Jump to content

MTZ hidraulis


Traktorius

Recommended Posts

variantas pirmas, po kabina reguliavimas, keičiau cilindro tvirtinima esanti ant tilto, itjunges buvau traukes ir turbut padeties regulevima buvau pasukiojas. sudejau traukiant rankena atgal nekele hidraulo reke siurblys tik.

pastacius padeti ties bet kuriuo skaiciumi viskas vyksta kaip ir priklauso. tada paaiskinkit ka literatura sako :icon-confused:

Na dabar jau kaškas aiškiau, galesim po truputi ieškoti problema:)

Visu pirma pastatik ta rankenele po sedynes i vidutine padeti. Šitoi padetyj traukutes ira atjungtos ir reguliatorius išjungtas. Šituo režimu dirbama daugiausiai. Dabar jeigu rankena dešnei pusei stovi ant N, hidraulis išjungtas. Jeigu pastatisi i prieki ties kaikuriu skaičiuku, hidraulis leisis žemin plaukiojančia padeti. Jeigu tavo reguliatorius jau naujo modelio, tai jeigu rankena patrauksi i prieki iki galo hidraulis leisis žemin priverstinai, bet ne su tokia jega kad pakeltu traktoriaus. Jaigu rankena patrauksi atgal nuo N raides, hidraulis kils viršun.

Parašik ar visi šie dalykai pas tave vyksta ir tada žiuresime toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar jau kaškas aiškiau, galesim po truputi ieškoti problema:)

Visu pirma pastatik ta rankenele po sedynes i vidutine padeti. Šitoi padetyj traukutes ira atjungtos ir reguliatorius išjungtas. Šituo režimu dirbama daugiausiai. Dabar jeigu rankena dešnei pusei stovi ant N, hidraulis išjungtas. Jeigu pastatisi i prieki ties kaikuriu skaičiuku, hidraulis leisis žemin plaukiojančia padeti. Jeigu tavo reguliatorius jau naujo modelio, tai jeigu rankena patrauksi i prieki iki galo hidraulis leisis žemin priverstinai, bet ne su tokia jega kad pakeltu traktoriaus. Jaigu rankena patrauksi atgal nuo N raides, hidraulis kils viršun.

Parašik ar visi šie dalykai pas tave vyksta ir tada žiuresime toliau.

seno modelio, valdoma abiem skirstytuvais, ties skaiciukais kaip sakai viskas veike nustumi toliau nuleidze zemiau patrauki atgal link N pasikelia atitinkamai, trauki atgal i kelimo padeti nekyla bet siurblys kaukia, valdant su paskirstytoju priekyje kuris prie hidro bako pritvirtintas viskas veike gerai, siurblys geras, slėgiu neturiu su kuo pamatuoti, bet kiloja ~800kg be problemu :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seno modelio, valdoma abiem skirstytuvais, ties skaiciukais kaip sakai viskas veike nustumi toliau nuleidze zemiau patrauki atgal link N pasikelia atitinkamai, trauki atgal i kelimo padeti nekyla bet siurblys kaukia, valdant su paskirstytoju priekyje kuris prie hidro bako pritvirtintas viskas veike gerai, siurblys geras, slėgiu neturiu su kuo pamatuoti, bet kiloja ~800kg be problemu :eusa-shifty:

Visu pirma, ta rankenele po sedynes visdelto pastatyk i viduryne padety kad veltui nedilintu reguliatoriaus nes aš galvoju kad šendien nesiruoši važioti i arimus :)

O tavo beda man jau aiški. Kai patrauki ta Valdymo rankena atgal no N tau dar labai truputi pritruksta eigos kad prasidetu kelimas.

