Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

Siaip mano pagr.specialybe tekintojas , is patirties sakau, kur kempu virinta lengviausia tekint , lygiau ir siuksliu ner . Bet kokiu atveju po "svedisko" tekinimo, tik geresni draugai tapot, irgi pliusas :) Ne piniguos juk ta laime :)
Na tai gal jus suzaves :) Elgaloy Hard 100

My dear ,"Augunstas" :) ,Jus ka suzverejot ? negana to kad elektrodai sveden , tai dar ir i "svedisku kaltu karalyste" nori pasiust ."Elgaloy Mix 18"-cia kaip ir mano variantas , dar reiks idemiau patirinet . LT tik "Vingis" , kiek supratau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip mano pagr.specialybe tekintojas , is patirties sakau, kur kempu virinta lengviausia tekint , lygiau ir siuksliu ner . Bet kokiu atveju po "svedisko" tekinimo, tik geresni draugai tapot, irgi pliusas :) Ne piniguos juk ta laime :)
Na tai gal jus suzaves :) Elgaloy Hard 100

My dear ,"Augunstas" :) ,Jus ka suzverejot ? negana to kad elektrodai sveden , tai dar ir i "svedisku kaltu karalyste" nori pasiust ."Elgaloy Mix 18"-cia kaip ir mano variantas , dar reiks idemiau patirinet . LT tik "Vingis" , kiek supratau .

Taip vingis ...klaipedoje yra kazkokia firmele suvirinimo yranga prekiauja ..nezinau pavadinimo gimine sake kad turi viso nuo A iki Z ..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

kaip sakoma viena bėda ne bėda, kažkas paleidžiamam atsitiko, nesiveda, dar taip gyvenime nebuvo, kibirkštį duoda( bet galbūt per silpną, į korpusą tik kokia 1-1,5mm pramuša) karbiuratorių peržiūrėjau lyg ir viskas gerai, bet nesiveda ir viskas (įtariu dabar magnetą). Jeigu nerasiu gedimo, kaip jį užvest ant buksyro? studijuoju aš čia knygą, bet ir nedašyla kur čia ką reikia įjungt kad dėžės ir vairo siurblį suktų nuo ratų. Patarkit kaip užvest be puskačiaus, traukiant, o tai dabar liko traktorius pas kaimyną ant pievos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesisuks.

Toje padėtyje siurbliai nuo ratų, vidurinėj siurbliai nuo variklio ir darbinis išjungtas, kitoj kraštinėj siurbliai nuo variklio ir įjungtas darbinis.

Siurblius nuo ratų galėsi įjungt tiktai nuspaudęs tą fiksatorių.

Aš asmeniškai naudojau tiktai vieną kartą- kai galutinai užkniso paleidimo varikliukas ir variau į dirbtuves dėt mazo aštuonkę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokia pavara vest, nes pagal knygą kaip supratau, tai 2 diapazonas (darbinis) ir traukiant nuo 4 žemint pavaras, jei gerai supratau. Bet klausimas ar patemps mtz-50, gerai kad gruntas kietas ir šiek tiek nuo kalniuko. O paskui kiek supratau užvedus vėl reikia perjungt į normalią padėtį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbine bandyk, bet įsijunk iškart, išsišiepk ir mink sankabą prieš velkant. Oro nebus ir sankabos stiprintuvo nebus.

Kai užvesi gesindamas perjunk į normalią siurblių padėtį, nors gali ir taip iš lėto važiuot, gana neblogai vairas veikia.

82-as bielarusas užtraukė vienu tiltu.

Teisybė, dar iškart 150-o įsijunk priekinį tiltą, geresnis sukibimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...