Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 4 minutes , Sauklys pranešimas:

Kiek įtakos turi užmezgimui  sulfato nedavimas išviso?

Užmezgimui boras yra, jo trukumas. Sierą pati augimą, azoto pasisavinimą ir baltymo sinteze labiau įtakoja, skurdesni augalai turėtu būti jei sieros neduota, žiedlapiai išbalę. Sieros poreikis didelis rapsui, keistas sprendimas neduot išviso. Per lapus kažkas bandyta atiduot nebent?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , AgroP pranešimas:

Užmezgimui boras yra, jo trukumas. Sierą pati augimą, azoto pasisavinimą ir baltymo sinteze labiau įtakoja, skurdesni augalai turėtu būti jei sieros neduota, žiedlapiai išbalę. Sieros poreikis didelis rapsui, keistas sprendimas neduot išviso. Per lapus kažkas bandyta atiduot nebent?

Žydėjimas sviesesnis nėra ryškiai geltonas, lyginant su šalia treštais sulfatu, o negali būti kad veislė turi įtakos tam žydėjimo ryškumui, nes yra kas irgi nedavė sulfato o yra ryškesnis. Daviau tik magnio sulfato gal 5kg ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Augunstas pranešimas:

Dienos mete negalima purkst zydinciu .Yra instrukcija bitininkam ,kaip tokius tramdyti .Tai yra- iskart pranesi i augalu prieziuros tarnyba ,ten net telefonas yra .Dar geriau nufotkina ir nusiuncia foto .

As pats turiu dviejuose vietose bites ,tai uz..... tos zinutes i telefona del purskimo.Bet ukiniai atsargiau purskia :| Nauda is to- kad dienos mete nepurskia.Daugiau ,nei tu biciu gali uzdaryt ,nei jom liept neskrist i ta nupurksta lauka.

Pas mane toks vaizdas kad nelabai kas registruoja. Vakar maciau ne viena purkstuva nakti, a siandien jau vienas bitininkas mane kaltina kad as jo bites nupurskiau diena, nes tik mano purskimo registracija gavo, nesvarbu kad jo bites uz 10km yra ir aplink ten keli simtai ha to rapso sale

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ramunas.s pranešimas:

Pas mane toks vaizdas kad nelabai kas registruoja. Vakar maciau ne viena purkstuva nakti, a siandien jau vienas bitininkas mane kaltina kad as jo bites nupurskiau diena, nes tik mano purskimo registracija gavo, nesvarbu kad jo bites uz 10km yra ir aplink ten keli simtai ha to rapso sale

Jei jo bitės už 10km tai neturėjo gauti pranešimo iš tavęs, nes siunčiami tik tiems bitininkams kurie yra 3km spinduliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ramunas.s pranešimas:

Pas mane toks vaizdas kad nelabai kas registruoja. Vakar maciau ne viena purkstuva nakti, a siandien jau vienas bitininkas mane kaltina kad as jo bites nupurskiau diena, nes tik mano purskimo registracija gavo, nesvarbu kad jo bites uz 10km yra ir aplink ten keli simtai ha to rapso sale

Atstumas buna iki 5km , o bitynas jau skaitosi ir vienas avilys .Nes turint bent viena avili ,reikia registruot. Jei bitinas pasiskus ,prades tikrint,bet turi buti iskritusios bites,o ne is galvos . Idomiausia ,kai atgimsta vabaliukai -atgimsta ir bites ,vienu metu.
Nakti bites neskraido 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Augunstas pranešimas:

Atstumas buna iki 5km , o bitynas jau skaitosi ir vienas avilys .Nes turint bent viena avili ,reikia registruot. Jei bitinas pasiskus ,prades tikrint,bet turi buti iskritusios bites,o ne is galvos . Idomiausia ,kai atgimsta vabaliukai -atgimsta ir bites ,vienu metu.
Nakti bites neskraido 

Esme kad nuo vabalu nieko net nenaudojau… a del to iskritimo tai sake 12 seimu ir ale visos krenta. Mano tik pictor active naudotas, registruotas purskimas, na tegu tikrina jei ka, tik nenoriu atpirkimo oziu likti ka kiti pridirbe yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Ūkio naujokas pranešimas:

Sveiki, gal kažkas turėjo bėda su šaknies gumbu ir yra išmėginę kokias nors veisles atsparias? Gal pasidalintumėte išmintim?

