Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

blin, uzsiimat šššš spaudimu is vaško....

jei man reiktu ziema daznai kurt bielki, jei bogu, nusipirkciau webasta. kiek ziurejau, naudoti prasideda nuo 700lt, nauji 1500lt. bet 20 min, ir vaziuoji.... priedo, gali uzprogramuot laika. palyginimui, 5.5 kw. valandai naudoja kazkur iki 300gr saliaros. o kiek elektros ryja tenai????

kadangi, sia ziema teko kurt 2 sykius, tai uzteko karsto vandens, ir papildomo akumo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

1h.,1,5kw ir užsivedi kaip vasarą.Išlaidos 65lt tenas,plius darbo pusė dienos.

na, 1.5kw, ir valanda laiko, nerealiai skamba....

na, kiekvienam savo. as deciau webasta, jei butu toks pasildymo poreikis.

maloniau savo konstruota det,o jei dar gerai gaunasi, veikia,tai isvis kaifas... :icon-exclaim::icon-wink::lol::lol::lol:

o nusipirkt visada spesi :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1h.,1,5kw ir užsivedi kaip vasarą.Išlaidos 65lt tenas,plius darbo pusė dienos.

na, 1.5kw, ir valanda laiko, nerealiai skamba....

na, kiekvienam savo. as deciau webasta, jei butu toks pasildymo poreikis.

maloniau savo konstruota det,o jei dar gerai gaunasi, veikia,tai isvis kaifas... :icon-exclaim::icon-wink::lol::lol::lol:

o nusipirkt visada spesi :eusa-dance:

na, jei valanda laiko, 3kw dega, tai anoks cia darymas. panasiai gaunas, kai pavagi deze degtines, parduodi, o gautus pinigus prageri.... tuo labiau, jei reik vaziuot 8 ryte, nereik keltis biesas zino kada, kad pajungt elektra....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra rozeciu su laikrodiniu nustatymu :icon-exclaim::eusa-dance:

galima ir garaza sildoma padaryt,ivariai ir kaip vasara vesis,bet vel gi kisene kencia,o valanda ar dvi sildyt,tai cia nera baisus reikalas,kiekvienas daro kaip jam geriau.Vienas akumus kelis dajungia,kitas deda ant darbinio elektros varikli.Kurimas salto durniausias reikalas is visu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimix, o kaip tas webastas veikia, kur jungesi kur statosi, papasakok placiau kaip ji pajungti, ka jis syldis?

as labiau domejaus del lengvos auto. sildo motora ir salona.

kuro siurbliukas, antifryzo siurblys ir degimo kamera yra vienam bloke, tik slangas pajungt reikia. dar yra elektroninis blokas, valdymo. gali uzprogramuot isijungimo laika.

kazkada, teko sneket su vairuotoju, kuris vairavo i autobusu parka viena is pirmu nupirkta uzsienieti. tai jo zodziais, prie -25, ijungus autobuso webasta, kol issirasydavo popierius, motoras rodydavo + temperatura....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blin, uzsiimat šššš spaudimu is vaško....

jei man reiktu ziema daznai kurt bielki, jei bogu, nusipirkciau webasta. kiek ziurejau, naudoti prasideda nuo 700lt, nauji 1500lt. bet 20 min, ir vaziuoji.... priedo, gali uzprogramuot laika. palyginimui, 5.5 kw. valandai naudoja kazkur iki 300gr saliaros. o kiek elektros ryja tenai????

kadangi, sia ziema teko kurt 2 sykius, tai uzteko karsto vandens, ir papildomo akumo....

Gal ir neblogas dalykas kam reikia kiekviena diena kurti, bet sumontuot butu darbelio ir dar kainuoja truputi, man atrodo kad su tuo elektriniu tenu zymiai paprasciau ir pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blin, uzsiimat šššš spaudimu is vaško....

jei man reiktu ziema daznai kurt bielki, jei bogu, nusipirkciau webasta. kiek ziurejau, naudoti prasideda nuo 700lt, nauji 1500lt. bet 20 min, ir vaziuoji.... priedo, gali uzprogramuot laika. palyginimui, 5.5 kw. valandai naudoja kazkur iki 300gr saliaros. o kiek elektros ryja tenai????

kadangi, sia ziema teko kurt 2 sykius, tai uzteko karsto vandens, ir papildomo akumo....

