Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

irgi numates mospilana praeitais suveikė šiemet matysim.Beje labai jau daug aš šiemet to rapso turiu ir jis tikrai nėra toks gražus kaip ukdavido.Gerai tik kad dievas davė proto daugiau taip jo nesėti.[/quote

visokiu ir pas mane yra sita foto is geriausio lauko bet ir trasu daugiausia gavo skaiciuojant su rudeniu 1.5t I ha bet yra lauku kur tik po dvi tonas tikiuos derliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ryt planuoju purkstu nuo vabalu pas mane jau snd buvo po 3 uz savaites ar dvieju prades zydeti manau, ar galima dar ideti boro rapsui ir mikriku tokiu laikotarpiu, nenukeps butonai?

vadybininkas sako kad galima det kol nezyti 5kg magnio sulfato, bet nesinori nukepinti rapso, tai dedat dar ka nors papildomai i purkstuva siuo laikotarpiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mospilana purskiu 0.2 l/ha

Jei ziedinukui tai nezinau bet pernai nupurskiau nuo pasleptastraublio tai derliaus neturejau.Jis neveikia kaip kontaktinis o tik sisteminis,bet kai rapsas sparciai auga tai labai neilgas veikimas.Pinigai dideli ir derliaus gali nebuti.Geriau su pigiais kelis kart pralekt bus didesne nauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ryt planuoju purkstu nuo vabalu pas mane jau snd buvo po 3 uz savaites ar dvieju prades zydeti manau, ar galima dar ideti boro rapsui ir mikriku tokiu laikotarpiu, nenukeps butonai?

vadybininkas sako kad galima det kol nezyti 5kg magnio sulfato, bet nesinori nukepinti rapso, tai dedat dar ka nors papildomai i purkstuva siuo laikotarpiu?

Nenoriu suklaidint bet manau galima det visokius mikrikus per butonizacija, bent jau neteko girdet kad ant butonu negalima butu purkst, pernai purskiau nutrivantu pries zydejima su proteusu kartu, dabar galvoju irgi kol nezydi pralekt su magnio sulfatu ir dar kokiu mikro, net nebuciau pagalvojes kad gali nudegint, auginimo technologijose internete rodo kad purkst reikia mikrikus per butonizacija, bet gal kas papriestaraus, laukiame nuomoniu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...