Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Aš norėčiau dar dėl siubliuko pasiklausinėti, ar nėra mažų cirkuliaciniu siubliukų(panašių kaip ir foto) jungiamų į 220v?

Man neteko matyti tokio, arba labai didelių gabaritų. Vis tik siūlau pirkti gatavą daiktą (siurbliuką). 12V gerai ir tuo, kad galima naudoti kaip papildomą siurblį pečiukui, kas labai padeda.

Paieskok skalbimo masinos isleidimo siurbliuko. Temperatura turetu laikyti, gabaritai panasus (gal net mazesni), veikia nuo 220.

Su tuo nesutikčiau. Jis skirtas trumpalaikiam darbui ir valandą ištisai nesisuks - perkais. Gabaritai mažesni irgi nebus. Pasižiūrėkite http://www.saltukas.lt/?kita&ID=VS

Testai tęsiasi. Vakar iš po nakties buvo stebimi -19 laipsnių :icon-confused: Teko šildyti apie 1 val. 20 min. , paskui šiek tiek pasukau be kuro padavimo, kad susikeltų tepalas. Po to kaip visada, iš pusės apsisukimo :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia pradėti ir man konstruoti toki dalyka kaip aušinimo skysčio pašildytoja.(nes temperatūra lauke jau laikosi apie-15) Darysiu tikriausiai kaip ir tavo, nes padaryti gana paprasta, ir nereikia daug daliu: boilerio tenas, kraniukai, trišakiai, metras šlangos ir cirkuliacinis siubliukas. Aš norėčiau dar dėl siubliuko pasiklausinėti, ar nėra mažų cirkuliaciniu siubliukų(panašių kaip ir foto) jungiamų į 220v?

kam tau tas siurbliukas?jug šiltas skystis kyla i viršu pac.pasinaudok tuom ir viena detale bus mažiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip tas tenas kur fabrikinis, pria bkoku prisisuka?ten be suirbliuko apseina.

Tas prisuktas tiesiai prie bloko ir į jį paduota žarnelė iš apačios, kad šylant vyktų savaiminė cirkuliacija. Tokiu atveju nereikalingas siurbliukas. Bet žmonės rašė, kad nuo vibracijos subyra teną laikančios detalės, todėl aš nedėjau jo į bloką (priedo neradau trumpo teno). Su siurbliuku visas variklis sušyla tolygiai, reikia trumpiau kaitinti . Iš tikro tai kaip kam labiau patinka - su siurbliuku, ar be jo. Jeigu į bloką - tada be, jeigu mano variantas, tada su :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai siurbliukas yra išjungtas ar antifrizas praeina pro ji be didelio pasipriešinimo? Ar reikia pastoviai laikyti įjungta siurbliuka?

Praeina be didesnio pasipriešinimo. Bent jau pro tą, kurį aš panaudojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas draugeli buvo siurbliukas, dabar neber. Kaip Karolis pastebejo: ner siurbliuko - ner problemos. Cirkuliuoja ir samatioku labai neblogai, tereik kad vamzdis su tenu butu kiek pakrypes, na ir slanga isejimo ne dvilikine. Pas mane dab kasdien vedziojamas, tai valanda sildziau, galva jau buvo visa atitirpus (sniegas nuo visos nutirpes, nes buvo truputi papuste), gerokai visa isilusi. Tenas, minejau, 3kw.

Dr.Zoidberg, nuo vibracijos tavo tenas anksciau ar veliau atitruks, neskirtas jis tam. Sakiau kad geriau det skalbiankes i storesni vamzdi, nes tenas stovi ant gumos ir yra trumpesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas draugeli buvo siurbliukas, dabar neber. Kaip Karolis pastebejo: ner siurbliuko - ner problemos. Cirkuliuoja ir samatioku labai neblogai, tereik kad vamzdis su tenu butu kiek pakrypes, na ir slanga isejimo ne dvilikine. Pas mane dab kasdien vedziojamas, tai valanda sildziau, galva jau buvo visa atitirpus (sniegas nuo visos nutirpes, nes buvo truputi papuste), gerokai visa isilusi. Tenas, minejau, 3kw.

Dr.Zoidberg, nuo vibracijos tavo tenas anksciau ar veliau atitruks, neskirtas jis tam. Sakiau kad geriau det skalbiankes i storesni vamzdi, nes tenas stovi ant gumos ir yra trumpesnis.

