Jump to content

skaitmeninė televizija


shaulinis

Recommended Posts

Sveiki

Manau tema daug kam aktuali žiemos laiku. Taigi iškilo klausimas Gala ar Viasat?

Reikia kaime, uošviui. Jam svarbu kokybiškai matyti lietuviškus kanalus na ir rusiškų filmus, koncertus pažiūrėti. Vien skaitmeninio priedėlio kaip ir nepakanka, nes ten rusiškų nerodo. Krepšinį pažiūri, bet nėra labai didelis fanas todėl nėra būtina VIASAT (kaip Žalgirio ligoniams)

Taigi renkamės padorią kainą už padorią paslaugą, būtu įdomu išgirsti atsiliepimų iš tų kas naudojasi vienu ar kitu variantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 73
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na taip. Šiuo atveju svarstom kokį startinį paketą , ar pan. Jam žmogeliui skambina labai malonios panelės iš viasat, jis žmogus sėdi laukia, kad jam paskambintu :) svaigsta žmogus apie tą 1000 kanalų :) reikia kokį protingą variantą žmogui patart, kad neužsakytu bile ko, žiūrės paskui al jazyra :)

P.S man tas klausimas jau išsisprendė. Kadangi namie turiu interaktyvią galą tai skaitmeninė man kainuos 6lt/men + 50lt per metus už kortelę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kadangi pas mus nėra galimybės telefoniniu laidu pasijungti kabelinės GALA, pasiemem antenine gala, tai kokybė gan nieko tokia, tik lietuvos ryto kanalą kartais su kvadratukas rodo. Na, o kaune pas draugą ta laidinė gala buvo tai labai trukčiojo, žmogus pasiemė viasatą ir džiaugiasi, pas uošvius viasat'as kokybė tikrai gera, na manau čia daugiausia lemia tai kaina. na aišku anteninei galai reikia antenos neprastos.Šiaip kaime nerizikuojant tai viasat'as manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip. Šiuo atveju svarstom kokį startinį paketą , ar pan. Jam žmogeliui skambina labai malonios panelės iš viasat, jis žmogus sėdi laukia, kad jam paskambintu :) svaigsta žmogus apie tą 1000 kanalų :) reikia kokį protingą variantą žmogui patart, kad neužsakytu bile ko, žiūrės paskui al jazyra :)

P.S man tas klausimas jau išsisprendė. Kadangi namie turiu interaktyvią galą tai skaitmeninė man kainuos 6lt/men + 50lt per metus už kortelę.

Televizija tai reklamos žiūrėjimas, plius dar kartais kažką pamatai, man pvz. užtenka žinių, na dar pora laidų per savaitę, na kai būsiu pensininkas, gal ir norėsis kabelinės, dabr būtų tik pinigų švaistymas. Dėl Galos nežinau, šiaip gal ir nieko, bet pas klasioką kai mačiau tai didelio įspūdžio nepaliko, kai kurie kanalai kvadratukai, tiesa sakant nežinau aš kiek kainuoja ta Gala ir man nelabai rūpi. Viasat tai konkretūs lupikai, su jais nenorėčiau tikrai prasidėti, išvis kabelinė televizija - amerikos kultūros atšaka vis labiau besiskverbianti ir į "mūsų kaimą".
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paėmiau pabandyt (mėnesiui davė) kaip tik dabar kaime trumfo arka žiūriu, visai normaliai, tik neįsivaizduoju kaip reiks uošvį išmokint tuo reikalu naudotis (jau nekalbu apie "bliūda") namie kabelinė Gala, gan pakenčiama, tik kaip sako ukis nelabai yra kada žiūrėti, naktimis per discavery HD ultimate survival pažiūriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paėmiau pabandyt (mėnesiui davė) kaip tik dabar kaime trumfo arka žiūriu, visai normaliai

Lygiai taip pat normaliai tą triumfo arką ir su priedėliu už 200 lt rodo. :D

O dėl mokamų kanalų,tai viasat'as tikrai geriau,tik,kad kaina dabar beprotiška.

na tą tai ir virbalą įkišus rodytu :D kaip jau rašiau gala ėmiau tik todėl kad man ji atsieis tik 5,9 lt mėnesiui, manau pakankamas argu,

