Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

prieš 10 minutes , šauklys90 pranešimas:

Pažiūrėjus į laiškus geltonus zieminiu atrodo kad jau reikėtų azoto:)bet kažko rankos nekyla nes dar šalnos iki 6laipsniu...toj.Bet praeitais metais dar didesni išlindę buvo ir sniego ir šalčio buvo..Tik tiek kad jie kažkur 2 savaitėm anksčiau roves ir kilmė jų neaiski...ne mūsų klimato speju

O dėl geltonumo juk manau čia apšale yra bet jei anais metais užaugo tai mūsų klimatui tinka tik jei tiek buvo išlindę derlius nemažesnis buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Pirichodaz pranešimas:

O dėl geltonumo juk manau čia apšale yra bet jei anais metais užaugo tai mūsų klimatui tinka tik jei tiek buvo išlindę derlius nemažesnis buvo?

Sakyčiau taip iš to ankstumo nk gero velyvesni paskui aplenkia. derlius buvo smulkesnis.Na bet negaliu sprest nes vasara be vandens ..irgi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Giedrriusas pranešimas:

Geltoni galai nes maisto trūksta. Jei būtų dėl šalčio tai visam nekazka būtų. Kaip matau turėsi bėdos su varpuciu. Neaugink didelio pradėk purkšti nuo mažo nes vėliau nebesusitvarkysi. Geriau 2 kartus su mažesne norma nors rašo kad viena kartą tik galima

Ačiū giedriau už patarimą na de varpucio tai pritariu praeitais metais buvo tik pirmas daržas tai spėju varputis neisinaikino iš vieno karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Giedrriusas pranešimas:

Geltoni galai nes maisto trūksta. Jei būtų dėl šalčio tai visam nekazka būtų. Kaip matau turėsi bėdos su varpuciu. Neaugink didelio pradėk purkšti nuo mažo nes vėliau nebesusitvarkysi. Geriau 2 kartus su mažesne norma nors rašo kad viena kartą tik galima

Nu bet nemanai kad per dideli pas šauklys jau česnakai nes tręšti dabar tikrai neapsimoka o jeigu negaus laikų maisto medžiagų tai derlius nukentės klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Giedrriusas pranešimas:

Geltoni galai nes maisto trūksta. Jei būtų dėl šalčio tai visam nekazka būtų. Kaip matau turėsi bėdos su varpuciu. Neaugink didelio pradėk purkšti nuo mažo nes vėliau nebesusitvarkysi. Geriau 2 kartus su mažesne norma nors rašo kad viena kartą tik galima

Kuo patartum purksti jau pasodintus cesnakus nuo varpucio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Linas.z pranešimas:

siais metais bandysiu tresti su amonio salietra 2 kartus.

Ir viskas? Nes nzn ar aš gerai darysiu bet pasiteisina man tai pirmas trešimas bus amonio salietra. Antras tręšimas duosiu fosforą kartu su karbamido bet bersiu ji netirpinsiu .Trečias  kalio trąšos  kartu su mikro elementais magnis,boras,varis.Ketvirtas ir paskutinis  kai jau formuosis ropelės purkšiu su karbamidu ir mikro elementais magnis boras . Ņzn gal daug nesutiks su mano technologija bet pakol kas pasiteisindavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Pirichodaz pranešimas:

Ir viskas? Nes nzn ar aš gerai darysiu bet pasiteisina man tai pirmas trešimas bus amonio salietra. Antras tręšimas duosiu fosforą kartu su karbamido bet bersiu ji netirpinsiu .Trečias  kalio trąšos  kartu su mikro elementais magnis,boras,varis.Ketvirtas ir paskutinis  kai jau formuosis ropelės purkšiu su karbamidu ir mikro elementais magnis boras . Ņzn gal daug nesutiks su mano technologija bet pakol kas pasiteisindavo

Rudenį davei kompleksinių? Ar tik pavasarinis tręšimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Pirichodaz pranešimas:

Ir viskas? Nes nzn ar aš gerai darysiu bet pasiteisina man tai pirmas trešimas bus amonio salietra. Antras tręšimas duosiu fosforą kartu su karbamido bet bersiu ji netirpinsiu .Trečias  kalio trąšos  kartu su mikro elementais magnis,boras,varis.Ketvirtas ir paskutinis  kai jau formuosis ropelės purkšiu su karbamidu ir mikro elementais magnis boras . Ņzn gal daug nesutiks su mano technologija bet pakol kas pasiteisindavo

Įdomus trąšų paskirstymas. Dalies česnakai nepanaudos nes nespės ištirpti iki prieinamos formos o karbamido jei neiterpsit į dirvą tai didžioji dalis jo isgaruos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Giedrriusas pranešimas:

Įdomus trąšų paskirstymas. Dalies česnakai nepanaudos nes nespės ištirpti iki prieinamos formos o karbamido jei neiterpsit į dirvą tai didžioji dalis jo isgaruos

Nu gali būti mano tręšimo planas gal atrodo netinka Giedriau tau bet man pasiteisina ir pasisavina aš bent manau tu gal galetumei pasidalinti savo tręšimo būdu ? Beje su karbamidu galima   prisizaisti  jeigu kaip Ana vasarą labai karšta tai nudegines buvau biški česnakus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Remse pranešimas:

Aš tai tręšiu taip: salietra -sulfatas-salietra. Kali per lapus.

Žieminius kviečius taip tręšti rekomenduoja. Daržovių kitas tręšimas turėtų būti. Pavasarį kai sudygsta bechloriu trąšų bent 600 kg/ha, kai du lapeliai salietros 200 kg/ha po 2 sav sulfato dar po 2 sav salietros tada kas savaitę su mikroelementais per lapus. O ropeliu formavimo tarpsnyje calcio salietros 150 kg/ha ir bus toks biudžetinis tręšimo variantas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Giedrriusas pranešimas:

Žieminius kviečius taip tręšti rekomenduoja. Daržovių kitas tręšimas turėtų būti. Pavasarį kai sudygsta bechloriu trąšų bent 600 kg/ha, kai du lapeliai salietros 200 kg/ha po 2 sav sulfato dar po 2 sav salietros tada kas savaitę su mikroelementais per lapus. O ropeliu formavimo tarpsnyje calcio salietros 150 kg/ha ir bus toks biudžetinis tręšimo variantas

Pameginsiu vienus taip patręšti žesiu kaip skirsis ir ar apsimoka papildomai investuoti į trąšas esmė vieną be tręšimo neturesi gražaus rezultato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Giedrriusas pranešimas:

Žieminius kviečius taip tręšti rekomenduoja. Daržovių kitas tręšimas turėtų būti. Pavasarį kai sudygsta bechloriu trąšų bent 600 kg/ha, kai du lapeliai salietros 200 kg/ha po 2 sav sulfato dar po 2 sav salietros tada kas savaitę su mikroelementais per lapus. O ropeliu formavimo tarpsnyje calcio salietros 150 kg/ha ir bus toks biudžetinis tręšimo variantas

Iš rudens, į vagas buvo piltą Yara mila kompleksinių trąšų. Teks dar kalcio salietros pilti, pagal jusu rekomendacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, Banginiz pranešimas:

Šiandiena pastebėjau du išdygusius česnakus, visi kiti dar tik ruošiasi, sodinti lapkričo pradžioje, tikiuosi pačiu laiku

Mano nuomone jei nebus didelių šalčių viskas bus ok mano kur buvo pradėję lysti prieš dvi savaites atgal sustojo augti laukia kol atšils 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...