Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

Bednar, farmet ir galiausiai rolmako turetu tankinti, kai isikomplektuoji galini kembridzo tipo vola. Tik ten jau kompaktorius skaitytusi. O patys germinatoriai svorio neturi ir rudeniop nieko gero sunkesnej zemej jie nepadaro

nu baik, pora sykiu prakultivuoji ir susidaro laibai aiskus seklos guolis, t.y. kietas pagrindas ir minkstas sluoksnis virsjo. Metras germinatoriaus sveria 500, kembridz volu metras 660 skirtumas ne toks jau ir didelis kad sakyt jog germinatorius nieko netankina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu baik, pora sykiu prakultivuoji ir susidaro laibai aiskus seklos guolis, t.y. kietas pagrindas ir minkstas sluoksnis virsjo. Metras germinatoriaus sveria 500, kembridz volu metras 660 skirtumas ne toks jau ir didelis kad sakyt jog germinatorius nieko netankina.

Metras germinatoriaus sveria 500 kg, volu metras kaip sakai 660, tik pamirsai dadeti pacio kompaktoriaus svori, todel galutiniam rezultate kompaktoriaus metras svers 800-900 kg, manau skirtumas jau yra, plius volo salytis su zeme yra didesnis, ir zeme labiau suta kinama, kai tuo tarpu germinatoriaus volai remiasi skersinem juostom, o jos i zeme neriasi gerai, ypac lengvesne. Apacioj zeme buna kieta, jei sekliau akeji, o pavirsius sutankintas nebuna. Todel bent mano atveju germinatorius tinkamas tik pavasari.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tada sekantis klausimas: kokie to matuokio parodymai galetu but po skirtingu padargu? jau pamatuota ar mes vis dar teoremu lygyje?

Pamatuota. Po noraginio skutiko dirbant 15 cm gyliu nesiekia net 1kPa. Is po pupu nejudinya zeme iki 30 cm gylio pakyla iki 1,7-2,0 kPa nuo 30 cm iki40cm turiu nedideli dirvos pada, bet jo tankis dar nera zalingas. Po plugo nematavau, nes ariau tik vasariniams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jei žemė puri tai po to kompakterio yra pavojus susidaryt plutai, ypač pavasari.

Todel pavasari nera tikslo jo naudot, uztenka paprasto germinatoriaus. Svarbiausia lyginimas ir purenimas, todel pavasari naudojami paprasti virbai, o rudeni streliniai norageliai.Pavasari lengvas padargas duoda pliusa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu finansai leidžia turėt tik viena iš jū tai kuris tada butu optimaliausias?

Atitinkamai pagal finansus ir pagal zemes. Yra ir keturiu eiliu kompaktoriu su tokiom pusinem kregzdem. Jos tinka ir pavasari ir rudeni. Zodziu komplektuojies ir renkies pagal situacija. Pas mus zemes prie sunkesniu, todel rudeni ir pagal technologija man reikalingesnis kompaktorius su dviem eilem didesniu kregzdziu. Turiu ir varna, tai ji pasiliksiu pavasariui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

125ag traktorius 6cilindria, koki imti prikabinama kultivatoriu dirbti iki 50ha i metus? 5?6?ar didesni ar cia jau pagal gamintoja, nes pas mus nelabai kas turi importini :) siaip mazdau apie vaderstat kazkur 5.5plocio, kainos ju ziurejua virs 3tukst eina kur su tandemu jau, nes tarkime man rodos kvernelandai nors pigesni ju dantys lb tankiai tai durpe kur ar varpute yra kims labai. biudzetas ketinau i 3 sutilpt, bet galiu max leisti apie 5k euru, cia jau max.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://m.skelbiu.lt/index.php?mod=m&action=showPhotos&id=25967863. Mastau kaip sis? Gal patemptu tie mano 180 ag? Su vienu kalbejau pardaveju tai sake prie tiek ag jau i 7 m reik ziuret

