Jump to content

Akumuliatorių pakrovėjas


Povilas

Recommended Posts

dadesiu, kas liecia akumus....

savu laiku, teko literaturos, pavartyt, rusiskos, aisku, todel galiu pasakyt keleta niuansu.

i akuma negalima dapilinet distiliuoto vandens, tik elektrolita. jei kam ydomu, galesiu paaiskint. tai vos ne pagrindinis dalykas...

kraut nedaugiau, kaip 10 proc talpos galingumo srove....

zaidimas iskraunant - ikraunant. 3 ciklai.( sito nieks nebedaro, o gaila, akumu pardavejai turetu maziau pelno).

gaila, pati literatura jau "mirus", ten daug visko prirasyta buvo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dadesiu, kas liecia akumus....

savu laiku, teko literaturos, pavartyt, rusiskos, aisku, todel galiu pasakyt keleta niuansu.

i akuma negalima dapilinet distiliuoto vandens, tik elektrolita. jei kam ydomu, galesiu paaiskint. tai vos ne pagrindinis dalykas...

kraut nedaugiau, kaip 10 proc talpos galingumo srove....

zaidimas iskraunant - ikraunant. 3 ciklai.( sito nieks nebedaro, o gaila, akumu pardavejai turetu maziau pelno).

gaila, pati literatura jau "mirus", ten daug visko prirasyta buvo....

kodel sakai dapylinet tik elektrolita?

juk garuoja tik vanduo. dapilant eletrolita kils rugsties koncentracija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dadesiu, kas liecia akumus....

savu laiku, teko literaturos, pavartyt, rusiskos, aisku, todel galiu pasakyt keleta niuansu.

i akuma negalima dapilinet distiliuoto vandens, tik elektrolita. jei kam ydomu, galesiu paaiskint. tai vos ne pagrindinis dalykas...

kraut nedaugiau, kaip 10 proc talpos galingumo srove....

zaidimas iskraunant - ikraunant. 3 ciklai.( sito nieks nebedaro, o gaila, akumu pardavejai turetu maziau pelno).

gaila, pati literatura jau "mirus", ten daug visko prirasyta buvo....

kodel sakai dapylinet tik elektrolita?

juk garuoja tik vanduo. dapilant eletrolita kils rugsties koncentracija.

is kur atsirado neaptarnaujami akumuliatoriai??? is ten, kad garuoja vanduo, o svino sulfatas iskrenta i nuosedas, ir koncentracija nesikeicia.

tas dalykas yra yrodytas tyrimais. ziurint toliau, pacia dapilimo procedura.

dapilus vandens, ir ikrovus, pamatuoji tanki, jis per mazas. ka pilsi???

rusu laikais, buvo spec, 1.4 tankio rugsties, dabar jos nerasi... jei tankis per didelis, vandens visada spesi dapilt...

visas tas dalykas, buvo aprasytas, su visais tyrimais, matavimais, ir visa kita....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dadesiu, kas liecia akumus....

savu laiku, teko literaturos, pavartyt, rusiskos, aisku, todel galiu pasakyt keleta niuansu.

i akuma negalima dapilinet distiliuoto vandens, tik elektrolita. jei kam ydomu, galesiu paaiskint. tai vos ne pagrindinis dalykas...

kraut nedaugiau, kaip 10 proc talpos galingumo srove....

zaidimas iskraunant - ikraunant. 3 ciklai.( sito nieks nebedaro, o gaila, akumu pardavejai turetu maziau pelno).

gaila, pati literatura jau "mirus", ten daug visko prirasyta buvo....

viska surasei teisingai, isskyrus tai, kad dapylineti elektrolita, dapylineti galima tik distiliuota vandeni, nes vanduo isgaruoja lieka tik rugstis, jei dapylinesi elektrolita kils tankis ir sues ploksteles ar ne taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dadesiu, kas liecia akumus....

savu laiku, teko literaturos, pavartyt, rusiskos, aisku, todel galiu pasakyt keleta niuansu.

i akuma negalima dapilinet distiliuoto vandens, tik elektrolita. jei kam ydomu, galesiu paaiskint. tai vos ne pagrindinis dalykas...

kraut nedaugiau, kaip 10 proc talpos galingumo srove....

zaidimas iskraunant - ikraunant. 3 ciklai.( sito nieks nebedaro, o gaila, akumu pardavejai turetu maziau pelno).

gaila, pati literatura jau "mirus", ten daug visko prirasyta buvo....