Apie dėvėtos webastos pirkimą galima pamiršti, nes užsiknisi su remontu ir rezultate gausis brangiau nei nauja. Naują už 1500 irg nenupirksi, jie gerokai brangesni. Iš "š" vaško niekas čia nespaudžia, buvo pastatytas tikslas kaip pigiau ir kaip geriau pašildyti traktoriaus variklį. Tikslas pasiektas 100 %, už nepilnus 100 Lt. Jeigu tamstai atrodo pigiau statyti papildomą akumuliatorių ir šokti mazurką aplink traktorių su karšto vandens kibirais - tai Jūsų teisė rinktis ;)

Apie tenų ryjamą elektrą. Kadangi, kaip minėjo kolega Leonas K ir aš pats ne kartą įsitikinau naudodamas savo gaminį, valandos pašildymo užtenka, tenas sunaudoja 1,5 kWh x 0,45 Lt = 0,67 Lt. Už deklaruotą webasto kainą 1500 lt aš traktorių galėsiu pašildyti 2238 kartus. Va ir vaškas pasirodė :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blin, uzsiimat šššš spaudimu is vaško....

jei man reiktu ziema daznai kurt bielki, jei bogu, nusipirkciau webasta. kiek ziurejau, naudoti prasideda nuo 700lt, nauji 1500lt. bet 20 min, ir vaziuoji.... priedo, gali uzprogramuot laika. palyginimui, 5.5 kw. valandai naudoja kazkur iki 300gr saliaros. o kiek elektros ryja tenai????

kadangi, sia ziema teko kurt 2 sykius, tai uzteko karsto vandens, ir papildomo akumo....

Apie dėvėtos webastos pirkimą galima pamiršti, nes užsiknisi su remontu ir rezultate gausis brangiau nei nauja. Naują už 1500 irg nenupirksi, jie gerokai brangesni. Iš "š" vaško niekas čia nespaudžia, buvo pastatytas tikslas kaip pigiau ir kaip geriau pašildyti traktoriaus variklį. Tikslas pasiektas 100 %, už nepilnus 100 Lt. Jeigu tamstai atrodo pigiau statyti papildomą akumuliatorių ir šokti mazurką aplink traktorių su karšto vandens kibirais - tai Jūsų teisė rinktis ;)

Apie tenų ryjamą elektrą. Kadangi, kaip minėjo kolega Leonas K ir aš pats ne kartą įsitikinau naudodamas savo gaminį, valandos pašildymo užtenka, tenas sunaudoja 1,5 kWh x 0,45 Lt = 0,67 Lt. Už deklaruotą webasto kainą 1500 lt aš traktorių galėsiu pašildyti 2238 kartus. Va ir vaškas pasirodė :icon-cool:

ir ka bepridursi... :eusa-clap::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktoriui jau idėtas...vat kazka lengvikiai imontavus kad tik antifryza pašildytu :eusa-whistle: ..tiesa sakant tokiu yra bet kaina sukasi apie 400lt :eusa-think:

Kai kuriuose automobiliuose cirkuliacinis siurbliukas jau yra. Belieka pasidaryti teną su korpusu ( mažesnio galingumo, 1000 W maždaug) ir įjungti nuosekliai pečiukui. Jau mąstomas ir šitas variantas, draugas norėtų tokio prietaiso į VW transporter'į.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktoriui jau idėtas...vat kazka lengvikiai imontavus kad tik antifryza pašildytu :eusa-whistle: ..tiesa sakant tokiu yra bet kaina sukasi apie 400lt :eusa-think:

Kai kuriuose automobiliuose cirkuliacinis siurbliukas jau yra. Belieka pasidaryti teną su korpusu ( mažesnio galingumo, 1000 W maždaug) ir įjungti nuosekliai pečiukui. Jau mąstomas ir šitas variantas, draugas norėtų tokio prietaiso į VW transporter'į.

kiek žiurinejau tai statosi bloke vietoj "zagluške" ..variklis 2,5ltr... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blin, uzsiimat šššš spaudimu is vaško....

jei man reiktu ziema daznai kurt bielki, jei bogu, nusipirkciau webasta. kiek ziurejau, naudoti prasideda nuo 700lt, nauji 1500lt. bet 20 min, ir vaziuoji.... priedo, gali uzprogramuot laika. palyginimui, 5.5 kw. valandai naudoja kazkur iki 300gr saliaros. o kiek elektros ryja tenai????

kadangi, sia ziema teko kurt 2 sykius, tai uzteko karsto vandens, ir papildomo akumo....

