Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 12 minutes , LS1 pranešimas:

nesusireiksmink. vienas sezonas ant 0 tai ir technika atims ir dar ieskosi kur dirbt kad nuomas sumoket

Reik naujos temos apie influencerius.

 Reiks bandyt ta Biomas,tai mažu ir pas mane NH CX stovėtų,kitaip nežinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Juodas pranešimas:

Matosi problem daug kur su Ramune. O nuo išmirkimu kokia veisle gal atsparesnė turi ar visos vienodai?

Su ramune visai be problemų, tik ten kur purkštuvas netyčia išsijungė, ruoželis baltuoja. Nežinau, aš bandęs tik dvi veisles, mersas ir buterflajus. Abejoju ar tokia yra, kur nebijo balų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , LS1 pranešimas:

chebra, nesu augines rapso bet siemet noretus pabandyt. kokie purskimai yra privalomi, o be kuriu galima issiverst? didziausia beda purkstuvas 12m pakabinamas tai rinktis tik zemauges veisles?

Viskas ok varydavau ir su 12m. Tik daržinius ratus dėdavau. Po to pripratau tai dabar ir su 24m, prie purkštuvo vienas visada su daržiniais užkabintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, LS1 pranešimas:

chebra, nesu augines rapso bet siemet noretus pabandyt. kokie purskimai yra privalomi, o be kuriu galima issiverst? didziausia beda purkstuvas 12m pakabinamas tai rinktis tik zemauges veisles?

Nu tai rudeni zoles ,pabiros jei reikia ,reguliatorius prie 3 lapeliu stadijos , mikro elementai su boru, pavasari vel mikro, asmeniskai reguliatoriaus pavasari nedejau, ligas nupuciau cantus gold berots per zydejima, vabalai svarbu dar. Pats su 12m puciau jokiu ten bedu. Kuo turi tuo dirbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

Blin kai pagalvoji savo klaidom sužinai ka galima ko ne o čia tik pyst Pilypas iš kanapių :chebra..... o čia tau ne chebra o konkurentai mokykis pats.

Bet kokiu atveju visi padarys savaip ir taip kaip supranta tuo momentu, kad ir gavę teisinga patarimą :D 

Per savo 3 metu augalinkystes karjera supratau, kad augimo technologijos ir rekomendacijos ne durnių sugalvotos. Negali taupyti ar daryti taip kaip kaimynas,  jei nori pasiekti rezultatu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Juodas pranešimas:

Bet kokiu atveju visi padarys savaip ir taip kaip supranta tuo momentu, kad ir gavę teisinga patarimą :D 

Per savo 3 metu augalinkystes karjera supratau, kad augimo technologijos ir rekomendacijos ne durnių sugalvotos. Negali taupyti ar daryti taip kaip kaimynas,  jei nori pasiekti rezultatu. 

Pamiršai paminėt ir gamtos salygas:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Juodas pranešimas:

Bet kokiu atveju visi padarys savaip ir taip kaip supranta tuo momentu, kad ir gavę teisinga patarimą :D 

Per savo 3 metu augalinkystes karjera supratau, kad augimo technologijos ir rekomendacijos ne durnių sugalvotos. Negali taupyti ar daryti taip kaip kaimynas,  jei nori pasiekti rezultatu. 

Tame ir esmė technologijos ant kiekvieno chemijos pardavėjo bukleto surašytos nuo a iki z tik daryk bet ne yra gudresniu už pačius gudriausius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Juozukas pranešimas:

Nebesuprantu tada esmės šio forumo. Jei esam konkurentai, tai ka mums veikt čia

O tu negirdi nei mūsų nei saves.Alio mes konkurentai ar dabar girdi... Kievienas turim savu paslapčiu savo supratima ir savo metodus vienas ar kitas problemas spresti.Ir ne faktas kad patarimus dalnsime teisingus ypač per atstuma.Ar dabar supranti ka norėjome tau pasakyti ar ir dabar manai kad mes pikti ir dar ten visuokie anonokie ir kitokie...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

O tu negirdi nei mūsų nei saves.Alio mes konkurentai ar dabar girdi... Kievienas turim savu paslapčiu savo supratima ir savo metodus vienas ar kitas problemas spresti.Ir ne faktas kad patarimus dalnsime teisingus ypač per atstuma.Ar dabar supranti ka norėjome tau pasakyti ar ir dabar manai kad mes pikti ir dar ten visuokie anonokie ir kitokie...

Alio alio, kodėl tu man turi būt konkurentas iš kito Lietuvos galo, kažkaip kenkiu aš tau ar tu man, nejuokink :D Va tavo kaimynas, kuris žiūro į tavo žemes tai suprantu, kad čia konkurencija. Labai protinga vaizduoji, bet pasirodo nychuja ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , Juozukas pranešimas:

Alio alio, kodėl tu man turi būt konkurentas iš kito Lietuvos galo, kažkaip kenkiu aš tau ar tu man, nejuokink :D Va tavo kaimynas, kuris žiūro į tavo žemes tai suprantu, kad čia konkurencija. Labai protinga vaizduoji, bet pasirodo nychuja ;D

neižeidinėju  bet kad suprastum greičiau: dar vienas pusglušis.Atleisk nenorėjau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...