Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Pidisoko galvoj degimas, ten kitaip, o 80 neiseina, vietos nera..

Raimi apie ka tu cia?

apie 1025, gal dar kazkuriuos naujo modelio.

eina 4 zvakes. tik beda tame, kad eina 2 variantai, ir vienam nera stumokliu pardavime. kad idet kitus stumeklius, turi keist galva. cia man vasara vienas ukininkas papasakojo. net gamykla pasieke, deja, turejo apsiribot ziedu keitimu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir esu mates mtz50 su zvakem bet 80 nea, ka eitu tai tikrai isideciau nes pas mane mtz80 jei daugiau nei -7 batai ner sukimo momento nors ir yra idetas 145Ah akumas ir dar jungiu du masininius, bet juos jungiu + su- didesne srove ir tai nieko. Vandeni pilu karsta kad galva buna silta dacikas rodo 40C. tepalai tilte sustingsta kad jeigu tempi ant buksyro tik ant asvaltoratus prasuka, o paskui puse dienos darbinis sukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pidisoko galvoj degimas, ten kitaip, o 80 neiseina, vietos nera..

Raimi apie ka tu cia?

apie 1025, gal dar kazkuriuos naujo modelio.

eina 4 zvakes. tik beda tame, kad eina 2 variantai, ir vienam nera stumokliu pardavime. kad idet kitus stumeklius, turi keist galva. cia man vasara vienas ukininkas papasakojo. net gamykla pasieke, deja, turejo apsiribot ziedu keitimu....

Visi xxx.3 vadinami euro turi i kiekviena cilindra pakaitinimo zvake.. tai matyt apie tuos ir eina kalba? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maciau as Viliaus filmuka kaip jis veda savo traktora, isties gana greit uztrubina.. :) starterio tik gaila.

Jei uzsalo sistema, pirmoj eilej ziuri grubaus valymo filtra (pirmas is bako) ir ar isvis kuras i ji paduodamas. Jei uzgeso jau pasilus varikliui, tai ranka ant pirmo filtro uzdejus jauciasi yra ledo ar ne. Kai yra, filtro apacia saltesne nei virsus.

Jei nera visiskai apsileista, tai antram filtre vandens nebuna. Siurblys uzsalt negali, nebent isties vandens sistemoj pilna, bet taip gana greit kapiec gali but, sujosi sriaubli.

Nusiorina atsukus virsutini antro filtro varzteli (prie siurblio). Pumpini kura kol pradeda nebespjaudyt oro.

Eterio negalima naudot jei sildai fakelinem zvakem, gali puptelet gerokai :)

Matysiu kaip kas vyksta ten, negalejo buti tikrai vandens pilno, filtruose radau toki labiau panasu i zelatina, kazkur matyt uzsikiso, bandysiu su fenu atsildyti viska ir visiskai is naujo uzpildyti sistema, ir ziemai is paprasto kanistriuko vazineti :)

P.s. o kaip uzgeso tai bandzius pajudeti visiskai netrauke, is pradziu dar prieme gaza, paskiau nebe :icon-smile: reikes pompute pasikeisti, nes maniske padilusi rankine, sunku pumpuoti su ja, ir is naujo atsildyti visa sistema sviezaus zieminio kuro pripildyti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

P.s. o kaip uzgeso tai bandzius pajudeti visiskai netrauke, is pradziu dar prieme gaza, paskiau nebe :icon-smile: reikes pompute pasikeisti, nes maniske padilusi rankine, sunku pumpuoti su ja, ir is naujo atsildyti visa sistema sviezaus zieminio kuro pripildyti :D

nenusimink,pas mane ir tas pats,manau visai technikai ir naujai tas pats... :lol::lol::lol::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsileidimas ir tiek, nors gali but kad su kuru is koloneles vandens prikliukinta.

Pompikei gumini ziedeli pakeist reik, dazniausias gedimas.

Dar pridursiu, bet kada vaziuojant dyzeliu, jei pradejo dust, tai gesink iskart. Pakaks kuro bakan dapilt ir nereikes knistis su uzpumpavimu.

Beje, yra pirkt tiekimuos dezutes guminiu ziedeliu rinkinuku, kaina 35lt. Pigiau grybu, nes perkant atskirai jie gerokai brangesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsileidimas ir tiek, nors gali but kad su kuru is koloneles vandens prikliukinta.

Pompikei gumini ziedeli pakeist reik, dazniausias gedimas.

Dar pridursiu, bet kada vaziuojant dyzeliu, jei pradejo dust, tai gesink iskart. Pakaks kuro bakan dapilt ir nereikes knistis su uzpumpavimu.