Apie dėvėtos webastos pirkimą galima pamiršti, nes užsiknisi su remontu ir rezultate gausis brangiau nei nauja. Naują už 1500 irg nenupirksi, jie gerokai brangesni. Iš "š" vaško niekas čia nespaudžia, buvo pastatytas tikslas kaip pigiau ir kaip geriau pašildyti traktoriaus variklį. Tikslas pasiektas 100 %, už nepilnus 100 Lt. Jeigu tamstai atrodo pigiau statyti papildomą akumuliatorių ir šokti mazurką aplink traktorių su karšto vandens kibirais - tai Jūsų teisė rinktis ;)

Apie tenų ryjamą elektrą. Kadangi, kaip minėjo kolega Leonas K ir aš pats ne kartą įsitikinau naudodamas savo gaminį, valandos pašildymo užtenka, tenas sunaudoja 1,5 kWh x 0,45 Lt = 0,67 Lt. Už deklaruotą webasto kainą 1500 lt aš traktorių galėsiu pašildyti 2238 kartus. Va ir vaškas pasirodė :icon-cool:

kas liecia kainas - yra visagalis google. pasidomek. :icon-wink:

o del viso kito, pagal tave, kam pirkt nauja uzsienieti traktora uz 100klt, jei gali nupirkt mtz uz koki 15klt naudota, ir dirbsi pigiai.

zinai, taip sakant, biez pyzdy, jei man reiktu uzkurt traktora, kad kokiam pienvieziui nuvalyt kelia, o del kokios pugos butu dingus elektra, tai pats primesk........

beje, is kur tamsta istraukei, kad reik papildomo akumo???? yra zmoniu, isidejusiu i lengvas auto, jokiu papildomu akumu nedejo.

na, kiekvieno teise rinktis. as rinkciausi autonomini sildyma. jei reiktu uzvedinet kasdien.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o del viso kito, pagal tave, kam pirkt nauja uzsienieti traktora uz 100klt, jei gali nupirkt mtz uz koki 15klt naudota, ir dirbsi pigiai.

Ne apie tai kalba. Esame rusiškų traktorių skyrelyje, nediskutuojame apie " kokia technika geresnė". Diskutuojama apie rusiško traktoriaus pašildymą žiemos metu.

zinai, taip sakant, biez pyzdy, jei man reiktu uzkurt traktora, kad kokiam pienvieziui nuvalyt kelia, o del kokios pugos butu dingus elektra, tai pats primesk........

Webasto pliusas jos autonomiškumas, gebėjimas dirbti be išorinio elektros šaltinio. Minusas yra kaina, vėl gi. Aš sau turiu sprendimą ir šitam atvejui - benzininis generatorius (šio sprendimo niekam neperšu, tiesiog turiu tokį nusipikęs avariniam atvejui).

beje, is kur tamsta istraukei, kad reik papildomo akumo????

Skaitom :

jei man reiktu ziema daznai kurt bielki, jei bogu, nusipirkciau webasta. kiek ziurejau, naudoti prasideda nuo 700lt, nauji 1500lt. bet 20 min, ir vaziuoji.... priedo, gali uzprogramuot laika. palyginimui, 5.5 kw. valandai naudoja kazkur iki 300gr saliaros. o kiek elektros ryja tenai????

kadangi, sia ziema teko kurt 2 sykius, tai uzteko karsto vandens, ir papildomo akumo....

Iš visko parašyto darome išvadą, kad webasto geras daiktas, tačiau brangus ir netikslingas statyti į rusišką traktorių. Elektrinis pašildytuvas pigus ir geras variantas, tačiau jo minusas : neautonomiškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na autonominis, aisku, geriau butu, bet JD lygiai taip pat geriau uz MTZ, o dar is su pasildymo zvakem, va ir skirtumas..

Dar pasakysiu kodel cirkuliacinis man nepatiko arba kaip butu geriau ji naudot: kadangi tenas negalingas (kaip Dr.Zoidberg) ir jei dar technika stovi lauke, tai siluma issklaidant dideliam plote bus didelis silumos nuostolis. Tam kad pasiteisintu cirkuliacinis, reikia bent 5kw teno kuris greitai sildytu.

RaimisX tik nesnervok, Dr.Zoidberg tiesa sako :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pasakysiu kodel cirkuliacinis man nepatiko arba kaip butu geriau ji naudot: kadangi tenas negalingas (kaip Dr.Zoidberg) ir jei dar technika stovi lauke, tai siluma issklaidant dideliam plote bus didelis silumos nuostolis. Tam kad pasiteisintu cirkuliacinis, reikia bent 5kw teno kuris greitai sildytu.

Kaip tik dėl to aš siurbliuką jungiu nuo reguliuojamo maitinimo šaltinio, šiuo atveju nuo akumuliatorių pakrovėjo. Cirkuliacijos greitis minimalus, todėl tenas spėja šildyti. Labai daug reikšmės turi , jeigu nėra termostato, nes reikia šildyti radiatoriaus tūrį. Per tą minėtą valandą šildymo, variklis įšyla iki +25 laipsnių (matavau), nereikia tikėtis, kad sistemoje bus darbinė variklio temperatūra. Bet to pilnai užtenka. Sutinku, kad siurbliukas yra papildomas rūpestis, bet be jo šiuo atveju neišeina išsiversti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...