Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 16 minutes , AgroP pranešimas:

Žydėjimo metu purškiami yra rapsai ,bet efektyvaus insekticido nebėra. Nakti purkšti su kontaktinias nėra efektyvu. Reikia rimto sisteminio.  O jeigu išvis nepurškiai stiebo ilgėjimo fazėje tai pasleptastriaublio lervos greičiausiai jau maitinasi tavo rapsais. 

Taigi daug paslėptastraublio,turiu proteuso sisteminis turėtu sutvarkyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Gunia pranešimas:

Bet jei idėti sisteminio nuo kitu parazitų..verta?

Tai rapso viršų saugos, nuo ankštarinių paslėptastraublių, gumbauodžių, bet nepasieks tų lervų, kurios sėdi stiebo viduje. Aš pats dėjau tik kontaktinį žydėjimo metu. Šiaip, kol kas, kenkėjų nedaug, bent vizualiai nematyti jų, kiek būdavo ankstesniais metais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Witalikas pranešimas:

Ir sakai islaikys fungicidas bei insekticidas taip ilgai? 
Aš kažkaip galvoju tik kitoi sav., į antra puse žydėjimo

Kiek laikys tiek, manau bent pas mane kitos sav vidurį jau bus vėloka, nes su tiek kritulių ir nukritusių žiedlapių jau bus rimtai įsimetę ligos. Purkšiu pictor active po 0.7l,ha . Aš planavau purkšt savaitgalį bet kai tiek lietaus ir paskiau dar įvažiuot neaišku bus kaip tai nusprendžiau anksčiau panaudot. Ankštarėlių jau ir yra, drėgmės yra tai greitai viskas keičiasi . 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Mantas2342 pranešimas:

Kiek laikys tiek, manau bent pas mane kitos sav vidurį jau bus vėloka, nes su tiek kritulių ir nukritusių žiedlapių jau bus rimtai įsimetę ligos. Purkšiu pictor active po 0.7l,ha . Aš planavau purkšt savaitgalį bet kai tiek lietaus ir paskiau dar įvažiuot neaišku bus kaip tai nusprendžiau anksčiau panaudot. Ankštarėlių jau ir yra, drėgmės yra tai greitai viskas keičiasi . 

 

kokia kaina pictor activ ? galvoju as ji zirniam naudot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, AGROMAN pranešimas:

Pas mus jau laikas purkšti, bet ta registracija kam?. Normaliai kas nors žino? Pažiūrėjau daug kas be registracijos purškia ir vargo nemato. 

Na gal ir purškia bet paskui jei deklaruota sulaukia svečių iš augalų apsaugos.Teko vienais metais pasidomėti kiek yra bičių laikytojų - tiesa sakant buvau apakęs  virš 60 seniūnijoje ir 38 laikytojai kuriu bitelės nuo mano lauku 3 km.spinduliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, AGROMAN pranešimas:

Pas mus jau laikas purkšti, bet ta registracija kam?. Normaliai kas nors žino? Pažiūrėjau daug kas be registracijos purškia ir vargo nemato. 

Tokia tvarka, reik registruot purškiant žydinčius rapsus  dėl bičių laikytojų. Neregistruok jeigu nori, bet poto jeigu papulsi į patikrinimą augalininkystės tarnybos tai žurnale busi įrašes purškimą atlikta, o registracijos jo nėra ppis sistemoje ir gausi geriausiu atveju pabarima ir pakartotina patikrą arba baudą. O jeigu koks bitininkas praneš apie tokia tavo veiklą tai iškart baudą tikrai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dienos mete negalima purkst zydinciu .Yra instrukcija bitininkam ,kaip tokius tramdyti .Tai yra- iskart pranesi i augalu prieziuros tarnyba ,ten net telefonas yra .Dar geriau nufotkina ir nusiuncia foto .

As pats turiu dviejuose vietose bites ,tai uz..... tos zinutes i telefona del purskimo.Bet ukiniai atsargiau purskia :| Nauda is to- kad dienos mete nepurskia.Daugiau ,nei tu biciu gali uzdaryt ,nei jom liept neskrist i ta nupurksta lauka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , anddam pranešimas:

Jūsų pamąstymai dėl ko tokie dideli atmetimai? Šalnos? Vabalai? Reguliatorius? Kita chemija? Atrodo augalas nestresavo, purškimo metu šalnų nebuvo..

C92874A1-A161-434E-B230-232A3F1E602C.jpeg

Panasu į šalnas, šiemet labai daug bus tokiu, bet rapsas jei gerai patrestas ant šoninių šakų atiduos energija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...