viska surasei teisingai, isskyrus tai, kad dapylineti elektrolita, dapylineti galima tik distiliuota vandeni, nes vanduo isgaruoja lieka tik rugstis, jei dapylinesi elektrolita kils tankis ir sues ploksteles ar ne taip?

tai tinka tik vienu atveju :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...atleiskyt, nelabai aš ta tema galiu ginčytis....., tik noriu paklaust, kiek metų vidutiniškai turi tarnaut akumuliatorius ?arba nuo ...iki,.. amžino juk nieko nėra

zinau zmogu, kuriam akumuliatorius VAZ islaike 15 metu.

man vektroj numiro per sezona, po 7 menesiu...

.. tai vidutinškai apie 8m :icon-confused: .. man taip neišeina ..vidurkis tik 5m..

..vadinasi .. prastai prižiūriu ...reikia mokytis iš jūsų..t.y forumiečių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

akumuliatorius akumuliatoriui nelygu, o tarnavimo laikas priklauso nuo kokybisko akumuliatoriaus pagaminmo, jo paruosimo eksplotavimui ir pacios eksplotacijos. kas labiausiai kenkia akumuliatoriui tai manau jog ilgas sukimas starteriu, cia jau peilis :) normaliai akumuliatorius turi tarnauti 4-5 metus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dapilinet tik distiliuta vandeni, jokio elektrolito.

nesamone, aukstaiti. pasidomek chemijos mokslu....

o ka tiksliai dapilt, gali pasakyt, ismataves tanki. sumazint ji galima, padidint - niekaip.

seni stereotipai atgyvene, pasidomekim i prieki truputi....

Sakai elektrolito tankio neina padidint, o tai kas tavo manymu vyksta kai akumuliatotius ikrovinejamas? gal elektrolito tankis mazeja?turbut kraudamas akumus areometru nesinaudoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dapilinet tik distiliuta vandeni, jokio elektrolito.

nesamone, aukstaiti. pasidomek chemijos mokslu....

O tu irodik taipogi chemiskai, kad distiliuoto vandens dapilimas yra nesamone.

Raimi, man atrodo, kad ne aukstaiciui reiktu dometis chemija, nes jis raso teisingai. Elektrolito dapilineti negalima, nes per laika dazniausiai isgaruoja tik vanduo, o sieros rugsties labai labai mazai. Elektrolitas pilasi tik i nauja, visiskai tuscia akumuliatoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vyrai, pasiskaitykit, ka rasiau. as zinau, kad esu teisus, ir ta dalyka yrodo visiskai neaptarnaujami akumuliatoriai, i kuriuos kazka dapilt nera jokios galimybes.

visa tai buvo yrodyta tyrimais, tiriant tokius akumuliatorius. dapilt vandeni butu reikeje, eksplotuojant labai intensyviai, tai yra taxi automobiliuose.

skaitot, kazkuri pasisakyma, o ne nuo pradziu. jei svino eitu saibom tik maza dalis, kaip kazkas raso, akumas tarnautu min 10 metu. bet taip nera. dalis iskrinta i nuosedas, dalis nebereaguoja, tai yra, nebelieka recesijos.

aukstaiti, dapili vandens, pakrauni, o tankis 1.22. ka darysi???? ogi nieko, nes klausimas, ar rasi 1.4 tankio akumuliatorines sieros rugsties. dapyles elektrolita, tanki visada gali sumazint vandens pagalba. per 1h krovimo laiko, akumuliatorius nesuges.

pasidomekit, literatura, rimtesne. :)

nieko asmenisko :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta kartoju, kad man chemiskai irodyk, kad distiliuoto vandens dapilimas yra nesamone.

Jei galima su visom formulem, cheminiu procesu aprasymu ir pan. Vienu zodziu placiau apie viska. Nes anskiau Jusu isakytos mintys nieko neirodo ir mano teiginio nepaneigia.

