Jump to content

Claas Dominator 108sl (renku info)


aureliss

Recommended Posts

Beje as filtrus per SV Technikoje Wix'us, man atrodo jie pigiausi ir tikrai geri. Jei netingetum nuvyk i Kedainius ir jie parodys, jog tuo paciu kodu, kuris yra ant filtro parduodami ir JD ir Wix filtrai. Mano supratimu tai parodo, jog Wix'as gamina filtrus ir JD'ui.

Gal ne į temą bet paminėti niekuo " nesiskiriantys" filtrai :icon-evil:dsc01896resize.jpg

dsc01897resize.jpg

dsc01899resize.jpg

Pas orginalą filtuojančios medžiagos lankstinukai 53 - pas WIX 41, WIX'as be apsauginio metalinio sutvirtinimo tinklelio. Išvadas darykite patys..........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 165
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Beje as filtrus per SV Technikoje Wix'us, man atrodo jie pigiausi ir tikrai geri. Jei netingetum nuvyk i Kedainius ir jie parodys, jog tuo paciu kodu, kuris yra ant filtro parduodami ir JD ir Wix filtrai. Mano supratimu tai parodo, jog Wix'as gamina filtrus ir JD'ui.

Gal ne į temą bet paminėti niekuo " nesiskiriantys" filtrai :icon-evil:dsc01896resize.jpg

dsc01897resize.jpg

dsc01899resize.jpg

Pas orginalą filtuojančios medžiagos lankstinukai 53 - pas WIX 41, WIX'as be apsauginio metalinio sutvirtinimo tinklelio. Išvadas darykite patys..........

Koks kainos skirtumas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As nelabai supratau cia tu filtru pavaizdavimo ir kuris cia is ju geresnis. Ir dar apie filtrus - SV Technika rodel JD ir WIX analogiskus filtrus su analogiskais kodais imustais ant filtro. Skyresi tik nudazymo spalvos. O siaip tai jei tie filtrai negraziai jau atrodo, vadinasi jau seniai juos reikejo pasikeisti tiek JD tiek WIX. Mano nuomone pigiau keisti filtrus nei po to remontuoti kazkoki mazga. Nors ir nereikia bet hidraulikos filtra MF'e keiciu kas 200 m/h. Man tai kainuoja 100-200 Lt per 5 men. O dedu pagal kaina. Be garantijos WIX, kol buvo garantija MF.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Orginalus filtras keistas kaip ir priklauso - po 750 moto/val. Jokie įspėjimai apie užsikišimą nedegė. WIX'as paspringo po 450 val. :( Niekas nesako, kad jie nefiltruoja, tik :icon-exclaim: kadangi filtruojamosios medžiagos plotas cm2 ŽYMIAI mažesnis jie neatlaiko rekomenduojamo laiko. Plius kaip matyti filtras be apsauginio sietelio "papešiotas nuo tepalo srauto, gal ir savomis atplaišomis kemša :eusa-think: O jis gražiai atrodo ar ne pamatai tik prasukęs tekinimo staklėse :D Taigi gal dirbant su vienu agregatu prie to traktoriaus ir jo gyvenime neatkabinėjant, filtrai laikytų tiek kiek rekomenduojama. Bet gyvenimas yra toks koks yra - tenka perkabinėti padargus per darbymetį vos ne kasdien :( . Asmeniškai teks sugryžti prie orginalių, nors jie ir brangesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As nelabai supratau cia tu filtru pavaizdavimo ir kuris cia is ju geresnis. Ir dar apie filtrus - SV Technika rodel JD ir WIX analogiskus filtrus su analogiskais kodais imustais ant filtro. Skyresi tik nudazymo spalvos. O siaip tai jei tie filtrai negraziai jau atrodo, vadinasi jau seniai juos reikejo pasikeisti tiek JD tiek WIX. Mano nuomone pigiau keisti filtrus nei po to remontuoti kazkoki mazga. Nors ir nereikia bet hidraulikos filtra MF'e keiciu kas 200 m/h. Man tai kainuoja 100-200 Lt per 5 men. O dedu pagal kaina. Be garantijos WIX, kol buvo garantija MF.

