Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

O uz si grazuoli konekesko su 3 priedais paprase nepilnai 40k :icon-rolleyes:http://www.flickr.com/photos/42626412@N ... /lightbox/

Čia yra kelios nuotraukos už kuri konkrečiai čia tiek paprašė?

Dabar patikslinsiu, nes gavau is abieju imoniu komercinius pasiulymus. Taigi nuo pradziu, man reikalingas krautuvas ant traktoriuko NH T5060 ir kokius skirtingus pasiulymus gavau is abieju imoniu :icon-confused:

1 Varijantas is konekesko Quecke Q46 kaina 29800Lt ; Gamintojas švedija, svoris 585kg

2 Varijantas is dotnuvos projektai Quecke 260P kaina 21500Lt; Gamintojas JAV, svoris 440kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O uz si grazuoli konekesko su 3 priedais paprase nepilnai 40k :icon-rolleyes:http://www.flickr.com/photos/42626412@N ... /lightbox/

Čia yra kelios nuotraukos už kuri konkrečiai čia tiek paprašė?

Dabar patikslinsiu, nes gavau is abieju imoniu komercinius pasiulymus. Taigi nuo pradziu, man reikalingas krautuvas ant traktoriuko NH T5060 ir kokius skirtingus pasiulymus gavau is abieju imoniu :icon-confused:

1 Varijantas is konekesko Quecke Q46 kaina 29800Lt ; Gamintojas švedija, svoris 585kg

2 Varijantas is dotnuvos projektai Quecke 260P kaina 21500Lt; Gamintojas JAV, svoris 440kg

jei idomu tai pas mane quicke Q46 is konekesko ant MF 100ag tai kaip tokiam traktoriukui tikrai didesnio nereikia, bet ir mazesnio neimciau. :D siaip kelti jegos pakanka, bet jei imu gerus zalio atolo rulonus tai pasitaiko kartais kad dvieju neatkelia. Kausas 2.20 plocio su prispaudeju, tai pat pasitaiko kad tiek atkanda, kad nepakelia. traktorius su juo pradirbes 1100moto/h. deklaruojama kad nuo zemes 2.5tonos kelia, bet paemus 4 didmaisius trasu neatkele. Palyginau ju keliamus svorius, tai gali buti kad tau labai daznai teks nusivilti, kad nekelia krautuvas jei imsi 260P modeli. Kaimynas salia turi toki NH su lenkisku frontaliniu, tai jei uzdetum manaji krautuva, tai atrodytu gremezdiskai. Traktorius yra smulkesnis uz MF.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O uz si grazuoli konekesko su 3 priedais paprase nepilnai 40k :icon-rolleyes:http://www.flickr.com/photos/42626412@N ... /lightbox/

Čia yra kelios nuotraukos už kuri konkrečiai čia tiek paprašė?

Dabar patikslinsiu, nes gavau is abieju imoniu komercinius pasiulymus. Taigi nuo pradziu, man reikalingas krautuvas ant traktoriuko NH T5060 ir kokius skirtingus pasiulymus gavau is abieju imoniu :icon-confused:

1 Varijantas is konekesko Quecke Q46 kaina 29800Lt ; Gamintojas švedija, svoris 585kg

2 Varijantas is dotnuvos projektai Quecke 260P kaina 21500Lt; Gamintojas JAV, svoris 440kg

Vadinasi man pasiseke su kaina, krautuvas galingesnis, kaina mažesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as puikiai suprantu kad Quecke Q46 yra rimtesnis, daugiau metalo ideta, didesni svori iskelia ir t.t, bet ar netiktu (nesuluztu) man pigesnis varijantas Quecke 260p :icon-confused: Juk kaina akivaizdi :icon-confused:

Sulužtu ar ne tai priklauso daugiaiu nuo traktoristo o ne nuo krautuvo, jeigu tau užtenka mažiuko tai kam moket pinigus be reikalo už dideli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu daugmaz sakyk ka kilnosi tada pasakysim ar uztektu ar ne. :)

ukis yra gyvulininkystes (apie 60 raguociu) tad darbas pagrinde su šienainiu, jo surinkimas is lauku, vezimas i tvarta, mešlo pakrovimas iš mešlydes pavasari ir ziema, na ir kartais žemes darbai ( žvyras, smelis ir t.t.)

tokiu atveju 260P modelis manau, kad ant ribos tau. gal uzteks, gal ir nelb. o kokio nasumo siurblys pas tave stovi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kalba ėjo ka ant 100 modelio tikslaus modelio neįvardino bet kazkas POM-VX 110 o gal 95 tik sakė, kad jau pats šustriausias rinkoj kiek tiesos neaišku o ewa šiek tiek pigiau pora tūkstančių komplektacija ta pati

Ant tavo 6420 jau reiktu ta 110 modeli, nors to 95 labai nedaug skiriasi techniniai duomenys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...