Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

Ar pas ką nors dar išlikę priekinio tilto amortizatoriai? Veikiantys? Ar apsimoka ieškot naujų nuo kokios fūros?

Kitas klausimas. Maniškio nėra darbinio veleno, jis nelabai man ir reikalingas, bet kituose T150k mačiau prie darbinio gale dar vieną tepalo siurblį. Kam jis reikalingas? Pagrindiniai du juk yra ant dėžės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar pas ką nors dar išlikę priekinio tilto amortizatoriai? Veikiantys? Ar apsimoka ieškot naujų nuo kokios fūros?

Kitas klausimas. Maniškio nėra darbinio veleno, jis nelabai man ir reikalingas, bet kituose T150k mačiau prie darbinio gale dar vieną tepalo siurblį. Kam jis reikalingas? Pagrindiniai du juk yra ant dėžės.

 

o slanga nuors viena nuo tu dvieju matei atvesta i darbinio reduktoriu? reikalingas nes ten atskira hidro sistemelė darbinio ijungimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbinio reduktorius kur gale traktoriaus, ar kur dėžėj? Nes pas mane tik lėkštutė prie dėžės likus. Įdomu pasidarė, kaip tas darbinis įjungiamas, nes jungiant lyg girdisi kaip tiesiai dantračius jungia.

 

Dezeje ijungi per krumpli kardana kuris nuvestas i reduktoriu gale esanti reduktoriu jis suka ta maza hidro siurbliuka ir darbini per   sankabelė hidro. Pati darbini ijungi su rankena kaip rankinio esancia prie paskirstytojo rankenėliu.

vietoj dangtelio turi kardano chvastavikas but idetas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Bet kaip jis skaiciuos, gi generatoriaus skyvai ne visi vienodi, nesigaus taip. Nebent skyvuka orginalu mazo det.

 

Nedidelis specas siuo klausimu manau esu, bet mano galva visi generatoriai turetu vienodu greiciu suktis, tam parenkami atitinkami skyvai, jei generatorius ne nuo tos rusies variklio turetu reiket ant genera toriaus det to variklio generatoriaus skyva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai škyvus suvienodint manau nėra didžiausia problema. Arba brangesni ir mandresni tachometrai būna programuojami, tai gali škyvai skirtingi būt.

Aš šitą užsakiau:

http://www.ebay.com/itm/131119347348?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Kai gausiu galėsiu pafotkint ar pafilmuot kaip veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...