Jump to content

e85


voras

Recommended Posts

mes irgi panasiai tokiu metu turim, bet jau palinko si sezona teko nauja pirkt... tai aukstais sukiais dirbantiems ir rekomentuojamas 95-98 pvz vejapjovem, trimeriam, tiem patiem pjuklam... taigi jiem e85 netinka ko gero visiskai...

A biesas žino,gal ir tinka.Tik aš turiu įprotį skeptiškai žiūrėti į pigius dalykus,ypač į pigias naujienas. :D

Kur kas geriau mokytis iš svetimų klaidų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 70
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

mes irgi panasiai tokiu metu turim, bet jau palinko si sezona teko nauja pirkt... tai aukstais sukiais dirbantiems ir rekomentuojamas 95-98 pvz vejapjovem, trimeriam, tiem patiem pjuklam... taigi jiem e85 netinka ko gero visiskai...

A biesas žino,gal ir tinka.Tik aš turiu įprotį skeptiškai žiūrėti į pigius dalykus,ypač į pigias naujienas. :D

Kur kas geriau mokytis iš svetimų klaidų.

100% pritariu :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

26 salcio uzkuriau taip pat kaip ir iki siol, garaze turiu tris kanistrus jokio uzsalimo ar kristalizacijos pozymiu nera, pilu visur, labai gerai i zibaline lempa, nesmirda neruksta ir tris kartus pigiau uz zibala. zodziu kol kiti bijo as sekmingai vaziuoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

26 salcio uzkuriau taip pat kaip ir iki siol, garaze turiu tris kanistrus jokio uzsalimo ar kristalizacijos pozymiu nera, pilu visur, labai gerai i zibaline lempa, nesmirda neruksta ir tris kartus pigiau uz zibala. zodziu kol kiti bijo as sekmingai vaziuoju :)

nu va ir aš prisipildžiau savo "amerikono" baką "spiritu"... Tiesa pirmi ispūdžiai dviprasmiški: Važiuoti važiuoja gerai, kaina taipogi puiki ir iš dusliarkos kvapas tikrai pikantiškas, bet va sanaudas kompas rodo gerokai didesnes nei standartinio benzido... žiurėsim, kiek su baku pravažiuosim....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na sprendžiant iš kompo rodmenų, tai vietoj iprastų 8-9 litru trasoje, man gryštant iš miesto su jau E85 rodė, kad valgo 12,5. Tai manau čia jau ne 15 procentų, ir jei ta matematika pasitvirtins išvažinėjus baką, tai manau nelabai apsimokės... bet dar kolkas optimizna pasilaikau ir mėginsiu iki pilno išvažinėjimo, ir tikslesnio apčiuopiamo paskaičiavimo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esme ta, jog jei spiritas turi vandens jis nesimaiso su benzinu. Tam yra speciali technologija, kaip tuos 4% pasalinti. Taip kad vandens nera. O gumines detales kaip veikia tai cia idomiau. Gali buti jog visos gumines zarnukes sukietes.. bent jau kiek pastebejau benzinines zarnukes labai greitai(per metus - du) i kaula sukieeja jei jomis antifrizas cirkuliuoja (kadangi ismasciau kaip kuro filtra antifrizu sildyt reikejo ismastyt ir kaip ta antifriza privest iki filtro). O zarnukes naudotos geros - semperit, pirelli... Xex anyway aciu uz info, bandysim :) :)

Ir oktaninis skaicius ir esmes nusako detonacija. Datonacija mazina vandens patekimas, ir ko gero etanolis. Tad si manau galima net vietoj 98 naudot.

Kuro sanaudos labai priklauso ir nuo kuro isgarinimo efektyvumo. Kaip ir kas sitoj vietoj tai reikia issiaiskint dar. Gali but jog ji reikia kiek aukstesniu slegiu ispurkst, kad geriau susimaisytu ir sudegtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 3,8 litro variklis 100km sunaudojau 15,3 litro e85, su 95 vaziuojant uztekdavo 10 - 12, nezinau sanaudos padidejo del itin salto oro ir pakurenimo laukimo metu ar tai del to kad pas mane nera to white box kuri arunis visiems rode ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na sprendžiant iš kompo rodmenų, tai vietoj iprastų 8-9 litru trasoje, man gryštant iš miesto su jau E85 rodė, kad valgo 12,5. Tai manau čia jau ne 15 procentų, ir jei ta matematika pasitvirtins išvažinėjus baką, tai manau nelabai apsimokės... bet dar kolkas optimizna pasilaikau ir mėginsiu iki pilno išvažinėjimo, ir tikslesnio apčiuopiamo paskaičiavimo...

Googlej skaiciau,kad kuro sanaudos padideja apie 30%,gal tiesa... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...