išbandęs -60 laipsnių ir tokį šaltį bandomasis pavyzdys ištempė dvi savaites be jokių pokyčių mokslinės laboratorijos spec. šaldytuve., O dėl kainos tai susitarsime privačiame susitikime,forume apie ją kalbėti nesiruošiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ponas Stanislovai,su visa derama pagarba Jums ir Jusu isradimams ,noriu pradeti diskusija ,kad Jus esate ne visiskai teisus.As jau gerus 10 metu auginu pomidorus po paprasta pleveline danga.is plastikiniu lanku pacios padarytame 10 metru siltnamyje ir be jokiu technologiju stovi pas mane paprasta plevele iki 3 metu.Pomidoru niekuo niekada nepurskiu,ir man tai kelia sypsena kai zmones turi 3 arus ir dedasi ukininkais.Noriu pasidalinti informacija apie pomidoru auginima su visais.Pomidoras megsta ,kai buna uzdengtas is virsaus sia karsta vasara atidengiau visus siltnamio sonus ir jiems labai tiko ziedai nesudege,o visa siltnami susodinus daigus iskloju storu siaudu sluoksniu tai viso sezono metu laistyti reiki gausiai apie 5 kartus ,nes siaudai palaiko dregme.Dar noriu pasakyti,kad Lietuva tai ne Ispanija pas mus rudeniop siltameges darzoves nustoja vegetuoti savaime,nes ateina tamsusis periodas ir reikia dirbtinio apsvietimo,net didieji augintojai lapkrcio pradzioje nuskina paskutini derliu ir gruodi ir sausi augina tik daigus,nuo vasario dienoms ilgejant augalu augimas sparteja elementari biplogija.Ir dar noriu pridurti,kad koks bebutu isradimas siltnamyje vistiek veisiasi grybelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O be dideliu pastangu ji naikinti reikia su sieros dumadeze,kuri yra veiksminga ir nekensminga ir kainuoja 5lt.O kas liecia siltnamyje besirankancio kondensato,tai pries dengiant siltnami plevele is pradziu reikia uzdengti agro plevele ir ji sulaiko kondensata ir nedideles salneles taip pat,stebuklu nera tik nuolatinis darbas ir elementari logika ir pomidoru turime iki nauju metu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiama Laimute mes jau gerus 30 metų taip auginame pomidorus savo namo sklypelyje,maždaug nuo 1979 metų kai atsikėlėme į Babtus. Aš ir neteigiu ,kad nereikės kovos prieš kenkėjus,bet reikės daug mažesnių pastangų mano sukurtame šiltnamyje. Be to šis šitnamis universalus ir skirtas išauginti 3-4 derlius per metus ir ne vien tik šilumamėges daržoves. Mes pradedavome nuo svogūnų laiškų vasario viduryje ir baigdavome paskutiniais pomidorais gruodžio pabaigoje.Iš pradžių auginome tuneliniame tokiame kaip jūsų šiltnamyje tačiau kai pastačiau pirmą eksperimentinį šiltnamį auginimas pasikeitė ,kaip diena nuo nakties. Visų pirma mažiau sunaudodavome kuro ir didesnė išeiga derliaus buvo. O tokią dieną kaip šiandien tereikėdavo tik simboliškai pakūrenti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ponas Stanislovai as netikiu siomis pasakomis jei tai taip jau efektyvu tai kodel pramoniniai siltnamiai nenuperka jusu technologiju,,o kad jus auginat nuo 79 metu tai saunuolis kai man bus metu tiek kiek jums as jau turesi daug didesni auginimo staza.O siaip as sakyciau kad 17 lt uz kg pleveles tai apiplesimas juo lab kad savikaina jos iki 6lt gamina ja Lietuvoje jei neklystu viena imone ,tik minimalus kiekis pleveles nuo 300kg,o kita imone atveza is PL ,bet kaina ta pati.Pleveleje stebuklo nera jus uzsakote plevele kuria gamindami ideda daugiau tu elementu atspariu uv ,o siaip tai paprasta pakavimo plevele kuri turi savybe pasildzius trauktis taip kad galima daryti tuos siltnamiukus is tos pleveles ir ji laikys ne ka blogiau tik man asmeniskai 300 kg per daug nors pagal jusu siuloma kaina tai uz 300 kg sumokesiu maziau nei perkant pas jus vienam siltnamiui,taip kad tokie tai pyragai :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ponas Stanislovai as netikiu siomis pasakomis jei tai taip jau efektyvu tai kodel pramoniniai siltnamiai nenuperka jusu technologiju,,o kad jus auginat nuo 79 metu tai saunuolis kai man bus metu tiek kiek jums as jau turesi daug didesni auginimo staza.O siaip as sakyciau kad 17 lt uz kg pleveles tai apiplesimas juo lab kad savikaina jos iki 6lt gamina ja Lietuvoje jei neklystu viena imone ,tik minimalus kiekis pleveles nuo 300kg,o kita imone atveza is PL ,bet kaina ta pati.Pleveleje stebuklo nera jus uzsakote plevele kuria gamindami ideda daugiau tu elementu atspariu uv ,o siaip tai paprasta pakavimo plevele kuri turi savybe pasildzius trauktis taip kad galima daryti tuos siltnamiukus is tos pleveles ir ji laikys ne ka blogiau tik man asmeniskai 300 kg per daug nors pagal jusu siuloma kaina tai uz 300 kg sumokesiu maziau nei perkant pas jus vienam siltnamiui,taip kad tokie tai pyragai :eusa-dance:

