Jump to content

MTZ hidraulis


Traktorius

Recommended Posts

As dejas visai atskira paskirstymo dezute-ruska P-80 lygtais,triju poru,speceliai krautuvo valdymui,nes mano krautuvui,reikia dvieju hidro poru-valdymui,krautuvas uzdetas ant Jumzo,jai junges buciau krautuva, nuo orginalios dezutes,paprasciausiai butu nepatogu man jy valdyt,nes paskirstytojas juzes gale stovi,ir neracijonalu butu-viso 3 poros,2 krautuvui paimt,laisvu nelike butu,nes 1 pakabai galiniai valdyt,uztat ir uzdejau antra paskirstytoja,dejas,nuo siurblio kur eina padavimas y paskirstytoja,trisaky,toliau kur eina y orginale-krana,nuo trisakio,pries kita-krautuvo paskirstymo dezute,kitas kranas,gryztama pajunges,is papildomos dezutes,tiesiai y hidro baka,is pradziu sprogdino,tos papildomos dezutes,apatiny dugniuka,2pakeiciau,sprogdindavo tuo momentu,suverciant y virsu kausa,nespejus atmest rankeneles,kai cilindrukai budavo susitraukia iki galo ir tekst,radau beda-ant gryztamo slanga MTZ buvau pajunges,pasirodo per mazas jos pralaidumas,pakeiciau riebesne-didesnio deametro skyle,baiges bedos,butu gerai sujungt jas be kranu,ba netycia,uzsukus abudu,galiu ir siurbly susisprogdint,vienu zodziu,glusyt krautuvo dezute,voztuvu kiek supratau isimt nereikia,tik uzvirint ta pralaida ir sujungt abi dezutes slangute spaudimine ir nereikes jokiu kranu tikriausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As dejas visai atskira paskirstymo dezute-ruska P-80 lygtais,triju poru,speceliai krautuvo valdymui,nes mano krautuvui,reikia dvieju hidro poru-valdymui,krautuvas uzdetas ant Jumzo,jai junges buciau krautuva, nuo orginalios dezutes,paprasciausiai butu nepatogu man jy valdyt,nes paskirstytojas juzes gale stovi,ir neracijonalu butu-viso 3 poros,2 krautuvui paimt,laisvu nelike butu,nes 1 pakabai galiniai valdyt,uztat ir uzdejau antra paskirstytoja,dejas,nuo siurblio kur eina padavimas y paskirstytoja,trisaky,toliau kur eina y orginale-krana,nuo trisakio,pries kita-krautuvo paskirstymo dezute,kitas kranas,gryztama pajunges,is papildomos dezutes,tiesiai y hidro baka,is pradziu sprogdino,tos papildomos dezutes,apatiny dugniuka,2pakeiciau,sprogdindavo tuo momentu,suverciant y virsu kausa,nespejus atmest rankeneles,kai cilindrukai budavo susitraukia iki galo ir tekst,radau beda-ant gryztamo slanga MTZ buvau pajunges,pasirodo per mazas jos pralaidumas,pakeiciau riebesne-didesnio deametro skyle,baiges bedos,butu gerai sujungt jas be kranu,ba netycia,uzsukus abudu,galiu ir siurbly susisprogdint,vienu zodziu,glusyt krautuvo dezute,voztuvu kiek supratau isimt nereikia,tik uzvirint ta pralaida ir sujungt abi dezutes slangute spaudimine ir nereikes jokiu kranu tikriausiai.

taip, gerai tu supratai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MTZ 52 prireike ismest galiniu ratu apkrautuva. Jo magistrale tiesiogiai sujungiau su cilindru. Nupylimo vamzdi toje vietoje uzvirinau. Dirbant plaukiojancioje padety pro praleidimo voztuvo apatini dangteli labai varva tepalai. Hidraulika veikia. Tai ka blogai padariau?

