Jump to content

MTZ hidraulis


Traktorius

Recommended Posts

On 2019-04-29 at 20:45, Kestc pranešimas:

Bėda buvo  pirmo paveiklėlio NR 5. Teko keisti visą tą paskirstytoją kur vožtuvas yra. Seną buvau išardęs, išplovęs, bet neveikė, o įdėjus naują - atsigavo.  Tik durnas reiklas monobloko hidraulai, retkarčiais kai šauna į viršų keliant tai nepastebėjus gali ir sparnus nulaužyti, ir langą išmalti. 

Tai kad nieks ten taip nešauna,nebent visą gazą užmynus rankeną staigiai iki galo stumt,bet tai jau ne monobloko bėda :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas zinos kas per problema pas mane mtz traktoriui. Problema su hidraulika yra ta, kad arba sutruksta hidro siurblys, arba prasimusa guminiai sandarikliai. Pries tai keiciau siurbli, nes senasis irgi sutruko, tik pries tai ilga laika viskas buvo gerai. Idejus nauja siurbli, buvo labai uzkeltas tepalo spaudimas, as voztuva atleidau kiek imanoma daugiau, kad sumazetu spaudimas ir vistiek truko siurblys. Todel neaisku ar cia paskirstytojo problema, ar dar ko nors? Taip pat, po siurblio pakeitimo, vis uzeidavo kad ka nors keliant reikia stipriai gazuoti, kad pakeltu (nors ir lengva) padarga, bet pakelus pagrindini cilindra iki galo ir vel nuleidus zemyn hidraulas pradedavo normaliai dirbti. Dar neveikdavo ta sistema, kai pvz. galine pakaba pakyla iki galo ir neismeta rankenos i neutralia pozicija, tai cia tikriausiai del mazo sistemos spaudimo, bet jis atrodo gan didelis. (tikiuosi suprasit ka cia prirasiau) Dekoju is anksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Fermeris313 pranešimas:

Sveiki, gal kas zinos kas per problema pas mane mtz traktoriui. Problema su hidraulika yra ta, kad arba sutruksta hidro siurblys, arba prasimusa guminiai sandarikliai. Pries tai keiciau siurbli, nes senasis irgi sutruko, tik pries tai ilga laika viskas buvo gerai. Idejus nauja siurbli, buvo labai uzkeltas tepalo spaudimas, as voztuva atleidau kiek imanoma daugiau, kad sumazetu spaudimas ir vistiek truko siurblys. Todel neaisku ar cia paskirstytojo problema, ar dar ko nors? Taip pat, po siurblio pakeitimo, vis uzeidavo kad ka nors keliant reikia stipriai gazuoti, kad pakeltu (nors ir lengva) padarga, bet pakelus pagrindini cilindra iki galo ir vel nuleidus zemyn hidraulas pradedavo normaliai dirbti. Dar neveikdavo ta sistema, kai pvz. galine pakaba pakyla iki galo ir neismeta rankenos i neutralia pozicija, tai cia tikriausiai del mazo sistemos spaudimo, bet jis atrodo gan didelis. (tikiuosi suprasit ka cia prirasiau) Dekoju is anksto.

Sistemos spaudimą reikia manometru matuoti. Kažkas negerai su apsauginiu vožtuvu paskirstytojo, jei trukinėja nuo spaudimo. Pas mane slėgis iki 220 bar sukeltas, viskas laiko gerai. Jei pakaba nustoja kiloti ir su rankom prajudinus vėl kelia - tai kažkur užsiorinę buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Eduardas pranešimas:

Sistemos spaudimą reikia manometru matuoti. Kažkas negerai su apsauginiu vožtuvu paskirstytojo, jei trukinėja nuo spaudimo. Pas mane slėgis iki 220 bar sukeltas, viskas laiko gerai. Jei pakaba nustoja kiloti ir su rankom prajudinus vėl kelia - tai kažkur užsiorinę buvo.

Tai man reiketu paskirstytoja visa keist ar galbut uztektu minkstesne spyruokle ideti i voztuva?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Spyruoklė ne prie ko. Jei visiškai varžtą atleidus vis tiek laiko spaudimą aukštą, tai apsauginis vožtuvas gal visai neatsidaro. Reik ieškot kur stringa, arba keist visą paskirstytoją. 

Prieš 1 valandų, Fermeris313 pranešimas:

Tai man reiketu paskirstytoja visa keist ar galbut uztektu minkstesne spyruokle ideti i voztuva?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Keisk. Pernai ir siurblį suplėšė ir išėjime salnikus mušo lauk, ir dirvoje apie 80 l. hidraulinio palaisčiau, kol daėjo kame šaknys. 

Ir man pries tai kol veike buvo pramuse mandzetus prie siurblio auksto spaudimo isejimo, tai idejau 3 mandzetus tai dar laike. O tiks is lytagros vel filtras, ar geriau paieskot is kitos parduotuves?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Fermeris313 pranešimas:

Ir man pries tai kol veike buvo pramuse mandzetus prie siurblio auksto spaudimo isejimo, tai idejau 3 mandzetus tai dar laike. O tiks is lytagros vel filtras, ar geriau paieskot is kitos parduotuves?

Perki sezonui, o ne dešimtmečiui. Pakaisi dabar, kitą žiemą 3.50€ tekainuoja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš valandą, lauztuvas pranešimas:

Pas ji astuonesdesimtu gimimo- nebus normalaus filtro, tik tos "tablets- sietukai" sumauti ant vamzdzio.

tai imam tas  "tablets- sietukai"  ir plaunam,arba tipo lytagroj naujas perkam ir dedam.Popierinis ,žinoma,paprasčiau:imam už pakarpos ir metam į tam skirtą konteinerį.Švaru ,gražu ir estetiška:icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip as menkas traktoristas, bet retsykiais pavairuoju savo mtz-50. Syki as jas ploviau, bet man ten kazkaip jos ten nepatikimai atrodo. O ir sietuku tankumas tai dektukus filtruot o ne smulkes metalo daleles ar kokius smulkius nesvarumus. Nu bent jau lyginant su popieriniu tai tikrai skirtumas frakcojos turi nereliai skirtis. Neveltui tiek dauk temu- "kele ir pyst nebekelia".

Gal kas gimde ir vietoij tu sietuku state filtra popierini? Ka ten reiktu perdaryti? Gal is kart buna gatavu detaliu- sudejai karta o po to jau tik filtra keiti ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...