Jump to content

Kombinuoti pašarai


azartas

Recommended Posts

  • Atsakymai 75
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 mėnesio...

na nezinau kaip su tuo kombikormu mes nupirkom litagros tai pirmas dvi dienas buvo geras pakilimas o paskui vel krito pas net nesuprantu del ko,viska stengemes balansuot bet kazkas netaip ir dar man keistai atrodo kad pries du metus tiek pat tona kainavo ir dabar o viskas tik brango tai peršasi viena isvada kad sėlenos sudaro dauguma,tame kombikorme jo kaina 560+pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 metų...
  • po 2 savaičių...
Gal turite atsiliepimų apie „Baltic Agro“ kombinuotus pašarus karvėms. Įdomu kokius naudojate?

Visą šią vasarą naudojų būtent Baltic Agro koncentratus... Tiesa kadaise jūjų pašarais buvau ir nusivyles labai, bet šiuo metu kolkas nieko neigemo nepstebėjau... Tiesa jau nuo sekančio mėnesio, pradėsiu gamintis savo koncentratus pirkdamas grūdus ir kitas sudėtines dalis, ir tai tik tam, kad atpiginti koncentratų kainą...

p.s. pas mane mastitams įtakos pirkti koncentratai nedro... niekada su jais ir neturiu problemų... (centrifugos neturiu)

Kai kadaise melždavome po 4000 kg iš karvės, tai neturėjome praktiškai jokių problemų... nei šėrimo racionus kas sudarinėjo, nei mineralų ar vitaminų tokiomis dozėmis dauodavome, nei tokių karvių ligų būdavo, kaip kad dabar melžiant 7000 ir daugiau, bet vargu ar kas benorės grižti į tuos laikus....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
Gal turite atsiliepimų apie „Baltic Agro“ kombinuotus pašarus karvėms. Įdomu kokius naudojate?

Visą šią vasarą naudojų būtent Baltic Agro koncentratus... Tiesa kadaise jūjų pašarais buvau ir nusivyles labai, bet šiuo metu kolkas nieko neigemo nepstebėjau... Tiesa jau nuo sekančio mėnesio, pradėsiu gamintis savo koncentratus pirkdamas grūdus ir kitas sudėtines dalis, ir tai tik tam, kad atpiginti koncentratų kainą...

p.s. pas mane mastitams įtakos pirkti koncentratai nedro... niekada su jais ir neturiu problemų... (centrifugos neturiu)

Kai kadaise melždavome po 4000 kg iš karvės, tai neturėjome praktiškai jokių problemų... nei šėrimo racionus kas sudarinėjo, nei mineralų ar vitaminų tokiomis dozėmis dauodavome, nei tokių karvių ligų būdavo, kaip kad dabar melžiant 7000 ir daugiau, bet vargu ar kas benorės grižti į tuos laikus....

Gal gali pasidalinti patirtimi (patarti)apie melžiamų karvių šėrimą:supratau,kad gamini pats kombinuotus,tai kokie baltyminiai priedai,jų dalis,kokie mineraliniai,kokie grūdai.Kiek karvei(litrui pieno)tenka koncentratų.

Beje,ką reiškia"neturiu centrifugos".Kodėl nėra padidėjimo somatų pereinančių įuždegimą,jei melži po7t.

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koncentratu pats negaminu, nes neauginu nei vieno ha javų. Koncentratus pirkdavau iš BalticAgro, bandžiau Žalvijos, dabar jau kelintas mėnuo naudoju Joniškio grūdų kombinuotuosius pašarus, jie mano manymu yra panašiai bene geriausi. Kažkada planavau pats atskiras sudedamąsias dalis pirkti ir dėti į mixerį, bet norint kad tokios gamybos savikaina būtu mažesnė nei perkant pagamintus pašarus reikia visas sudedamąsias dalis pirkti dideliais kiekiais, tai yra tarkim rapsų išspaudos turėtu būti perkamos nemažiau 24t ir tt, tad iškyla sandėliavimo klausimas, o mes tokių galimybių neturime. Koncentratų norma karvei labai priklauso nuo žolinių pašarų kokybės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakalbekime daugiau apie pasarus. Mane domina jusu nuomone apie pasarus kaip rapssu, sojiu, saulegrrazu isspaudoss,tai yra ju didesnis naudingumo koficientas. Taip pat apsaugoti palmiu riebalaii, pasarines mieles, monokalcio fosfaatas sis brangus, galvoju ar verta jei naudoji mineralinius priedus. Tai gi ka naudojate, savo ukiuose , kur perkate? Kaip su baltiminiu vitamininiu mineraliniu papildu? Gal jis pakeistu pvz: rapsu isspaudas?

Tikslas yra pasiekti didesni primilzi.Pasarai siuo metu sianainis, sienas, kukuruzu silosas.

Vasara pagrindinis pasaras buvo zole ir savo ukyje gaminami koncentratai, viskas gerai buvo,o dabar nukritus primilziams suku galva kaip pakeisti esama padeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...