Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

Ale randat dėl ko ginčytis.Jei bielkis stovi garaže,ar kieme ir visada(ar beveik)kuriamas ten,tai tik elektrinis pasiteisins.Į rozetę laiko rele,į tą kiši laidą nuo teno ir eini miegot ramia galva,nes žinai,kad ryte,kai reikės važiuoti,variklis jau šiltas bus.

Gal kas nors domėtotės,kiek kainuoja Defa,Calix,ar panašūs šildytuvai,kalami į cilindro bloko deformacines angas?Tokie išvis gerai būtų-vietos neužima,siurblio nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

o del viso kito, pagal tave, kam pirkt nauja uzsienieti traktora uz 100klt, jei gali nupirkt mtz uz koki 15klt naudota, ir dirbsi pigiai.

Ne apie tai kalba. Esame rusisku traktoriu skyrelyje, nediskutuojame apie " kokia technika geresne". Diskutuojama apie rusisko traktoriaus pasildyma ziemos metu.

zinai, taip sakant, biez pyzdy, jei man reiktu uzkurt traktora, kad kokiam pienvieziui nuvalyt kelia, o del kokios pugos butu dingus elektra, tai pats primesk........

Webasto pliusas jos autonomiskumas, gebejimas dirbti be isorinio elektros saltinio. Minusas yra kaina, vel gi. As sau turiu sprendima ir sitam atvejui - benzininis generatorius (sio sprendimo niekam nepersu, tiesiog turiu toki 15klt naudota atvejui).

beje, is kur tamsta istraukei, kad reik papildomo akumo????

Skaitom :

jei man reiktu ziema daznai kurt bielki, jei bogu, nusipirkciau webasta. kiek ziurejau, naudoti prasideda nuo 700lt, nauji 1500lt. bet 20 min, ir vaziuoji.... priedo, gali uzprogramuot laika. palyginimui, 5.5 kw. valandai naudoja kazkur iki 300gr saliaros. o kiek elektros ryja tenai????

kadangi, sia ziema teko kurt 2 sykius, tai uzteko karsto vandens, ir papildomo akumo....

Is visko parasyto darome isvada, kad webasto geras daiktas, taciau brangus ir netikslingas statyti i rusiska traktoriu. Elektrinis pasildytuvas pigus ir geras variantas, taciau jo minusas : neautonomiskas.

papildomas akumas - tai privaryta l auto, ir uzdeti krokodilai vadinami :D:D:D

o del kainos.... uz malonumus ir patogumus moket reikia visada, nesvarbu ka pirksi...

mano bielkis stovi nekurtas ir apsnigtas. per ziema buvau pora sykiu pakures. todel man net taviski tena det neapsimoka, tuo labiau, pilt antifriza.

vat reiketu su juo kasdien dirbt, tada tikrai deciau autonomke.

beje, teko matyt toki "zapadlo", kai bielkio, miske neuzkure :lol::lol::lol:

miske rozeciu tai nera :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr.Zoidberg, o pas tave lauke traktoras? Nes kad su tokios galios tenu pakelt bloko temperatura iki +25 prie -15 tai nelabai tikiu. Kokioj vietoj matavai?

Vylukas, kokia ju kaina ir kodel juos kalt reik?

http://www.pps-bv.nl/nl_frame_voorverwa ... oducts.htm Va,net 5 variantai.Išimi skardinį kamštuką ir vietoj jo įkali šildytuvą,arba prisuki.Kainos dar rimtai neieškojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Argi sunku iskart su pasiulymu kazka det parasyt ir kas per daiktas ir panasiai?

Kas per orinis starteris?

Orinis naudojamas lėktuvuose ir karinėje technikoje.Išties galios turi tiek,kad ir numirusį motorą užkurtų. :D

Šiek tiek info apie elektrinius: http://autonavigacija.neonet.lt/index.p ... 12&scid=15

http://wup.defa.com/en/flash/film.html

http://www.defa.com/heating.php3?lang=3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr.Zoidberg, o pas tave lauke traktoras? Nes kad su tokios galios tenu pakelt bloko temperatura iki +25 prie -15 tai nelabai tikiu. Kokioj vietoj matavai?

