Jump to content

MTZ hidraulis


Traktorius

Recommended Posts

sveiki gal kas galetu paaiskinti kaip atjungti mtz 82 ta deze kaip ten jis tipo pastiprintojas ar kaip kur po sedyne stovi kaip ten sujungt kad butu kaip turi but nes dar kliokia tepalai. juodai ten pro ta nesamone :)

šlangas turbūt aišku kaip pajungti..iškurios pusės išeina iš paskirstitojo ton pusėn ir jungi į cilindra..

tada iš tos dėžutės i tepalo baka ateina vamzdis po apačia?..ji išmesi su visu tuo kelmu prie cilindro.. dar iš pasiirstytojo (kazkur per viduri )nueina toks vamzdelis.. išmeti irgi ..

mažesni tą vamzdeli (kuris anksčiau nuėjo idėžę prie cilindro) nuvedi i bako apačia kur atėjo gražinimas nuo dėžės prie cilindro...aš naudojau tuos pačius galus mazdelių..tiesiog  išlanksčiau ir suvirinau su kempu.... gal ir aiškiai nepaaiškinau  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki mtz 892 kai šaltas tepalas gerai kelia sunkų kultivatorių, kaip pašyla tepalas pakelia vos vos 30 cm ir viskas, barstytuvą toninį kelia kuo puikiausiai, kultivatorius platus jo nepakelia, kas gali būt?

hm... tonini  barstytuva kelia kaip uoga, o kultivatoriaus ne.. gal tasai tavo kultivatorius sveria dvi tonas ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, norėčiau sužinoti kaip galėčiau pasimatuoti hidraulikos sukeliama slėgį? Kokio manometro reikia su kokiais antgaliais? Kaip ji pajungti? Neesu labai didelis technikos žinovas ir meistras, tad norėčiau kaip galima išsamesnio atsakymo. Traktorius MTZ 1523.4 , MMZ variklis, hidro siurblys ns 32. Noras patikrinti slėgį kilo dėl sunkaus kėlimo. Perskaitęs šį forumą nusprendžiau kad reikia pameržti vožtuvą, tad kad nieko nesugadinti ir padaryti viską taisyklingai noriu pasimatuoti slėgį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, norėčiau sužinoti kaip galėčiau pasimatuoti hidraulikos sukeliama slėgį? Kokio manometro reikia su kokiais antgaliais? Kaip ji pajungti? Neesu labai didelis technikos žinovas ir meistras, tad norėčiau kaip galima išsamesnio atsakymo. Traktorius MTZ 1523.4 , MMZ variklis, hidro siurblys ns 32. Noras patikrinti slėgį kilo dėl sunkaus kėlimo. Perskaitęs šį forumą nusprendžiau kad reikia pameržti vožtuvą, tad kad nieko nesugadinti ir padaryti viską taisyklingai noriu pasimatuoti slėgį.

Dedi monometrą tarpe siublio ir skirstytuvo, priklausomai nuo siublio ns32-3 nominalus slėgis 16MPA, ns32-4 nopminalus slėgis 20MPA. Perėjimus pats gaminiesi, nes pirkti kaip ir neradau, bent jau aš, niekur. Monometrą pirkęs max 30 bar, bet viskas stovi lentynoje ir dar nepasijungęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui, buvo voštuvas visai atsileidęs.

Pas mane pakaitęs irgi sunkiai keliai. Kaip jaunam traktoristui, niekada nelindusiam prie vožtuvo, gal galit paaiškinti kaip jį reikia veržti.

Aš galvojau, kad ten atsuki dangtelį ir ištrauki vožtuvą, o kad veržiasi nežinojau.

 

Ačiū už paaiškinimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane pakaitęs irgi sunkiai keliai. Kaip jaunam traktoristui, niekada nelindusiam prie vožtuvo, gal galit paaiškinti kaip jį reikia veržti.

Aš galvojau, kad ten atsuki dangtelį ir ištrauki vožtuvą, o kad veržiasi nežinojau.

 

Ačiū už paaiškinimą.

