Jump to content

MTZ hidraulis


Traktorius

Recommended Posts

Sveiki, kas galetu būti, MTZ 952 monoblokas, nenusileidzia galine pakaba, uzgesinus traktoriu ir abu ryciagus nustumus i rieki hidraulas nusileidzia, bet kai tik uzkuri traktoriu ir vel pasikelia maksimaliai i virsu.

Konkrečiai nepasakysiu, bet pasakojo apie tokį atvejį, ten gale kažkur yra ar vožtuvas, ar kažkas, kad šaiba viduj stovi, tai ji sudyla ir tada kelia pats. Gal užvesiu ant kelio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaimynas į savo apynaujį MTZ įpylė naujo tepalo, bet ne hidraulinio, regis, dyzelinio ir tik po to ėmė bėgti tepalas per hidraulinio nuorinimo vietą ir gan stipriai ten bėga, tad įdomu, čia tik sutapimas ar bėgs kol tas dyzelinis tepalas išbėgs? traktorius su monobloku.

Tepalas, ar putos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaimynas į savo apynaujį MTZ įpylė naujo tepalo, bet ne hidraulinio, regis, dyzelinio ir tik po to ėmė bėgti tepalas per hidraulinio nuorinimo vietą ir gan stipriai ten bėga, tad įdomu, čia tik sutapimas ar bėgs kol tas dyzelinis tepalas išbėgs? traktorius su monobloku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

su sventem visus!!! reiktu patarimo del ns 32 ir hidrovariklio? kokius parametrus ziureti perkant hidrovarikli kad man jis normaliai dirbtu? dabar turiu grudu sraige prie priekabos pasigamines ir ten uzdejau kazkoki no name varikli kuri man pusantrinis sukdavo gana neblogai. dabar atsiradus antram mtz noris ta saraige ikinkyt prie to bet turbut siurblio litrazas per mazas, nes suka man ji tik vos vos, tai klausimas kokiu parametru hidrovariklio man reiktu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...