Beje, yra pirkt tiekimuos dezutes guminiu ziedeliu rinkinuku, kaina 35lt. Pigiau grybu, nes perkant atskirai jie gerokai brangesni.

tai,kad mtz pupuke 50lt.,kazkada pirkau... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, kokie ten traktoriai tie nauji, jeigu nuo naujumo reikia eterį pūsti... Nusipirkau 572 iš fokiečių, tepalas buvo belekoks, tik pašildžius vedasi prie -20 kaip vasarą. Be jokių eterių !!! Gal fakelas neveikia, kad reikia tokių cirkų ? Nu niekaip nesuprantu, kaip mano senelis kuriasi , o pirktas nuo naujumo be eterio nei krust :eusa-think: Ir dar rašo, kad pašildo...

pas mane mtz80 jei daugiau nei -7 batai ner sukimo momento nors ir yra idetas 145Ah akumas ir dar jungiu du masininius, bet juos jungiu + su- didesne srove ir tai nieko. Vandeni pilu karsta kad galva buna silta dacikas rodo 40C. tepalai tilte sustingsta kad jeigu tempi ant buksyro tik ant asvaltoratus prasuka, o paskui puse dienos darbinis sukas.

Aš nusipirkau naują akumą 180 Ah 1000 A startinės srovės ir čekišką "Magneton" starteriuką. Jau rašiau, kad pašildžius bloką bent iki +20 iš pusės apsisukimo verčia ir dirba... Jeigu nešildžius, tai čekas nepraverčia variklio, trūktsa kad smagiau praverstų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, kokie ten traktoriai tie nauji, jeigu nuo naujumo reikia eterį pūsti... Nusipirkau 572 iš fokiečių, tepalas buvo belekoks, tik pašildžius vedasi prie -20 kaip vasarą. Be jokių eterių !!! Gal fakelas neveikia, kad reikia tokių cirkų ? Nu niekaip nesuprantu, kaip mano senelis kuriasi , o pirktas nuo naujumo be eterio nei krust :eusa-think: Ir dar rašo, kad pašildo...
pas mane mtz80 jei daugiau nei -7 batai ner sukimo momento nors ir yra idetas 145Ah akumas ir dar jungiu du masininius, bet juos jungiu + su- didesne srove ir tai nieko. Vandeni pilu karsta kad galva buna silta dacikas rodo 40C. tepalai tilte sustingsta kad jeigu tempi ant buksyro tik ant asvaltoratus prasuka, o paskui puse dienos darbinis sukas.

Aš nusipirkau naują akumą 180 Ah 1000 A startinės srovės ir čekišką "Magneton" starteriuką. Jau rašiau, kad pašildžius bloką bent iki +20 iš pusės apsisukimo verčia ir dirba... Jeigu nešildžius, tai čekas nepraverčia variklio, trūktsa kad smagiau praverstų.

kai reikia uzvest prie -25 ir kad uzsivestu kaip vasara ipurski siek tiek eterio ir vsio..... :eusa-clap: Jei nemoki eterio naudoti nepurks :eusa-snooty: nereikia ten puse buteliuko suvaryti uztenka trumpo paspaudimo ir vsio :eusa-whistle::eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, kokie ten traktoriai tie nauji, jeigu nuo naujumo reikia eterį pūsti... Nusipirkau 572 iš fokiečių, tepalas buvo belekoks, tik pašildžius vedasi prie -20 kaip vasarą. Be jokių eterių !!! Gal fakelas neveikia, kad reikia tokių cirkų ? Nu niekaip nesuprantu, kaip mano senelis kuriasi , o pirktas nuo naujumo be eterio nei krust :eusa-think: Ir dar rašo, kad pašildo...
pas mane mtz80 jei daugiau nei -7 batai ner sukimo momento nors ir yra idetas 145Ah akumas ir dar jungiu du masininius, bet juos jungiu + su- didesne srove ir tai nieko. Vandeni pilu karsta kad galva buna silta dacikas rodo 40C. tepalai tilte sustingsta kad jeigu tempi ant buksyro tik ant asvaltoratus prasuka, o paskui puse dienos darbinis sukas.

Aš nusipirkau naują akumą 180 Ah 1000 A startinės srovės ir čekišką "Magneton" starteriuką. Jau rašiau, kad pašildžius bloką bent iki +20 iš pusės apsisukimo verčia ir dirba... Jeigu nešildžius, tai čekas nepraverčia variklio, trūktsa kad smagiau praverstų.

kai reikia uzvest prie -25 ir kad uzsivestu kaip vasara ipurski siek tiek eterio ir vsio..... :eusa-clap: Jei nemoki eterio naudoti nepurks :eusa-snooty: nereikia ten puse buteliuko suvaryti uztenka trumpo paspaudimo ir vsio :eusa-whistle::eusa-whistle:

Kam lauzyt technika prie -25, nebent avariniu atveju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam lauzyt technika prie -25, nebent avariniu atveju.

kam lauzyt...?,tai cia ne mazi vaikai,siaip sau nekuriam susigalvoja :eusa-naughty: ,reikia dirbt,tai kuri ir vaziuoji.Technika turi kurtis bet kokiu oru,nes nezinai kada jos prireiks... :icon-exclaim::icon-wink:

Teisingai... ;) o jau as nekalbu apie gyvulininkystes uky kai traktorius kiekviena diena kuriamas prie bet kokio salcio :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...