Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
va ir as galvoju kur galetu jas isigyti orginales, nors tevas turi pasidares is berods storasienio 5x10 ir kokie 7x12 profilio, ir jam laiko iki 1.2t pakelia

Nu kiek mačiau tai daug kur ju yra, aš pernai Agrotekoi pirkau lenku gamybos tai kaina 1450+pvm, dar čekišku turėjo bet anos brangesnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Turiu Metal-fach,nepatenkintas visiškai.Nudažyta ant rudžių,visas puslėm nuėjo.ir turi mano akim du didelius minusus,šonuose yra du aštrūs kampai giliau griebtuvą įkiši tarp rulių ir suplėšai.Vidinėj griebtuvo pusėj kur ruloną imi yra taip pat pora net nežinau kaip pavadint greičiausiai fiksatoriais pastumi rulį įplyšta.Tai kol pripratau nedastumt iki galo nemažai paplėšiau.Šienui ir šiaudam tai netrukdo bet plėvelei nervuoja,pastoviai įtampoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raudonus lenkiškus spawex berods vadinas naudojam jau 4sezonus suvežta virš 10k rulonų ir nieko tik vat nupirkus išsyk pačių griebtuvu vidu reikejo nušveisti nes dazyme tokių dazu ,,spygliujų" ar kaip pavadinti buvo bet šiaip tikrai geras kainos ir kokybės santykis beto ir euro jungtis pas jį ko nebuvo ant metaal fach .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Metal-fach,nepatenkintas visiškai.Nudažyta ant rudžių,visas puslėm nuėjo.ir turi mano akim du didelius minusus,šonuose yra du aštrūs kampai giliau griebtuvą įkiši tarp rulių ir suplėšai.Vidinėj griebtuvo pusėj kur ruloną imi yra taip pat pora net nežinau kaip pavadint greičiausiai fiksatoriais pastumi rulį įplyšta.Tai kol pripratau nedastumt iki galo nemažai paplėšiau.Šienui ir šiaudam tai netrukdo bet plėvelei nervuoja,pastoviai įtampoj.

turiu taip pat tokius, nupjoviau metalo gabalus kad neplesytu plevele, siaip visur luzta, dabar pirksiu qiucke is konekesko, uz 4000 plius pvm, pasiimant paciam

daugiau jokio lenku gaminio i kiema !!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio modelio imsite? Naudojam Quike Flexigrip jau kokius 8 metus, sukrauta arti 20k rulonų, dafigą trąšų ir grūdų didmaišių. Patvarus daiktas, šiemet pakeitėm visas įvores (cilindro tvirtinimo ir apskritai kur lankstosi). Trūkumas jo, jei skystesnis rulonas (po žiemos, ar pirmos žolės), sunkiai eina suspausti ir pasiimti. Norėčiau išbandyti Unigrip modelį, galbūt geriau suspaudžia rulonus nei kad Flexigrip.

Gal kas Stoll griebtuvus naudojate? kaip jie laiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Metal-fach,nepatenkintas visiškai.Nudažyta ant rudžių,visas puslėm nuėjo.ir turi mano akim du didelius minusus,šonuose yra du aštrūs kampai giliau griebtuvą įkiši tarp rulių ir suplėšai.Vidinėj griebtuvo pusėj kur ruloną imi yra taip pat pora net nežinau kaip pavadint greičiausiai fiksatoriais pastumi rulį įplyšta.Tai kol pripratau nedastumt iki galo nemažai paplėšiau.Šienui ir šiaudam tai netrukdo bet plėvelei nervuoja,pastoviai įtampoj.

o mano nuomone priesinga Metal- flch tevas turi jau kokie 4m ir visai tvarkingai atrodo ir ne ivieno rulono nesudraske, tik slanga kliuva ten viduj,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...