Jump to content

Dėl 2010 metų išmokų už pasėlius


John Deere 6630

Recommended Posts

mano taip pat registruotas 2009 ir manau, jog gausiu tik europine dali 343 lt/ha. Siaip nelogiskas sprendimas duoti uz 2006 metus, jie grindzia tuo, kad tais metais didziausias plotas buvo deklaruotas. Juk cia nelogiskas dalykas, nes gausis, kad zmogus du kart gauna lietuviska (ir dbr dar didesne) dali uz 2006 nors siais metais jis ir nera deklaraves.. kazkoks nelogiskas dalykas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 415
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

mano taip pat registruotas 2009 ir manau, jog gausiu tik europine dali 343 lt/ha. Siaip nelogiskas sprendimas duoti uz 2006 metus, jie grindzia tuo, kad tais metais didziausias plotas buvo deklaruotas. Juk cia nelogiskas dalykas, nes gausis, kad zmogus du kart gauna lietuviska (ir dbr dar didesne) dali uz 2006 nors siais metais jis ir nera deklaraves.. kazkoks nelogiskas dalykas..

as manau cia niekas negaus dvigubai tie kurie deklaravo mazesni plota nei tureta 2006m jie gaus tik uz dabartini deklaruota plota. paprasciausiai valstybe "sumaste" (kai kas pasnibzdejo) kad reikia taip. nes kazkam neparanku jaunieji ukininkai, kurie yra daug aktyvesni... :) ir valstybe dar ne JU pusei, bet reikia kovoti del to... :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

135 lt/ha gaunasi.. Vienas ukis jau gavo siandien, o kitam dar net nepaskaiciuota.

is kur tokios zinios kad nepaskaiciuota gal kur galima paziuret?Vakar tevukas jau gavo savo dali.

O NMA informaciniam portale ar nebandėt? Šiandien tik kažko į NMA tinklalapį neįleidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

135 lt/ha gaunasi.. Vienas ukis jau gavo siandien, o kitam dar net nepaskaiciuota.

is kur tokios zinios kad nepaskaiciuota gal kur galima paziuret?Vakar tevukas jau gavo savo dali.

O NMA informaciniam portale ar nebandėt? Šiandien tik kažko į NMA tinklalapį neįleidžia.

Jo radau jau, bet gaila dar tik administruojama :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ta papildoma LIETUVOS duota dali mokes tik uz 2006 metais deklaruota plota. bent taip anksciau teko skaityti, gal kas pasikeite? o europine dalis tai 343 lt/ha, tiek uz dirbama tiek uz pievas. Taigi kiek supratau, jeigu 2006 metais buvai deklraves 100 ha, o siais tarkim 20, tai Lietuvos dali gausi uz 100 ha.

va va man ir ydomu kaip cia bus??? jei mano ukis iregistruotas 2009m tai vadinasi as is brangios lietuveles nieko ir negausiu...??? tik ES tuos 343lt/ha?

kazko cia nepagaunu iskur cia tokios sumos? tai tipo viso 478lt/ha simet ismoka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada neskaiciavau ir neskaiciuoju svetimu pinigu, BET tie kurie JAU GAVO DALI PINIGU kiek pas jus deklaruotu HA ? Galvoju ar visiems is eiles, ar pirma maziau zemes turintiems, 10, 50, 100, 300ha.... ?

pas tevuka apie 100 ha beto gyvuliai ir ilga laika jau ukininkas pas mane daklaruota 73 ha bet pirmus metus tai man labai idomu ar as gausiu ta avansa ar cia tie kurie 2006 metais turejo uki gauna?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada neskaiciavau ir neskaiciuoju svetimu pinigu, BET tie kurie JAU GAVO DALI PINIGU kiek pas jus deklaruotu HA ? Galvoju ar visiems is eiles, ar pirma maziau zemes turintiems, 10, 50, 100, 300ha.... ?

pas tevuka apie 100 ha beto gyvuliai ir ilga laika jau ukininkas pas mane daklaruota 73 ha bet pirmus metus tai man labai idomu ar as gausiu ta avansa ar cia tie kurie 2006 metais turejo uki gauna?

na as siemet iregistravau uki ir vakar jau gavau avansa po 135lt uz ha. mane asmeniskai tie avansai uzknisa, nes per "10" kartu gaves po kelis litus nepasijus kad isvis tuos pinigus gaves :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada neskaiciavau ir neskaiciuoju svetimu pinigu, BET tie kurie JAU GAVO DALI PINIGU kiek pas jus deklaruotu HA ? Galvoju ar visiems is eiles, ar pirma maziau zemes turintiems, 10, 50, 100, 300ha.... ?

pas tevuka apie 100 ha beto gyvuliai ir ilga laika jau ukininkas pas mane daklaruota 73 ha bet pirmus metus tai man labai idomu ar as gausiu ta avansa ar cia tie kurie 2006 metais turejo uki gauna?

na as siemet iregistravau uki ir vakar jau gavau avansa po 135lt uz ha. mane asmeniskai tie avansai uzknisa, nes per "10" kartu gaves po kelis litus nepasijus kad isvis tuos pinigus gaves :icon-confused:

o tai saunu tada ir as tureciau gaut.na taip Uzknisa bet geriau jau kaska gaut negu sedet be pinigu ir skolose sulindus.man aplamai sita situacija kaip jauniems ukininkams reikia pradet ukininkaut ir visur juos stengesi bent kiek nuskriaust tai ziauriai liudina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...