Jump to content

Dėl 2010 metų išmokų už pasėlius


John Deere 6630

Recommended Posts

  • Atsakymai 415
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

radau laikrastyj rajoniniam straipsniuka,kad 2007-2008m. atsietas papildomas ismokas uz energetinius augalus,skirtus biokuro gamybai,reiks grazinti i LT biudzeta :o ,nes jos buvo ismoketos pazeidziant ES teises aktus :icon-evil: .Siekdami isvengti isieskojimo proceduru zemdirbiai turi kreiptis iki liepos 1d.zemes ukio skyrius seniunijose arba savivaldybeje ir pateikti prasyma,kad gauta parama butu padengta is Laikinosios valstybes pagalbos teikimo lesu.

Kaip cia supras,tai grazint tada gal nereiks ar cia tik laikinai padengs,o veliau visvien reiks grazinti? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu cia tai jau virs visko duoda o po to atima tai jei ismokejo del valdininku aplaidumo tai tegul dabar patys ir dengia is savo kiseniu mes tai del to nekalti vezem i tam skirtus elevatorius kur buvo galima vesti net arciau. Tai kazin o mum ar kas grazins papildomas islaidas uz kura, laika, bei amortizacija :icon-twisted::icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per nesamonė,vietoj to,kad paremtų,dar ir grąžinti reikės...

Šiandien gavau laišką iš savivaldybės gal sakau pokštas.Įdomu ar tik mes vieni gavom,ar ir daugiau tokių "laimingųjų".

P.S niekaip neišeina man prikabintiką man atsiuntė.Išmokinkit moderatoriai,kaip prikabinti,nes man čia niekada dar neišėjo,rodo kad neleistina failo galūnė,bet ir exelio irgi rodo netinkama,tai kokios tinkamos.

p.p.s.kol išmokins,maždaug parašysiu apie ką...

Praneša,jog Europos komisija informavo LR ŽŪM jog žemdirbiam atsietos papildomos nac. tiesiog. išmokos už energ.augalus skirtus biokurui ,už 2007 ir 2008 buvo išmokėtos pažeidžiant ES aktus,susijusius su paramos tiesioginėmis išmokomis teikimu ir turi būti grąžintos į LR valstybės biudžetą.

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją,derybų metu pavyko suderinti.jog žemdirbiams,kurie bus įpareigoti grąžinti neteisėtai išmokėtas atsietąsias išmokas už energ.augaluss,gali būti išmokėta Laikinoji valstybės pagalba energetinų augalų skirtų biokuro gamybai,augintojams.

žemdirbiai,kuriems už 2007-2008 metus buvo išmokėtos išmokos už energetinius augalus,siekdami išvengti pinigų išieškojimų procedūrų,turėtų iki šių metų Liepos 1 d.NMA pateikti prašymą.

Maždaug mintis tokia.Ir ką jūs manot? :icon-question::icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pats rašei "LAIKINĄ išmoką". ES pinigai skirstomi pagal lietuvių sukurtą tvarką, bet ji suderinta su ES (pinigai tai jų) taigi nesuprantu ką tuo teismu nori pasiekti. Kad žmogeliui skyrusiam tau išmokas iš algos jas išskaičiuotu? Ar kad aš ir visi kiti mokesčių mokėtojai jas padengtume?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na normaliai viskas, paskolins tau pinigų, kad galėtum grąžinti Briuseliui, o ką tiek jau daug sisidaro? Aišku laikas ne koks liepos 1.

Va ,kad reikės sumokėt ne Briuseliui,o Kubiliui,sugalvojo,kad atgal juos reikia pasiimti.O už 2007-30lt,o už 2008-13Lt.,kad ir kokia suma susidarytu,bet gal kitais metais sugalvos,kad dar kuri išmokų dalis yra neteisėta ir privalo žemdirbiai grąžinti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmą kartą išgirdau,kai gavau pranešimą,bet paskaitinėjus forume praitam puslapy rašė ,kad kažkuris skaitė laikrašty apie tai.,o tam pranešime nurodyti du įsatymai 3D-498"Dėl tiesioginių išmokų už ŽŪ naudmenų ir pasėlių plotus paramos už energetinius augalus 2007m. mokėjimo",į ji buvau įlindus,tai meta tokį patį numerį,bet 2009 metų įstatymą,apie traktorininkų teises,o 3D-607"dėl tiesioginių išmokų už ŽŪnaudmenų ir pasėlių plotus už energ. augalus2008m mokėjimo"dar nebuvau įlindus.Ir dar vienas įstatymas nurodytas(citata )"Laikinosios valstbės pagalbos teikimo siekiant sumažinti finansų ir ekonominės krizės poveikį žemės ūkiui taisyklių,patvirtintų LRžemės ūkio ministro 2010 vasario 4 žemės ūkio ministro įsakymu Nr3D-77priede(Žin.,2010,Nr.17-812)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

bet ta papildoma LIETUVOS duota dali mokes tik uz 2006 metais deklaruota plota. bent taip anksciau teko skaityti, gal kas pasikeite? o europine dalis tai 343 lt/ha, tiek uz dirbama tiek uz pievas. Taigi kiek supratau, jeigu 2006 metais buvai deklraves 100 ha, o siais tarkim 20, tai Lietuvos dali gausi uz 100 ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ta papildoma LIETUVOS duota dali mokes tik uz 2006 metais deklaruota plota. bent taip anksciau teko skaityti, gal kas pasikeite? o europine dalis tai 343 lt/ha, tiek uz dirbama tiek uz pievas. Taigi kiek supratau, jeigu 2006 metais buvai deklraves 100 ha, o siais tarkim 20, tai Lietuvos dali gausi uz 100 ha.

va va man ir ydomu kaip cia bus??? jei mano ukis iregistruotas 2009m tai vadinasi as is brangios lietuveles nieko ir negausiu...??? tik ES tuos 343lt/ha?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...