Ten atsuki dangtelį, o po juo varžtas su kontragaike, kuris spaudžia spyruoklę su šratu. Toks tas vožtuvas, o paveržimas paprastas, atleidi kontragaikę, paverži varžtą, priverži kontragaikę ir uždedi dangtelį. Tik būtų gerai, kad turėtum kuo pamatuot spaudimą, nes perveržus ką nors gali sulaužyt su per dideliu spaudimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dedi monometrą tarpe siublio ir skirstytuvo, priklausomai nuo siublio ns32-3 nominalus slėgis 16MPA, ns32-4 nopminalus slėgis 20MPA. Perėjimus pats gaminiesi, nes pirkti kaip ir neradau, bent jau aš, niekur. Monometrą pirkęs max 30 bar, bet viskas stovi lentynoje ir dar nepasijungęs.

 

Dedi monometrą tarpe siublio ir skirstytuvo, priklausomai nuo siublio ns32-3 nominalus slėgis 16MPA, ns32-4 nopminalus slėgis 20MPA. Perėjimus pats gaminiesi, nes pirkti kaip ir neradau, bent jau aš, niekur. Monometrą pirkęs max 30 bar, bet viskas stovi lentynoje ir dar nepasijungęs.

Mes ant šlangos pasidarę štucerį su greitu prijungimu ir manometrą 200atm uždeję. Gale į bet kurią hidro jungtį pajungi, užspaudi rankeną ir matai, kiek kelia slėgį. bijau sumeluot, bet pas mus kažkur 130-150 atm tarpe slėgį laiko. Žinau, kad plūgui apie 90atm užkeliam. Tad tavo 30 atm manometras bus per mažas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ant šlangos pasidarę štucerį su greitu prijungimu ir manometrą 200atm uždeję. Gale į bet kurią hidro jungtį pajungi, užspaudi rankeną ir matai, kiek kelia slėgį. bijau sumeluot, bet pas mus kažkur 130-150 atm tarpe slėgį laiko. Žinau, kad plūgui apie 90atm užkeliam. Tad tavo 30 atm manometras bus per mažas :)

http://www.convertunits.com/from/MPa/to/atm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dedi monometrą tarpe siublio ir skirstytuvo, priklausomai nuo siublio ns32-3 nominalus slėgis 16MPA, ns32-4 nopminalus slėgis 20MPA. Perėjimus pats gaminiesi, nes pirkti kaip ir neradau, bent jau aš, niekur. Monometrą pirkęs max 30 bar, bet viskas stovi lentynoje ir dar nepasijungęs.

 

Sumaišiau ten ne 30bar, o 30 MPA :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, norėčiau sužinoti kaip galėčiau pasimatuoti hidraulikos sukeliama slėgį? Kokio manometro reikia su kokiais antgaliais? Kaip ji pajungti? Neesu labai didelis technikos žinovas ir meistras, tad norėčiau kaip galima išsamesnio atsakymo. Traktorius MTZ 1523.4 , MMZ variklis, hidro siurblys ns 32. Noras patikrinti slėgį kilo dėl sunkaus kėlimo. Perskaitęs šį forumą nusprendžiau kad reikia pameržti vožtuvą, tad kad nieko nesugadinti ir padaryti viską taisyklingai noriu pasimatuoti slėgį.

Gali buti     kad nusidevejes siurblys ir su voztuvo paverzimu jus spaudimo nesukelsit 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Augunstas, siurblys naujas buvo pastatytas, bet kelia taip pat kaip ir senas. Beje mano manymu dar gal bėda tame kad keičiant hidraulio tepalus buvo supilti mineraliniai tepalai m10g2k, kaip jūs mano

Tepalas kazkiek gali sukelti spaudima bet ne per daug ,manometra reikia prijungti tarp siurblio ir skirstytuvo ir matysis koki jis ten spaudima sukelia ,principe jei padarga iskelia pati sunkiausia tai ir spaudimas turetu buti -gali nebuti debito-srauto !!

o su ranka tiesiogiai  neina ijungt paskirtytojo ?  gal neijungia gerai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...