Gerbiama Laimute arba tiksliau-Arviduk,jei viskas būtų taip paprasta tai tokius šiltnamius jau būčiau pradėjęs tiražuoti nuo 1998 metų,bet visi tur būt žinote kad paprastas polietilenas traukiasi nuo šalčio ir termiškai susitraukianti plėvelė žiemos metu suplyšta nuo dar papildomo traukimosi,o kad to nebūtų sugaišau dar nemažai laiko kol radau papildus kitų polimerų pavidalu.Juk ne veltui užslaptinau jos sudėtį.Netgi ta įmonė ,kur man pagamina pagal mano pateiktas granules plėvelę nežino sudėties,nes aš visus gamybos likučius susirenku ir išsivežu. O pridėjus uv priedus į pakavimo plėvelę ji tampa dar trapesnė šiuo atžvilgiu,aip kad įspėju visų piratiškai pagamintų šiltnamių pirkėjus kad jie apturės nuostolius jei žiemą paspaus šaltukas virš -20 laipsnių. Todėl ir parašiau kad pasijuoksiu iš tokių šiltnamių pagamintų,bet noriu būti sąžiningas ir nepakenkti savo sukurtam produtui,todėl ir įspėju apie tokią galimybe.

Visi žinome kad originalas visuomet pranašesnis už jo surogatines kopijas todėl patariu jei norite tikro ir patikrinto produkto-kreipkitės į mane.

Šiaip jau esu dėkingas tamstai už pamoką ir artimiausiu laiku paduosiu paraišką patentavimui šios plėvelės,ponas Arvydai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ponas Stanislovai,nei as Arvydas nei ka ,as esu Laima jei norite tel.nr. parasysiu,o del pakavimo pleveles tai jus klystate butent ji ir turi ta atsaparuma temperaturu svyravimams ,nes supakuotos paletes stovi metus lauke ir nieko jai nenutinka tam ji yra ir skirta man teko su ja nemazai susudurti ,ji nemaza ir svori atlaiko ir dar karta pasikartosiu LABAI atspari temperaturu svyravimams.O kas liecia tokiu siltnamiu kaip Jusu miegokit ramiai as jo nestaciau ir nestatysiu mano auginimo ir zemes apdirbimo budas kitoks ir man jis neaktualus jus ten 3 aruose zaiskit laimingai toliau.Jusu siltnamis tai ne pasaulinis stebuklas as tik tingiu prasideti per autokada galiu ir brezinius padaryti ,bet man ne aktualu as ir prisiregistravau siame forume kad truputi Jus is padebesiu ant zemes nuleisciau labai jau keltis mokate tik konkretumo ir rezultatu kol kas nera, nenustabinsit Jus musu savo siltnamiais mes ukininkai kaip auginome taip ir uzsiauginsime toliau ,o Jums linkiu sekmes savo isradimu pardavime kas zino gal Jusu laukia Nobelio premija. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ponas Stanislovai,nei as Arvydas nei ka ,as esu Laima jei norite tel.nr. parasysiu,o del pakavimo pleveles tai jus klystate butent ji ir turi ta atsaparuma temperaturu svyravimams ,nes supakuotos paletes stovi metus lauke ir nieko jai nenutinka tam ji yra ir skirta man teko su ja nemazai susudurti ,ji nemaza ir svori atlaiko ir dar karta pasikartosiu LABAI atspari temperaturu svyravimams.O kas liecia tokiu siltnamiu kaip Jusu miegokit ramiai as jo nestaciau ir nestatysiu mano auginimo ir zemes apdirbimo budas kitoks ir man jis neaktualus jus ten 3 aruose zaiskit laimingai toliau.Jusu siltnamis tai ne pasaulinis stebuklas as tik tingiu prasideti per autokada galiu ir brezinius padaryti ,bet man ne aktualu as ir prisiregistravau siame forume kad truputi Jus is padebesiu ant zemes nuleisciau labai jau keltis mokate tik konkretumo ir rezultatu kol kas nera, nenustabinsit Jus musu savo siltnamiais mes ukininkai kaip auginome taip ir uzsiauginsime toliau ,o Jums linkiu sekmes savo isradimu pardavime kas zino gal Jusu laukia Nobelio premija. :eusa-clap:

Sveikinu ponia laimute-labai Lietuviška -kito dešimties metų triūsą į šūdą sumalti. O dėl tel. nr. parašykite ,nes dėl jūsų kaltės galiu nutraukti kontraktą su žmogumi, kurį įtariu atlikus šia niekšybę specialiai paskambinsiu tamstai ir pakalbėsiu. Tam kad įrodytumėte jog nemeluojate įdėkite į forumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...