Jump to content

Ar vertas demesio belarus 320?


berzas

Recommended Posts

kazkada labai buvau susidomejes ir kazkokiu kinieciu panasiu , bet kaina nepatiko , plius zmones atkalbejo patarciau geriau t-40 uz kokius 8-9 st gera su visais padargais paimsi , tai ir susiarsi normaliai ir siena apsidirbsi . dar kazkada parodoje apziurinejau t-30 , bet kokybe tai nelabai kokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada labai buvau susidomejes ir kazkokiu kinieciu panasiu , bet kaina nepatiko , plius zmones atkalbejo patarciau geriau t-40 uz kokius 8-9 st gera su visais padargais paimsi , tai ir susiarsi normaliai ir siena apsidirbsi . dar kazkada parodoje apziurinejau t-30 , bet kokybe tai nelabai kokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip suprantu planuoji per pusiau naturinius imti? tada geriau uz permoka 9st nupirkti traktoriu , o uz parama kas metus po padarga , as tavo vietoje t 40 paimciau ir kuro sanaudos puse bedos ir traktorius padabnesnis , beje parodoje klausiau pigiausio mtz 820 tai 41st plius pvm , tik jo per paramas neprasuksi del variklio :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip domejausi parama , pusiau naturinis ukis bet nieko doro juk reik plestis minimum iki 20 ha. O tai kaip kiti pjauna su T-25 ir nieko.Kaimynas stume LTZ-55 ,96metu taip zmogelis supranta ir priziuri technika bet vasara varo ant kalymo su presu . Kaina 13stu.

prie ko cia plestis iki 20ha? reikia tik 20proc pakelt EDV nuo pirmu paraiskos metu. Nusipirksi dvi karves ir bus pakelta su kaupu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as pats jau susiduriau su problema pakeliant ta edv...taip atrodo, bet reikia gerai suplanuot paseliu struktura (tradiciniam augalininkystes - darzininkystes - gyvulininkystes) ukyje. Bet kaip nors. O jei kalbant apie traktoriu, tai jis man irgi krito i aki parodoje, prie darzoviu gal praverstu, bet siaip tai 70-80ag reikia, tada viska nudirbsi be problemu ir su galios atsarga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 11 mėnesių...

Aš į naują ir dar belarusą net nežiūrėčiau, geriau pasiimt kokį mažai dėvėtą, tai savininko bus kaip sau sutvarkytas. Taip sakau, nes ketvirti metai dirbam su nauju 820, vos tik nuo tralo nuvažiavo - pirmas varžtas iškrito, ir šita pasaka iki šiol nesibaigia... Priedo - tepalais apsimaumojo, iš variklio į pavarų dėžę tepalus spaudžia, priekinis ratas zigzagą piešia, blauzdos išsilenkė kaip iš skardos padarytos ir t.t. Nors mas jo niekur labai ir nelaužom. Tiek, kad kabina naujoviška ir patogesnė, priekinis tiltas stambesnis ir pilnu gazu nebijai spaust, bet senukas 82, kad ir truputį patepaluotas, geriau laikė. Pirkom Horo mechanikoj, ten jų tas garantinis aptarnavimas - grynas pinigų plovimas, pirmus du pasidarėm ir nebekvietėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...