Priežastis du:

1. Rankena jau atsiremia i korpusa ir nera kur patraukti - tada reikia paregulioti traukes ilgi.

2. Viskas sureguliota gerai bet daugiau neina patraukti. Tada nuimk po sedynes ta didiji dangti ir žiurek prie reguliatoriaus iš dešnes puses eina ašele su kryžiuku o gale svirele. Kai patrauki rankena atgal, ta svirele jau ira max i vertikalia padeti ir nebeimanoma ja daugiau pasukti. O reikia ten jau labai mažai, kokius 5 - 10 laipsnius. (pabandik pats su raktu ir pamatysi kiek ji dar turetu pasisukti) Tada tau reikes ta ašele išardyti ir truputi pervirinti kad gautusi pasukti. Man kaip tik buvo šis variantas kai nusipirkau savo traktoriu, tai pervirinau ir dabar jau 7 metus nera buve problemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blyn, antras variantas man itikinamai skamba, bet klausimas kyla, kodel pervirinti kas ten pasikeitė jei aš tik buvau atjunges, o sudejau viska kaip buvo :icon-rolleyes: išardytas jis šiai dienai pusiau tai nieko ten negaliu dar sukioti, bet išbandysiu ta pasukima +5 laipsniais :icon-rolleyes:

Tai nori sakyti kad ankščiau viskas veikia kaip reikia o pradejo nekelti po perrinkimo? (tada nežinau, gal kaška pats pridirbai) O del pervirinimo žiurek pats, jeigu patrauksi rankena iki galo ir su kokiu raktu dar truputi pasuksi ta ašele ir prades kelti tai aišku kad reikes pakoreguoti. O šeip jau ten iš gamyklos praktiškai be rezervo todel mažiausias detaliu išdilimas ir jau nebeveikia. Tokia beda esu mates nevienam belarusui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patarkite kodel ziemą pradėjo uzstriginėti skirstytuvo hidraulinio apsauginis voztuvas. ar tepalas nešvarus ar cia dėl šalcio kazkas.

Na galimi visoki variantai. Ir žiema gali buti tik sutapimas. Galbut nešvarumai, o žiema jie labiau stringa. Išardyk vožtuva ir gerai praplauk viska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki dar karta :) buvau rašes ankščiau, beda vis dar nedingo, belaruso hidraulas sušlubavo, kalba eina apie riciaga po ranka, paspaudus iš N padeties ties 1-2 kelia i viršu, labai nepatogus dalykas, taigi noreciau ta beda panaikint :) padekit ;)

100% nesu tikras bet viena iš galimu priežaščiu - Pagrindinio paskirstytojo apsauginis vožtuvas. Ten jame ira toks dar vienas mažas vožtuvelis, pažiurek ar jis nepažeistas ar išvis gal perlužes.

Jeigu ten viskas tvarkoj tada kalte bus pačiame reguliatorije. Ten jau truputi sunkiau, todel pradek nuo vožtuvo.

O kaip tau yra, ant 1-2 kelia o toliau staigiai pradeda leisti žemyn arba kelia vis mažiau ir po tuo pradeda leisti žemyn?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ties 1-2 leidzia, mazdaug ties viduriu tarp 2-3 uzsifiksuoja, spaudziant zemyn leidziasi tolygiai, nesvarbu kiek spausciau zemyn

OK, pamegink toki varianta:

Po sedynes reguliatoriaus kaireje puseje yra svirele, režimu jungiklis. Tai galima buti kad nekada givenime nesi ja naudojes ir ten viskas pilna dulkiu ir netgi galbut truputi užrudyje. Ir tai svyrelei truputi pora laipsniu truksta pasukimo laikrodžio kriptim (ji užsikerta ties gala). Pabandik ta jungimo svirele pats pasukti ranka ir poto žiurek ar kas pasikeis. Poto ten viska išvalyk, sutepk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Šitie skirstytuvai užmaitinami nuo original skirstytuvo vienos sekcijos. Dirbi ijungęs vieną padėtį tik kad valdymas vyksta džoistiku. Pajungimas dešinėj ir apačioj greičiausiai, ant skirstytuvo būna parodyta, arba raidytėm sužymėta P - padavimas, T - nupylimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus kai dejo nauja stoll krautuva, tai ant pagrindinio siurblio dejo dvisaki flanca ir taip uzmaitino krautuvo paskirstytuva, o griztama kazkur i bako virsu pajunge, tikrai nereikia buti ijungus vienos skirstytuvo sekcijos, nebent cia kazkoks kitoks tas paskirstytuvas krautuvo nors atrodo panasus ar net toks pat kaip ir musiskis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...