Taigi,Zoidberg tenas stovi metale,o ne taip vadinamam kaule,tai kas tau ten atitruks? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi,Zoidberg tenas stovi metale,o ne taip vadinamam kaule,tai kas tau ten atitruks? :eusa-think:

Tikrai taip, tenas pribronzuotas prie korpuso, jokių "kaulų" nėra. Pilnai tikėtina, kad nuo vibracijos atitruks, todėl aš jo ant variklio ir nemontavau. Nuo skalbimo mašinos tenai labai dideli, o kurį radau vieną mažą, tai to pačio galingumo ir dvigubai brangesnis :icon-rolleyes: Todėl pirkau šitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas draugeli buvo siurbliukas, dabar neber. Kaip Karolis pastebejo: ner siurbliuko - ner problemos. Cirkuliuoja ir samatioku labai neblogai, tereik kad vamzdis su tenu butu kiek pakrypes, na ir slanga isejimo ne dvilikine. Pas mane dab kasdien vedziojamas, tai valanda sildziau, galva jau buvo visa atitirpus (sniegas nuo visos nutirpes, nes buvo truputi papuste), gerokai visa isilusi. Tenas, minejau, 3kw.

Dr.Zoidberg, nuo vibracijos tavo tenas anksciau ar veliau atitruks, neskirtas jis tam. Sakiau kad geriau det skalbiankes i storesni vamzdi, nes tenas stovi ant gumos ir yra trumpesnis.

papildomas vadens varymas paspartina variklio šildymą, kada variklis greičiau šyla - reikia mažiau brangios el energijos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi,Zoidberg tenas stovi metale,o ne taip vadinamam kaule,tai kas tau ten atitruks? :eusa-think:

Tikrai taip, tenas pribronzuotas prie korpuso, jokių "kaulų" nėra. Pilnai tikėtina, kad nuo vibracijos atitruks, todėl aš jo ant variklio ir nemontavau. Nuo skalbimo mašinos tenai labai dideli, o kurį radau vieną mažą, tai to pačio galingumo ir dvigubai brangesnis :icon-rolleyes: Todėl pirkau šitą.

Netikiu,kad bronzoj budamas tenas atitiruks nuo korpuso ir beto jis stovi apsemtas ausinimo skyscio,kuris vibracija sumazina teno spiraliai.

As toki desiu,tik reiks termoreguliatoriaus vamzduka panaikinti,tai yra patrumpinti... :eusa-dance:

post-3977-141521764628_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu,kad bronzoj budamas tenas atitiruks nuo korpuso ir beto jis stovi apsemtas ausinimo skyscio,kuris vibracija sumazina teno spiraliai.

As toki desiu,tik reiks termoreguliatoriaus vamzduka panaikinti,tai yra patrumpinti... :eusa-dance:

Dar neteko matyti pribronzuoto teno. Nemazai tenu esu pakeites kaimynams , kurie naudoja elektrinius vandens sildytuvus , bet visi buvo aplituoti lydmetaliu :eusa-clap: Vartojant kieta vandeni ilgainiui ant teno susikaupia kalkiu nuosedos del ko pakyla teno temperatura ant tiek , kad lydmetalis pradeda lydytis o vanduo veikiamas slegio verztis lauk ir varveti ant termoreguliatoriaus kontaktu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu,kad bronzoj budamas tenas atitiruks nuo korpuso ir beto jis stovi apsemtas ausinimo skyscio,kuris vibracija sumazina teno spiraliai.

As toki desiu,tik reiks termoreguliatoriaus vamzduka panaikinti,tai yra patrumpinti... :eusa-dance:

Dar neteko matyti pribronzuoto teno. Nemazai tenu esu pakeites kaimynams , kurie naudoja elektrinius vandens sildytuvus , bet visi buvo aplituoti lydmetaliu :eusa-clap: Vartojant kieta vandeni ilgainiui ant teno susikaupia kalkiu nuosedos del ko pakyla teno temperatura ant tiek , kad lydmetalis pradeda lydytis o vanduo veikiamas slegio verztis lauk ir varveti ant termoreguliatoriaus kontaktu :lol:

as nesidomejau koks ten metalas,bet yra tenu kur spirale stovi metale,o ne taip vadinamam''kaule'',cia ZOIDBERG atrodo paminejo bronza,tai as taip ir atsakiau,o traktoriui sildys antifriza tenas,taip,kad kalkiu neturetu but...

cia kalba eina apie traktoriaus pasildyma,kad ziema geriau kurtusi,o ne apie boilerius ir cia termoreguliatorius nereikalingas :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi,Zoidberg tenas stovi metale,o ne taip vadinamam kaule,tai kas tau ten atitruks? :eusa-think:

Tikrai taip, tenas pribronzuotas prie korpuso, jokių "kaulų" nėra. Pilnai tikėtina, kad nuo vibracijos atitruks, todėl aš jo ant variklio ir nemontavau. Nuo skalbimo mašinos tenai labai dideli, o kurį radau vieną mažą, tai to pačio galingumo ir dvigubai brangesnis :icon-rolleyes: Todėl pirkau šitą.

Netikiu,kad bronzoj budamas tenas atitiruks nuo korpuso ir beto jis stovi apsemtas ausinimo skyscio,kuris vibracija sumazina teno spiraliai.

As toki desiu,tik reiks termoreguliatoriaus vamzduka panaikinti,tai yra patrumpinti... :eusa-dance:

ar čia ne tarp "kaulo" stovi ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...