Kaip tau pasakyti, nei tai lauke nei ne lauke... Kluone, trumpiau sakant. Temperatūra lygiai tokia pat kaip lauke, tik vėjas neužpučia. Matavau iš siurblio pusės galvos temperatūrą infraraudonųjų spindulių termometru - tiksliau neišmatuosi ;) Variklis visada "kaldra" vatine užklotas, gal dėl to neišsilaksto šiluma į orą :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A, tai labai gerai kad uzklotas. Pas mane tai lauke stovi visai, kiek suva prikvepuoja tiek siltas :D o prikvepuot nesuinteresuotas, tai sala net braska (dab zejau -24).

Aplamai reikes pamastyt apie rimtesni pasildymo prikonstravima. Turiu minciu ir apie karterio pasildyma, bet jam skalbiankos tenas netiks, nes stovi ant gumos, gali ispurst.

Dab pradesiu ardyt visa belarusa, tai bus proga pastudijuot kur ten ka geriau pritaisyt. Mastau ir apie orini salono pasildyma nuo kolektoriaus ar kamino kai ji perkelsiu prie kabinos. Niekas nebandet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A, tai labai gerai kad uzklotas. Pas mane tai lauke stovi visai, kiek suva prikvepuoja tiek siltas :D o prikvepuot nesuinteresuotas, tai sala net braska (dab zejau -24).

Aplamai reikes pamastyt apie rimtesni pasildymo prikonstravima. Turiu minciu ir apie karterio pasildyma, bet jam skalbiankos tenas netiks, nes stovi ant gumos, gali ispurst.

Dab pradesiu ardyt visa belarusa, tai bus proga pastudijuot kur ten ka geriau pritaisyt. Mastau ir apie orini salono pasildyma nuo kolektoriaus ar kamino kai ji perkelsiu prie kabinos. Niekas nebandet?

:lol: gerai čia su šuniu :D

O kam reikia orinio pašildymo nuo kolektoriaus traktoriuje su vandediniu aušinimu ? Ne koks T40 ar T25 juk :icon-question: Neveikia originalus pečius ar kaip ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad zinok nezinau kas yra originalas :) ieskau kazko efektyvaus, mat kamina perkelsiu arciau kabinos, tai gal galima nuo jo siluma imt? Esu idejes universalu peciuka, bet man kazko nesyla gerai, taip ir nesupratau kodel. O orinis sildo iskart kai tik ikaista kaminas, nereik laukt kol sistema uzkais. Aktualiau kai langus nutirpdyt reik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp kitko T-40 gerai uzdengus sonus ir apacia variklio o i kabina ispjovus skyle pertvaroi tai silciau nei belaruse su gerai veikenciu peciuku.

Ir garsas tikriausiai 5 kartus didesnis nei belaruse :lol::lol::lol:

Del garso nezinau, maciau ta traktorieca miske, tai traktorininkas su liemene ir marskiniais sedi ikaitessu traktorininku nesnekejau bet pjuklininko uzklausiau ar nesalta tam traktoristui, sako silciau nei lengvoi masinoi. Zinoma jaunimui muzika klausyt nesigautu tukriausiai, nebent su ausinem, bet kai uz lango -20 tai manau suk ji perkunas ta garsa, svarbu silta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad zinok nezinau kas yra originalas :) ieskau kazko efektyvaus, mat kamina perkelsiu arciau kabinos, tai gal galima nuo jo siluma imt? Esu idejes universalu peciuka, bet man kazko nesyla gerai, taip ir nesupratau kodel. O orinis sildo iskart kai tik ikaista kaminas, nereik laukt kol sistema uzkais. Aktualiau kai langus nutirpdyt reik.

Kiek girdėjęs pasakojant senų traktoristų padavimų, tai dėdavo pečiuką nuo žigulio ir jo nekeldavo į viršų, o palikdavo apačioje prie kojų. Padarydavo ventiliatorių, tai kabinoj atseit taškentas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...