Jump to content

Arteja pavasaris-ka daugiausia siais metais zadate seti?


dariusk

Recommended Posts

Arteja pavasaris-ka daugiausiai siais metais zadate seti? :eusa-doh: Ar jau esate numatete kur realizuosite uzauginta produkcija? ko siais metais jau tikrai nebesodinsite-nes jums tai nuostolinga....ko pasimokete is praeitu metu ko nederetu sodinti?

Tad prasome pasidalinkite patarimais,kad ir is kokio Lietuvos kampelio butumete :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na , kad viskas is rudens praktiskai "pasodinta" :icon-wink: . Pavasariui liko tik koks 50ha paseti vas kvietuku ir atseti... geriau , kad to nereiketu :eusa-snooty:

pasiliekat to vasarojaus turbut tik tam, kad sejamaja ismurzinti... :icon-wink:

Bet, kad to nepavyksta isvengti tai , kas is rudens nebuna aisku tai prie turimo lauko prisideda koks gabaliukas arba dar velnias zino kaip . Taip ir gaunasi pastoviai koks 10% pavasariui lieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na , kad viskas is rudens praktiskai "pasodinta" :icon-wink: . Pavasariui liko tik koks 50ha paseti vas kvietuku ir atseti... geriau , kad to nereiketu :eusa-snooty:

pasiliekat to vasarojaus turbut tik tam, kad sejamaja ismurzinti... :icon-wink:

Bet, kad to nepavyksta isvengti tai , kas is rudens nebuna aisku tai prie turimo lauko prisideda koks gabaliukas arba dar velnias zino kaip . Taip ir gaunasi pastoviai koks 10% pavasariui lieka.

o kodel kaip salykliniai, pasariniai mieziai, v.rapsai nera jusu sejomainoje? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo , tik nuo sio rudens nebeliko. Kaip zm. rapso priesseliui pasejau ankstyvus kviecius ada. Manau bus ekonomiskesnis variantas.

Kol kas geresnės kviečių veislės,nei ada,nesu auginęs.Iš trijų metų patirties tik teigiami atsiliepimai.

va o pas mus kas ada sejo tai nusivyle,atseit smulkus grudai,patys neauginom todel sunku ka komentuoti... :eusa-think:

mes auginam: akteur,aron,ir trup alma kur prie misku,kad serniukai maziau knistu,nes ji ankstyva ir akutuota... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va o pas mus kas ada sejo tai nusivyle,atseit smulkus grudai,patys neauginom todel sunku ka komentuoti... :eusa-think:

mes auginam: akteur,aron,ir trup alma kur prie misku,kad serniukai maziau knistu,nes ji ankstyva ir akutuota... :)

Taip,grūdai smulkoki.Bet man dėl to galvos nė kiek neskaudaDerlingumas didelis,kokybė žymiai viršija ekstra klasės reikalavimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va o pas mus kas ada sejo tai nusivyle,atseit smulkus grudai,patys neauginom todel sunku ka komentuoti... :eusa-think:

mes auginam: akteur,aron,ir trup alma kur prie misku,kad serniukai maziau knistu,nes ji ankstyva ir akutuota... :)

Taip,grūdai smulkoki.Bet man dėl to galvos nė kiek neskaudaDerlingumas didelis,kokybė žymiai viršija ekstra klasės reikalavimus.

man pernai kritimas numuse klase :eusa-doh: is 1mos i 2. per anksti glifosatu papurskem :eusa-doh: grudai smulkus liko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va o pas mus kas ada sejo tai nusivyle,atseit smulkus grudai,patys neauginom todel sunku ka komentuoti... :eusa-think:

mes auginam: akteur,aron,ir trup alma kur prie misku,kad serniukai maziau knistu,nes ji ankstyva ir akutuota... :)

Taip,grūdai smulkoki.Bet man dėl to galvos nė kiek neskaudaDerlingumas didelis,kokybė žymiai viršija ekstra klasės reikalavimus.

man pernai kritimas numuse klase :eusa-doh: is 1mos i 2. per anksti glifosatu papurskem :eusa-doh: grudai smulkus liko

geriau nerasyk cia tokiu dalyku kai paskaitys zurnalistai, tai vel televizija skambes kad lt ukininkai zmones nuodija... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...