Nu įdomūs jūs žmonės.Brangiai technikai pinigų randat,o alyvoms,filtrams ir kai kurie,netgi kurui jau tipo "taupote".Kabutėse todėl,kad netikiu,jog bent kiek žymesnė suma susitaupo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

IS tikro pagalvociau koki det, paekspermentuociau koks geriau. Koks kainu skirtumas ir panasiai. Bet kadangi brangaus traktoro neturiu, tai pasirinkimas liek atik tarp lietuvisku filtru ir jais esu patenkintas. Kazkada ziurejau lengvuju auto filtru testa, tai bosh ir kai kurie originalus filtrai nepasirode geriausiai. Tepalus, aisku, visur beveik pilu mobil (isskyrus hidraulika - ten m10g2, nes pigiau), hidraulikoje beveik visur stovi popieriniai filtrai. Siap manau jog jei filtras nesuplysta tai didelio skirtumo koki naudot nera. popieriniu filtru filtravimo savybes laikui begant paprastai gereja, o pralaidumas mazeja, pakol visai uzsikemsa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
kuo skiriasi kombainai su s ir sl raidemis? kuris geriau kombainas su mechanine ar hidro pavara jei vietoves kalvotos, kokie ju + ir -?

SL bus su hidro vaziuokle, S be hidro, tuom ir skiresi. Su hidrovažiuokle daug smagiau dyrbti tai pliusas, na is minusu tai gal prieziura brangesne(tepalai, filtras keičiasi). Padyrbes su hidro i paprasta nesinori sest.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mann filtrus importuoja Kauno kvarcas, gali pasiulyti bet koki kita filtra, kurio negamina MANN

taip, is kvarco ir perku, beje jie importuoja ir fleetguard, kas nori pigesniu tai gera alternatyva, beje dbr is viso 4 rusiu filtrus siulo tik pavadinimai idomus neatsimenu :eusa-shifty:

kaip tiksliai vadinasi ta firma, puslapi turi savo? :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo skiriasi kombainai su s ir sl raidemis? kuris geriau kombainas su mechanine ar hidro pavara jei vietoves kalvotos, kokie ju + ir -?

SL bus su hidro vaziuokle, S be hidro, tuom ir skiresi. Su hidrovažiuokle daug smagiau dyrbti tai pliusas, na is minusu tai gal prieziura brangesne(tepalai, filtras keičiasi). Padyrbes su hidro i paprasta nesinori sest.

bt su hidro gal daugiau problemu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo skiriasi kombainai su s ir sl raidemis? kuris geriau kombainas su mechanine ar hidro pavara jei vietoves kalvotos, kokie ju + ir -?

SL bus su hidro vaziuokle, S be hidro, tuom ir skiresi. Su hidrovažiuokle daug smagiau dyrbti tai pliusas, na is minusu tai gal prieziura brangesne(tepalai, filtras keičiasi). Padyrbes su hidro i paprasta nesinori sest.

bt su hidro gal daugiau problemu?

na jeigu jau jam kapiec tai problemos bus ir su tuo ir su kitu, varijatoriai ir nepigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
su tokiu kombainu ir tik 15ha? kad su niva iki 10 ikrapstydavau metais normaliais (kuomet sausa vuna), o kaip simet tai gera diena 7 be vargo ikrapstyt galima. Kad grudu nebarstyt vejeli primazini ir kuli. Siukslingesni, bet valymas valomosios darbas ;)

su dominatoriumi 86 siais metais per 2 dienas 35 ha krito, pylem grudus vaziuodami per tas 2 dienas 5 ha krito vien kad pylem grudus vaziuodami. byrejo apie 5.5t, isbarstymas lb mazas neteko pergyvent kad daug isbarstem. tad su 108 virukai paspauskit pedala, jis turi daryt 20 kaip minimum jei laukas nesugules.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 10 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...