Bandysiu šiemet Alibaba arba dar viena veislė yra, šiaip LT pasirinkimas skurdokas, Lenkijoje turėtų būti didesnis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Bandysiu šiemet Alibaba arba dar viena veislė yra, šiaip LT pasirinkimas skurdokas, Lenkijoje turėtų būti didesnis. 

Aš ir kiek žiūrėjau Alibaba tik, dar koncernas kažkokią turės, bet labai nesveika kaina.. Kiek alibaba daugmaž kainuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Virgis. pranešimas:

Vasarinio buvo ir po 85 baltic Agro, šiaip apie 200 sukosi, bet šiaip jei pasiruošę mokėti po 300 tai tiek ir padarys. 

Paprasti hibridai pernai ėjo palei 200 už maišiuką (sėjos vienetą) , tai jei atsparus gumbui, normalu kad brangiau kainuoja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-05-25 at 19:03, AgroP pranešimas:

Užmezgimui boras yra, jo trukumas. Sierą pati augimą, azoto pasisavinimą ir baltymo sinteze labiau įtakoja, skurdesni augalai turėtu būti jei sieros neduota, žiedlapiai išbalę. Sieros poreikis didelis rapsui, keistas sprendimas neduot išviso. Per lapus kažkas bandyta atiduot nebent?

Su tais borais tai idomiai gaunasi.....Kaimynas tik rudeni atidaves pavasari tik pusėtinai patrešes.fungicidas tik juventus.Netgi dabar sakė na!!ui jis reikalingas kulsiu 4 tonas ir vargo nematysiu.Kartais darai darai ir nieko nesigauna o čia sofos režimu nei vabalai puola nei serga....Jojo rapsas jau nužydėjes koki 10 dienu lenkia maniški nepasakyčiau kad daug tu atmetimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , grazbek pranešimas:

Su tais borais tai idomiai gaunasi.....Kaimynas tik rudeni atidaves pavasari tik pusėtinai patrešes.fungicidas tik juventus.Netgi dabar sakė na!!ui jis reikalingas kulsiu 4 tonas ir vargo nematysiu.Kartais darai darai ir nieko nesigauna o čia sofos režimu nei vabalai puola nei serga....Jojo rapsas jau nužydėjes koki 10 dienu lenkia maniški nepasakyčiau kad daug tu atmetimu.

Kad jau nuzydejes ir lenkia tavo, tikrai nera geras rodiklis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, grazbek pranešimas:

Su tais borais tai idomiai gaunasi.....Kaimynas tik rudeni atidaves pavasari tik pusėtinai patrešes.fungicidas tik juventus.Netgi dabar sakė na!!ui jis reikalingas kulsiu 4 tonas ir vargo nematysiu.Kartais darai darai ir nieko nesigauna o čia sofos režimu nei vabalai puola nei serga....Jojo rapsas jau nužydėjes koki 10 dienu lenkia maniški nepasakyčiau kad daug tu atmetimu.

As tai netingiu paeksperementuot ,Del boro pastebejimas tikrai zydejimas gausesnis ir patys ziedlapiai geltonesni davus boro esu palikes per purkstuva kontrolke  .Skyresi is akies akyvaizdziai del derliaus nesveriau nezinau,Kas del reguletoriu  caryx  ir nuo ligu visokie gold -tai puciu visur juventusa ir vargo nematau.Bandziau viena lauka per pus caryx vs jauventus ,tai su caryx buvo tolygesnis,zemesnis,bet del isisakojimo pasirode juventuso naudai.Del ligu  cantus gold-juventus ,pernai slapi metai buvo juodu plotu nebuvo nei ten ,nei ten,nesveriau nezinau .Is esmes jeigu pasimi 3.5-4 tonas nematau prasmes ivestuot i brangius produktus.Siemet aisku kita matematika,bet kai buvo stabili kaina 300-370 .Seip tokius bandymus atliekant reiktu svert .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...