Šitas tai geras aparatas, tavo vietoj važiuočiau apžiūrėti, jeigu leidžia finansai, nes skelbimuose nesimėto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

opapa tai ko tas vederis tiek arkliu praso, tarkime vamo virs 5 metru su 100ag tampo. lilia harre 4,3 su bielkiais tampo, bet bent seno tipo vederi 4,8 maciau tampo su 105ag dzioniu. tad as maniau kad 125 ir apie 5,4 jau butu maks. bet regis klystu, tai koki reiktu ziuret? as masciau gal toki http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vaderstad-23029501.html  arba http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vaderstad-nzm-500-26033385.html antras virs biudzeto ir ne prikabinamas, o noriu prikabinamo, gal ziureti i kitus brandus tada man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

opapa tai ko tas vederis tiek arkliu praso, tarkime vamo virs 5 metru su 100ag tampo. lilia harre 4,3 su bielkiais tampo, bet bent seno tipo vederi 4,8 maciau tampo su 105ag dzioniu. tad as maniau kad 125 ir apie 5,4 jau butu maks. bet regis klystu, tai koki reiktu ziuret? as masciau gal toki http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vaderstad-23029501.html  arba http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vaderstad-nzm-500-26033385.html antras virs biudzeto ir ne prikabinamas, o noriu prikabinamo, gal ziureti i kitus brandus tada man

prašo pagrinde lyginimo lenta. jeigu tavo žemė pvz molis, tai ji nelabai ką stums, trauks gana lengvai kultivatorių, bet jeigu žemė lengva, traktorius spaus vėžes, norėsi jas užlyginti, nuleisi lentą, va tada ir prasidės galios poreikis. Bent jau mano tokia patirtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lengvose dirvose ir nesusigulejusiame arime labai tikslinga naudoti dublius, maziau lyginti reikia ratu vezes. 

 

prašo pagrinde lyginimo lenta. jeigu tavo žemė pvz molis, tai ji nelabai ką stums, trauks gana lengvai kultivatorių, bet jeigu žemė lengva, traktorius spaus vėžes, norėsi jas užlyginti, nuleisi lentą, va tada ir prasidės galios poreikis. Bent jau mano tokia patirtis

molyje jei yra grumstai, tai vaderstado lyginimo lenta praso ir darbinio greicio kad sutrupinti, kai molis gerokai padziuves kaip siemet, tai germinatoriai su voliukais geriau ta darba atlieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lengvose dirvose ir nesusigulejusiame arime labai tikslinga naudoti dublius, maziau lyginti reikia ratu vezes.

molyje jei yra grumstai, tai vaderstado lyginimo lenta praso ir darbinio greicio kad sutrupinti, kai molis gerokai padziuves kaip siemet, tai germinatoriai su voliukais geriau ta darba atlieka.

Germis pateisino lukescius su kaupu kai tiek buvo pradziuve, tik vat pavasari jis man kazko nebeitinka, manau kultivatorius gal labiau itiks. Tik vat vel kyla klausimas ar gerai ta lenta sutvarko padziuvusia zeme ir ar uztenka is galo tu virbu atliekamo darbo?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

opapa tai ko tas vederis tiek arkliu praso, tarkime vamo virs 5 metru su 100ag tampo. lilia harre 4,3 su bielkiais tampo, bet bent seno tipo vederi 4,8 maciau tampo su 105ag dzioniu. tad as maniau kad 125 ir apie 5,4 jau butu maks. bet regis klystu, tai koki reiktu ziuret? as masciau gal toki http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vaderstad-23029501.html arba http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vaderstad-nzm-500-26033385.html antras virs biudzeto ir ne prikabinamas, o noriu prikabinamo, gal ziureti i kitus brandus tada man

Del to antro siandien kalbejaus su pardaveju. Sake 130 ag per akis butu tik tiek kad jis pakabinamas, prikabinami padargai manau geriau
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...