Taipogi nieko asmenisko tik reikia sudet visus taskus ant i

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu arimo variantui.

aukstaiti, apie 90m, i rankas buvo papuolus tokia knyga "Akumuliatoriai.Ju eksplotacija". ten buvo surasytos visos formules, ir visa kita. pabandyk paieskot, nes pas mane jos tikrai nebera.

paskui buvo papuoles i rankas zurnalas "Za ruliom", kur butent buvo tirti visiskai neaptarnaujami akumuliatoriai, ju pliusai ir minusai. tokiu dabar irgi yra pirkt, tavo ziniai. tai vat, neaptarnaujamam akumuliatoriui, is karto yra uzpilta elektrolito daugiau, kurio normalios explotacujos metu uztenka 5 metams. per toki laika tankis isliko tas pats, nors lygis sumazejo iki kritinio. taxi automobiliuose, kurie explotuojami galima sakyt, extremaliai, reikejo dapilt, vandens....

gryztant prie knygos, kiekvieno iskrovimo - ikrovimo ciklo metu prarandamas ne tik vanduo (skyla i vandenili ir deguoni), bet ir svinas. dalis svino oksiduojasi.kitaip akumuliatorius butu amzinas.

kodel sakau, kad reik dapilt elektrolita? todel, kad elektrolito tankis matuojamas praejus valandai nuo akumuliatoriaus virimo efekto pradzios

ikrovimo metu. rusu laikais, buvo bepigu kooreguot tanki, nes buvo 1.4 tankio rugsties, dar pats domejaus. o ka dabar darysi???

sneki apie formules, bet pasakyk, jei toks gudrus, kaip ikrautam akumuliatoriui tanki nuo 1.22 pakelsi iki 1.27????

a???? skelk, jei toks stiprus chemikas esi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as sakyciau kad reikia matuoti i pagal tanki dapilineti vandeni ar elektrolita. manau teisingai sako raimis kad seda sulfatas, bet turbut mano manymu riekia 0 kartu ipilt vandeni 1 karta elektrolita.

o akumu tarnavimo laikas mano supratimu labiaus priklauso nuo pagaminimo kokybe o tik paskui nu prieziuros. aisku jei uzsaldyti ar pradesi su svarke krauti tada jau ir gera firma neizgelbes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as sakyciau kad reikia matuoti i pagal tanki dapilineti vandeni ar elektrolita. manau teisingai sako raimis kad seda sulfatas, bet turbut mano manymu riekia 0 kartu ipilt vandeni 1 karta elektrolita.

o akumu tarnavimo laikas mano supratimu labiaus priklauso nuo pagaminimo kokybe o tik paskui nu prieziuros. aisku jei uzsaldyti ar pradesi su svarke krauti tada jau ir gera firma neizgelbes.

o asmanau , kad akumo tarnavimo laikas daugiausiai priklauso nuo eksploatacijos salygu ir tik po to nuo gamintojo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sėda sulfatas kai akumas ilga laika stovi be darbo arba pilnai neikraunamas ilga laika.pvz miestietis nakčei mašiniuka palieka su ijungta signalizacija,ryta tik užvedes iškart i kamščius ir su ijungtu pečium ,šviesom ir langu valytuvais.taip ipač žiema greitai krenta tankis ir akuma meta lauk.reik tik papraščiausei karta i savaite normalei ikrauti.rugštis niekur iš akumo nepabėga.seda sulfatais ant plokšteliu ir todėl tankis krenta.jai tankis 1.22 tai tik reik pažaisti pakrovima iškrovima ir pamatysit atsigaus. iškrovimui gerai tinka paprasta priekinio žibinto lemputė.jungi prie trumpu šviesu 45w gaunasi kaiptik lengvao aut akumui ir voltmetra pajungus stebi .kai pasieks 10.5V statai ant pakrovimo. bet jai akumas pigus (china) :D joke klyzma jo neatgaivins. darbe turėjau toku atvėji kai šėfo mašinai nuduso akumas ir ji pakeičiau ,nudususi garaže kankinau koki mėnesi (mat buvau prisiskaites ir tikrinau žines) tai tas akumas po tos renimacijos dar tris metus man gerai tarnavo :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada į T-40 buvau nusipirkęs lenkiškus (pasirinkimas tik toks ir buvo) - 2 kalades po 6V, 215 Ah. Išlaikė 7 metus. Važinėjau apskritus metus, vesdavau iki išsikrovimo, kraudavau senu tarybiniu pakrovėju, gal 7A. Po 4 metų turėjau progą išplauti,kaip buvo čia minėta, prisižaidžiau su vandeniu, kad reikėjo jau pilti konc. sieros rūgštį, kad pasiekti elektrolito reikiamą tankį :lol: ... Po plovimo jausmas, tarytum nauji. Na, čia, kiek žinau jau l. retas atvejis, nes paprastai nuosėdos užtrumpina plokštėles ir būna "amba-drykst" :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...