mentas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Imk Gala TV per DVB-T (skaitmeninė antžeminė tv). Viasatas, kaip kolegos jau minėjo, yra šaraškino kontora. Prieš 2 metus per kalėdas pasirašiau 3 metų sutartį, su sąlyga, kad 36 mėn. mokėsiu po 29 Lt. Po metų atėjo sąskaita su nudžiuginimu, kad mokėsiu jau po 35 Lt. Paskambinus į viasatą niekas nieko negalėjo dorai paaiškinti, tepasakė "skaitykit sutarties sąlygas". Keletą metų verčiausi SAT imtuvų ir antenų montavimu, ne vienas žmogus į šuns dienas dėjo viasatą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viasat lagai jau kruopščiai skaityt reikia, pvz parašyta kaina o šalia abai labai neryškiai +5lt/mėn ne tiesioginio debeto. Taigi jei nepasuforminai tiesioginio nuskaitymo nuo saksaitos moki daugiau. Po to jau giliau nebekasiau, kas dar ten smulkiai parašyta. Po to kai jie nusipirko teises į eurolygos transliacijas manau gali sau daug leisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viasat lagai jau kruopščiai skaityt reikia, pvz parašyta kaina o šalia abai labai neryškiai +5lt/mėn ne tiesioginio debeto. Taigi jei nepasuforminai tiesioginio nuskaitymo nuo saksaitos moki daugiau. Po to jau giliau nebekasiau, kas dar ten smulkiai parašyta.

Padarytas tas tiesioginis debetas, bet jie pasliko teisę keisti sąlygas, netgi "pablogėjus ekonominei situacijai". Žodžiu, kitais metais įspėju reistruotu laišku 90 dienų prieš sutarties pabaigą, tada nutraukiu tiesioginioo debeto sutartį, tada 14 dienų prieš baigiantis sutarčiai išsiunčiu kortelę. Užblokuoti tiesioginį debetą reikia todėl, kad gausiu apmokėti už 2 savaites kai jau reikia išsiūsti kortelę, o faktiškai paslauga nuo to jau nebegaunama. Paskui ant tvoros kabinu šitą ženklą :

t00208l.jpg

O ką kabinu ant VIASATO, viešai nerašysiu :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu palydovinę automatiškai sukiojama anteną su tiuneriu Provision PSR 600 (analoginės sistemos),norėčiau nusipirkti skaitmeninį.Gal galit patarti kokį :icon-question:

Nelabai apie juos nusimanau...mane domintų toks kad būtų galima matyti kuo daugiau kanalų(ypač rusiškų)neperkant jokių kortelių,kad būtų galima keisti žiurimo filmo igarsinimą į kitą kalbą ir šiaip kad būtų ne vienadienis o truputi "su ateitimi" pirkinys,taip pat idomu ar reikia keisti galvutę ir kokia būtų orentacinė kaina(tiunerio ir galvutės) :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turim gala bedu beda is 42 kanalu tik iprasti tv3 ltv lnk btv tv1 na tv6 ir letuvos ryto tv idomu o daugiau verti demesio diskaveris ir international geografik. o visi kiti nera uz a moketi. o kol pasijungem tai vos ne per karus. priedeli dave o kad modemas netinkamas tai ne papt tos bobos kai paskambinu sakau kame bedos sako netoks modemas. sakau ka daryt pirk kita. kiek? 200lt+29kurjierio pristatytmas ir 50lt valanda meistro kuris pajunkgs. :icon-evil::icon-evil: lupikai ku..... visa laime kad klasioke ten dirba ir viska sutvarke uz 30lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar nusipirkau ,,SALTEKA,, priedėlį rodo 20 kanalų

Nesupratau - visi su Selteka mato 13 kanalų, o tu - 20...????? :icon-eek:

Turiu visokiausios patirties su skaitmeninėm: tėvai jau 3 metus naudoja Viasatą, aš panašiai tiek pat laiko jau turiu Galą, o prieš 2 savaites pajamiau Selteką. Galiu atsakingai pareikšti, kad man pilnai užtenka ir Seltekos, nes pastebiu, kad labai mažai patį televizorių ir bežiūriu, o jei žiūriu tai vietinę fauną.. :) O jei lygint Galą su Viasatu, tai įpatingai didelio skirtumo nėra (pas mane Gala per LAN kabelį, gal kiek patogiau - nereikia jokių lėkščių). Kas liečia krepšinį šituose provaideriuose, tai abiejuose jo apstu (Gala -NBA, Viasatas - EL ir NCAA), taip, kad čia skonio reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar nusipirkau ,,SALTEKA,, priedėlį rodo 20 kanalų

Nesupratau - visi su Selteka mato 13 kanalų, o tu - 20...????? :icon-eek:

Turiu visokiausios patirties su skaitmeninėm: tėvai jau 3 metus naudoja Viasatą, aš panašiai tiek pat laiko jau turiu Galą, o prieš 2 savaites pajamiau Selteką. Galiu atsakingai pareikšti, kad man pilnai užtenka ir Seltekos, nes pastebiu, kad labai mažai patį televizorių ir bežiūriu, o jei žiūriu tai vietinę fauną.. :) O jei lygint Galą su Viasatu, tai įpatingai didelio skirtumo nėra (pas mane Gala per LAN kabelį, gal kiek patogiau - nereikia jokių lėkščių). Kas liečia krepšinį šituose provaideriuose, tai abiejuose jo apstu (Gala -NBA, Viasatas - EL ir NCAA), taip, kad čia skonio reikalas.

o selteka traukia kazka is latviu?

:icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...