Stai nuotraukos:

b052a8235e024a7ee1c7d397e0921c7c694.jpg

2f2cd7f24e5a708411d15c8bd50f9832275.jpg

f7e8b641444e7db1fb20bf783fbb7cc9737.jpg

93c84159daa08dbc2c352e58b0d39330941.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip supratau jei mano frontalinis ant bielkio su dziostiku lenkiskas ir jei i frontalinio padavima paimciau tiesiai is siurblio su trisakiu o gryztamaji pajungti nuo traktoriaus gryztamojo su trisakiu ir tada turetu veikti frontalinis neijungus traktoriaus npaskirstytojo padieties? o kur pajungt trecia slanga gal kas zino nes pas mane tai trys iseina is frontalinio paskirstytojo? aciu uz atsakyma nes su hidrauliu nelabai susigaudau o pastovei pajungus padeti traktorio nepatogu ypac kai nera padeciu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip supratau jei mano frontalinis ant bielkio su dziostiku lenkiskas ir jei i frontalinio padavima paimciau tiesiai is siurblio su trisakiu o gryztamaji pajungti nuo traktoriaus gryztamojo su trisakiu ir tada turetu veikti frontalinis neijungus traktoriaus npaskirstytojo padieties? o kur pajungt trecia slanga gal kas zino nes pas mane tai trys iseina is frontalinio paskirstytojo? aciu uz atsakyma nes su hidrauliu nelabai susigaudau o pastovei pajungus padeti traktorio nepatogu ypac kai nera padeciu..

veiks tik tada kai pajungsi ta trecia slanga y voztuvo valdymo anga esancia traktoriaus skirstytuve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
ant cilindros yra toks maziukas"uzmirsau kaip vadynasi" na toks maziukas,kai susitraukia cilindras ji pamyga ir cilindras uzsykerta,ta maziuka reikia istraukt jei jis sulindes,turetu padet,nezinau ar supratai :D bet uzmirasau kaip vadynasi
kad 1025 pakaboje du cilindrai ir dvi rankenos salia sedynes abi rankenas reikia i prieki,o gal traukute atsijunge
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas vienas nulis du penktam turėjo bėdu su monobloku.Kai pradedi kilnoti ka nors sunkaus užsikabines ant šlaunu pradeda kaisti tepalas.Jam užvirus dingsta galia nebesikilnoja monoblokas.vairo nebegali pasukti .vienu žodžiu kažkokia nesamonė gaunas.Kai pradėjo durniuoti atrodė kad siurblys idėjau keturiasdešimtuka bet sakykim pagerėjo tik tiek kad pradėjo veikti šaltam.Gal kas turit minčiu kas galėtu buti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gale monobloko valdymui paskutinioji atėjo .Išpradžiu galvojau kad ten esantis sandarikliai kalti.Bet juos pakeitus tik monoblokas užgesinus nebenusileisdavo.Bet kai pakeičiau nauju tai viskas susitvarkė.O vairas tepala pas mane iš hidraulinės sitemos gauna dėl to kai užvirdavo tai ir pasukt neidavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
http://i54.tinypic.com/hunfwk.jpg kam sitas reikalingas?

Šita rankena ira Jeginio pozicinio režimo perjungejas. Šitiems nebereikia kaškur ieškoti po sedines kur perjungti.

I Reguliatorius išjungtas

II Pozicinis režimas

III Jeginis režimas

nuo II iki III pozicinio ir jeginio mišrusis režimas

Režimus galima perjungineti tik tada kai pakaba pakelta max i viršutini padeti. (apie tai parašyta ant lipduko)

Speju kad tas traktorius iš Anglijos, nes jiems ejo toks tikrai geras navarotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip is ten.o jo paskirtis ir naudojimas koks?kokie privalumai jo?kada naudoti 1 padeti?kada 2,3?

Naudojimas kaip ir visu Belarusu su reguliatoriais. Skirtumas kad labai patogu perjungti režimus. Nereikia su ranka kaškur ieškoti giliai po sedine.

I padeti ijungi kai nereikia reguliatoriaus ir pakaba dirba plaukiojančiam režime.

II padeti patogu nadoti su padargais kuriems svarbus konkretus aukštis virš žemes, pav. šienapjove, purškiklis, ...

III padeti paprastai naudoja su plugu, kultivatoriu, su padargais kurie dirba žemeje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...