Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

Ten su tom vairo kalonelem tai saraskino kontora padare, anksciau jie prekiavo vadinamom danfos kalonelem po 1500 jos buvo didesnes ir turejo tuos voztuvus nuo pernai pradejo prekiauti naujesnemis ir mazesnemis kurios neturi jokiu voztuvu tedel yra pigesnes ir galvos skausmas kas perka, mes irgi su ja vargom, sprogo slangos prastovos tai pypt butu is karto pasake kad reikia sitai kalonkei papildomai jungti voztuvus kur stovedavo piprie originalaus vairo gal butume is hidrauliniu pasieme kita kokybiskesnia kalonke..., per gera plastaka tokia voztuvu dezute stovi po kabina tai reikia per ta jungti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Abejoju ar lt bus.

Ir manau keiciant kolonele.reikia debito voztuvui centrine skyle kiek galima padidint. Arba is vis ji pasalint. Maziau.tepalas kais ir greiciau sukinesis.(tik orginaliai kolonelei.to nedaryt).

o tas debito voztuvas toj kaladelej po kabina? Ten yra du reguliuojami varztai kiek pamenu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Seip jamz 238 dedasi visa sankaba maz, tik diskos abi jau dedasi T 150k, tai jamz 236 turi buti taip pat.

dar klausimas.. o sankabos velenas lieka orginalus? ilginti nereikia? dėl ko klausiu ..man darbymečio metu buvo 'nubirbtas' tas sankabos velenas toj vietoje kur susijungia su dėže.. susijungimas tik koks 1,5cm nors pagal pagal viska ten turėtu kokie 4cm susijungti.. sakau gal kai deda Jamz varikli ilgina ta veleną..?? seip traktoriu pirkes jau prieš kelis metus su Mazo varikliu..preiš 2 metus tvarkiau dėžę ir pakeiciau kartu sankabos velena ..tas naujasisi atlaikė pora sezonu..senasis išvaziaves i metalo laužą nepamatavau nei ka :eusa-think: ..gal anas ilgesnis buvo kad naujas man tik 2 metus telaikė... nors dirbu ir ne tiek daug.. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar darbinio velene kuris ateina nuo variklio galima kazkaip ištraukti per gala? nuėmiau 'flanša' darbinio ,nuėmiau dangtelį bet niekas nesitraukia lauk?? :eusa-think:

Kai mazas buvau daznai ardydavau .tai varztus nutraukdavo smagracio. tai guolis puskaciaus subirdavo- dar koks biesas ... bet veleneli plona teko imti tik per prieki isemus varikli... jis gana ilgas gali uzkliuti kur nors .bet pabandyk gal istrauksi :)del veleno paziurek koks tas galas ant dezes kur uzsimauna ir padaryk kad pillnai isimautu ,,nes mes vaikysteje sugebejome smagracio varztus nusukti :dance:tas traktorius megsta svelnuma :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar darbinio velene kuris ateina nuo variklio galima kazkaip ištraukti per gala? nuėmiau 'flanša' darbinio ,nuėmiau dangtelį bet niekas nesitraukia lauk?? :eusa-think:

Kai mazas buvau daznai ardydavau .tai varztus nutraukdavo smagracio. tai guolis puskaciaus subirdavo- dar koks biesas ... bet veleneli plona teko imti tik per prieki isemus varikli... jis gana ilgas gali uzkliuti kur nors .bet pabandyk gal istrauksi :)del veleno paziurek koks tas galas ant dezes kur uzsimauna ir padaryk kad pillnai isimautu ,,nes mes vaikysteje sugebejome smagracio varztus nusukti :dance:tas traktorius megsta svelnuma :lol:

matai aš jo viso ir nenoriu ištraukti...ruošiuosi kelti varikli lauk (jamz236) tai kad neuzsilauštu (yra variantu kad sulanksto ta darbinio velenėli) sakau gal atgal truktelsiu.. :eusa-think: bet nesigauna kažko. :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar darbinio velene kuris ateina nuo variklio galima kazkaip ištraukti per gala? nuėmiau 'flanša' darbinio ,nuėmiau dangtelį bet niekas nesitraukia lauk?? :eusa-think:

Kai mazas buvau daznai ardydavau .tai varztus nutraukdavo smagracio. tai guolis puskaciaus subirdavo- dar koks biesas ... bet veleneli plona teko imti tik per prieki isemus varikli... jis gana ilgas gali uzkliuti kur nors .bet pabandyk gal istrauksi :)del veleno paziurek koks tas galas ant dezes kur uzsimauna ir padaryk kad pillnai isimautu ,,nes mes vaikysteje sugebejome smagracio varztus nusukti :dance:tas traktorius megsta svelnuma :lol:

matai aš jo viso ir nenoriu ištraukti...ruošiuosi kelti varikli lauk (jamz236) tai kad neuzsilauštu (yra variantu kad sulanksto ta darbinio velenėli) sakau gal atgal truktelsiu.. :eusa-think: bet nesigauna kažko. :eusa-doh:

Jis visada pasilieka dezeje .visitiek su deze kazkiek sukeli-deze uzfiksuoji ir graziai varikli trauki lauk..as imdavau dirbtuvese kur tale vazinedavo i sonus ir pirmyn ir atgal -nebent velenelio galas uzsiedes smagratyje :icon-exclaim: ir trauksis kartu( mes buvome sulauze..reikia motora lygiai pasikabinti -jei velenelis pasiliks velene dezes nieko jis nesulinks ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar darbinio velene kuris ateina nuo variklio galima kazkaip ištraukti per gala? nuėmiau 'flanša' darbinio ,nuėmiau dangtelį bet niekas nesitraukia lauk?? :eusa-think:

turi issitraukt bent orginaliu varikliu viskas issitraukdavo per gala

išsitraukia..tik reikia padirbėti ir priemoniu... :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...