Jump to content

Renkames motocikla.


Mindaugas..

Recommended Posts

Sveiki, ketinu pirkti motocikla. Jau turiu issirinkes du motociklus. Vienas is ju Yamaha xt 125cc, o kitas minsk. Pasirinkau siuos modelius, nes yamaha man asocijuojasi su geriausia motociklu firma. Yamaha xt motociklas yra is anglijos, priregistruotas, nenaudotas motokrose, kaina 5200Lt, ar apsimoka uz ji tiek atiduoti?

Kitas motociklas minsk. Pasirinkau ir si motocikla, nes jis paprastas kaip dvi kapeikos, daliu ant kekvieno kampo yra. Su motociklu ketinu vazineti gan kulturingai, nes pagrinde bus naudojamas vaziavimui is tasko A i taska B, aisku ir iki lauku palekti. Tai va, laukiu jusu patarimu. Tikiuosi, kad jus esate susidure su yamaha motociklais.

P.S.- motociklo, kuris naudotas motokrose nesinoriu, nes jis be kapitalinio remonto neapsieina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 94
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

du draugeliai kalbasi:

- klausyk tu senas extremalas niekaip neapsisprendziu ka man pirkti uz 20000lt moca ar sniego roges?

- o kame problema?

- na supranti jei nusipirksiu moca, tai ka veiksiu ziema, o jei nusipirksiu roges tai ka veiksiu vasara?

- pirk moca

- o tai kaip ziema?

- nusipirkes moca uz 20000 tu ziemos nebesulauksi :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau tik Minsko nebepirk. Na ir kas, kad kapitalinį pats per dieną kieme pasidarysi, vistiek jis nevažiuos taip, kaip tų pačių ar senesnių metų nerusiškos firmos motociklas.

Aišku, kai prieš 15 metų turėjau Minską, atrodė pusė velnio, paskui jau Ižo prisireikė, bet ir tie remontas ant remonto. Dabar kelinti metai turime kinietišką endurą 125cc. Važiuoja kaip penki Minskai (manau Yamaha važiuos minimum kaip 10 Minskų). Niekas negenda, variklis 4taktų, pupena ir tiek. O dirba mocas piemeniu - varinėjam karves į/po aptvarus, į melžimo aikštelę vasarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, įdomiai čia sustatei Minsk'ą su Yamaha :eusa-think: Kas yra tas, kad Yamaha XT yra 4T, na jei tau tik šiaip kur nuvažiuot taupiai, tai gal ir gerai, bet jei nori pasidraskyt, tai netrauks. 2T varikliukas jau kitas reikalas būtų. Tad jei nereikia galios, pirk Yamahą ir džiaukis, nieks nei ges, nei ką, o jei nori bent kiek rimčiau pasivažynėt, pirk kokią endurkę 2T, bet ne jokį minską :):icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, įdomiai čia sustatei Minsk'ą su Yamaha :eusa-think: Kas yra tas, kad Yamaha XT yra 4T, na jei tau tik šiaip kur nuvažiuot taupiai, tai gal ir gerai, bet jei nori pasidraskyt, tai netrauks. 2T varikliukas jau kitas reikalas būtų. Tad jei nereikia galios, pirk Yamahą ir džiaukis, nieks nei ges, nei ką, o jei nori bent kiek rimčiau pasivažynėt, pirk kokią endurkę 2T, bet ne jokį minską :):icon-wink:

Na nelabai ketinu as su juo draskytis, nes pas mus nera jokiu trasu. Jis bus skirtas pasivazinejimam, todel ir issirinkau siuos modelius. Beje kaip tokiu motociklu kaip yamaha remontavimas? Ar labai sudetingas? O nebus taip, kad isardai, o sudejus nebesikurs? Mane tokios mintys gasdina :eusa-doh: O minskas tai kazkaip traukia mane. Man patinka tokie moto savo isvaizda. Tik nezinau kodel :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką ten su tuo motoroleriu žvirkeliais, o ypač laukais. Aš tai sakyčiau tik enduro koks tai bebūtų motociklas. Ant endurkės dar kokias piktesnes padangas užmeti ir davai į laukus. Na remontas tai jau nėra lengvas, bet jei gerą pasimsi ir nesiruoši laužt kiek eina, tai laikis velniažin kiek. Na 4T variklio remontas sudėtingesnis ir brangesnis žymiai lyginant su 2T, bet ir nuvažiuosi daugiau su 4T. 4T variklis tolygiau dirba, ekonomiškesnis, nereikia ten tepalų maišyt su benzu. 2T variklio pusėj galia ir pigesnis bei lengvesnis remontas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aeroxas ir po zvirkelius ir po laukus puikiai vaziuoja, priklauso nuo vairuotojo viskas :D kas yamaha remonta liecia tai nera jis jau toks sudetingas, nieko ten blatno, jei ko nesupranti tai pilnas intera manual'u, tik detales kaina turi atitinkama (kalba apie orginalias eina). 2T ar 4T nelabai ka galiu pasakyt, mano yamahos 2T, reziumuojant galiu pasakyt, kad keturrati irgi pirksiu yamaha (kadanors) :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aeroxas ir po zvirkelius ir po laukus puikiai vaziuoja, priklauso nuo vairuotojo viskas :D kas yamaha remonta liecia tai nera jis jau toks sudetingas, nieko ten blatno, jei ko nesupranti tai pilnas intera manual'u, tik detales kaina turi atitinkama (kalba apie orginalias eina). 2T ar 4T nelabai ka galiu pasakyt, mano yamahos 2T, reziumuojant galiu pasakyt, kad keturrati irgi pirksiu yamaha (kadanors) :eusa-shifty:

O koki tu turi yamaha? Gal gali placiau apie ji papasakoti? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai vaziuoja tiek asvaltu, tiek zvyrkeliu, tik nestabilus ant slapios zoles, razienos ir pan. Nuvaziavau su juo 8000km tai keiciau tik padangas ir stabdziu kalades. buvo spidometro trosas nutrukes ir per savo nora kazka atrasti sugadinau variatoriaus dirzeli tai ir ta teko pakeist. imdavo kazkur apie 4ltr/100km, o vaziuodavo iki 80km/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aeroxas ir po zvirkelius ir po laukus puikiai vaziuoja, priklauso nuo vairuotojo viskas :D kas yamaha remonta liecia tai nera jis jau toks sudetingas, nieko ten blatno, jei ko nesupranti tai pilnas intera manual'u, tik detales kaina turi atitinkama (kalba apie orginalias eina). 2T ar 4T nelabai ka galiu pasakyt, mano yamahos 2T, reziumuojant galiu pasakyt, kad keturrati irgi pirksiu yamaha (kadanors) :eusa-shifty:

Jei nori ilgaamzio, tai tik 4T, nes 2T reikia kas 200 motoval arba dazniau keisti grupe, kas nemazai atsieina. nors 2t pvz suzuki rm250 tai valit kaip 450 4T, o jo svoris yra zymiai mazesnis del variklio svorio, ir plius 2T sukimo momentas geras.

ir isvis jei nori rimtesnio motociklo tai tik japona, nesvarbu ar tai yamaha, kawa honda ar suzi, svarbiausia stovis...

del remonto as cia apie 2t krosinius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...