Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

zinot tai zino esu mates pas viena ukininka padaryta laumetrio

Buvau laumetryje prieš du menesius, ilgokai aiškinau ko reik, pasake, kad tokio dalyko dar negamino, bet bandys padaryt, po keliu dienu ju inžinierius parodė brežinius, tai ten visiškai kitoks, su vienu cilindru per viduri, bet ir tokio jie dar buvo nepagamine, turbut kažka supainiojo tas tavo draugas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Naudoju du frontalinius ant mtz820 uzkabintas SIPMA LC 1500 HERKULES, o ant case 5150 QUICKE 465, abu tikrai saunus, su quike sunkesni svori kelti galiu o su sipma auksciau galiu :) labai naudinga kraunant rulonus. Bedu neturejau apart kai karta tevas atkabines griebtuvus pamirso atjungti slanges ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki, mastau kokį geriausiai išsirinkti ant belarus 892 frontalinį. Darbai su juo bus: rulonai,trašų pakrovimas-iškrovimas didmaišių,grūdų didmaišių krovimas...svarbiausiai kad galėtų kuo toliau ir aukščiau padėti didmaišį nuo savęs. Esate kas mandresnius kokius susidėje ar lenkiškus dedat ir nesukat sau galvos...dėkui :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kuo toliau ir auksciau tai apart sipma net nzn tikrai toli ir aukstai kelia, laiko, amortizacijos nera bet man laiko jau daug metu, nelusta, metl technik nepirkciu nes is jais prekiaujaciu vyry girdejau kad jie nekokike, vien kd netepami kaisciai o ir metalas pas juos :eusa-naughty: geriau ten quike kopija kur padare su plastmasem kainuoja daugiau ant 800lt bet kokybe mano galvai geresne, beje nepamirskime ir lietuvisku padago frontaliniu. Beje del sipma tai tikrai pasiziurek ju kaina nera zema lyginant su metal technik ir kitais lenkiskais bet tvirti ir stiprus, nu amortizacijos nera bet 7km pirmyn atgal visa sienapjute man atlaiko o kraunu ruliu 4 aukstais nesunkiai su juo (baltus) sausus i 5 keles esu. du baltus rulius tas sipma hercules pakelia ir pamatini bloka taipogi neluzo, cia patariu jei reikia pigesnio ir didesnio daikto taip nesiulyciau del gabaritu jo. nes kai reikia isvazineti i kelia tai frontalinis kitoj eismo juostoje jau buna kol galiu paziureti kas kely darosi :D ai kas dar tai patiko kad lengvai kelia tie sipma mat cilindrai gerai isdestyti nera lauzimo stipraus na foto zmogeliaus kuris ant bielkio uzsidejes tai matosi kad toli nueina priekis http://www.samadielkos.lt/showphoto.php?photo_id=6469

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo, cia nemazai issikisa tikrai :icon-smile: bet cia jau gali kazka ir padirbet...o kokia amortizacija imanoma itaisyti?na svarbiausia kokybe, kaina antroje vietoje. Nes geriau viena karta sumoketi ir nesukti galvos....tai sipmai tepami kaisciai eina jau ane?beje ar neluzta belarusas per viduri?laiko varztai?cia kaimynas skundesi kad jau persuko visus varztus nezino kaip sutvarkyt db..nes tipo nebuvo uzdejes apatiniu blauzdu, kurios eina su frontaliniu kartu...ar cia dedasi kokios tai blauzdos?ar ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo, cia nemazai issikisa tikrai :icon-smile: bet cia jau gali kazka ir padirbet...o kokia amortizacija imanoma itaisyti?na svarbiausia kokybe, kaina antroje vietoje. Nes geriau viena karta sumoketi ir nesukti galvos....tai sipmai tepami kaisciai eina jau ane?beje ar neluzta belarusas per viduri?laiko varztai?cia kaimynas skundesi kad jau persuko visus varztus nezino kaip sutvarkyt db..nes tipo nebuvo uzdejes apatiniu blauzdu, kurios eina su frontaliniu kartu...ar cia dedasi kokios tai blauzdos?ar ne...

pas mum laumetrio gamybos uždėtas ant MTZ 82, ir nėja jokių blauzdų po apačia, nei lužta neiką. Keliama viskas. Tiesa traktoriaus galiniai ratai išplatinti, ir priekyje plačios padangos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mažai dirbat su frontaliniais krautuvais, kad kalbat tokius dalykus. Be rėmo stiprinimo, neįsivaizduoju mtz darbo. Ne vieną žinau, kuriam trūksta kaklas per varžtus. Ir tedirbo kelis metus su frontalu. Pas manęs quike, su rėmo stiprinimu.

tai va, nelaiko varztai, niekas nelaiko, jei rimtai dirbi su juo.o pas tave koks joistikas?su amortizacija dejais?kiek sukainavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...