Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Sveiki,

Kol lauksime lauko dienos, kviečiu aplankyti "Technoklasikos" ekspoziciją parodoje "Agrovizija" Liepos 1-3 dienomis Akademijoje, Kėdainių rajone. 

Visi česnakų mylėtojai mielai laukiami. Galėsite prisėsti ir pasišnekučiuoti ne tik su manim, bet ir su bendraminčiais. Aišku apžiūrėti sodinimo ir NUĖMIMO padargus, ir kitą techniką. 

Visais klausimais galite skambinti man mob. 8-610 49433

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pabandykit surist kelis ir paragaut. Risti daug astresni. As tik toki skirtuma pastebejau dydziui itakos kad butu nepajutau...

sau auginant seniau risdavom, bet skonis kaip skonis, bet nesigincyju, as pagal skoni kazin ar atskirciau vasarini nuo zieminio, nors daug kas sako kad vasariniai astresni... na ir risti gali jei turi 20 galvu pasodines, su 15 aru cia jau butu per stipru...

kalbant apie vasarinius, kaip siemet reikalai su zolemis. ar po fenix jau judinot zeme?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jau tinkamai prinoko???Maniškiams dar toli gražu iki kasimo, žiedynai neseniai tepasirodė.Aš kasčiau tik tiek kiek parduočiau per kelias dienas

nu as ziedus pradejau skabyt pries tris savaites dar paskui perejau karta,nuskyniau praleistus ir veliau isdygusius,dydis tai ka zinau normaliai jau,kaip tokiems sausiems metams,na kiek kasiau visada liepos vidurys toks optimalus varijantas,o uzbaigt planuojiu liepo gale nu tai kaip ir normaliai pagal mane :) Na jei jus dabar ziedus tik skabet aisku pas jus kitaip,po triju kokiu savaiteliu manau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jau tinkamai prinoko???Maniškiams dar toli gražu iki kasimo, žiedynai neseniai tepasirodė.Aš kasčiau tik tiek kiek parduočiau per kelias dienas

Na as savo ziedus pradejau skabyti pries tris savaites dar veliau perejau, nuskabiau veliau isdygusius ir praleistus,jei jusu dabar tik pasirode aisku dar jusu anksti kast,pirmadieni bandziau padarga cesnaku kasimui tai tikrai neblogi tokiems sausiems metams, o baigti kast planuojiu liepos gale,kad nesuskilinetu,jei mazas plotas butu dar laukciau savaite :) Idomu gl kas turi informacijos apie kasimo laika po ziedu pasirodymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...