Jump to content

VECTOR 420


UK. POVILAS

Recommended Posts

kuom geriau ? Matomumo gero nereik, nes ir taip aukštai kuli.

kai atsisesi uz kombaino vairo tada suprasi,su kuo geriau,ar su stalu ar be,be stalo krenta ir kombaino nasumas,greiciau vaziuojant meta ant virsaus sraiges prisikaupe kuokstas,tada uzkemsa ir bugna.

Tai kad sedėjes . Rapse ir nepalėksi, nebent nieko nėr iš jo ir nerūpi kombaino patvarumas . Jai narmalus rapsas tai smulkintuvas daug darbo turi, ir nepalėksi, nu nebent dusinant jį .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Kuom tas NH geresnis uz vektoriu ? variklissilpnesnis, kederis mazesnis. na bet gal geresnis kazkuom kituom, as nzn.

Nezinau kaip NH, bet apie vectoriu ir mes mastem kai komentarus skaiciau ir su vadybininkais kalbejau, kuomet pamatem su kombaininku gyvai, praejo noras pirkti. Toks ispudis, kad rusas rezaka, tekinimo stakles ir suvirinimo aparata turedamas dare, na aisku kelias vakarietiskas dalis turedamas betkaip ikiso :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuom tas NH geresnis uz vektoriu ? variklissilpnesnis, kederis mazesnis. na bet gal geresnis kazkuom kituom, as nzn.

Nezinau kaip NH, bet apie vectoriu ir mes mastem kai komentarus skaiciau ir su vadybininkais kalbejau, kuomet pamatem su kombaininku gyvai, praejo noras pirkti. Toks ispudis, kad rusas rezaka, tekinimo stakles ir suvirinimo aparata turedamas dare, na aisku kelias vakarietiskas dalis turedamas betkaip ikiso :lol:

kiek kalbejau su livilos vadyba tai sake, kad rostselmase buvo ir visa skardu karpymo ir suvirinimo yranga vokiska, o kas butent naturoj nepatiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuom tas NH geresnis uz vektoriu ? variklissilpnesnis, kederis mazesnis. na bet gal geresnis kazkuom kituom, as nzn.

Nezinau kaip NH, bet apie vectoriu ir mes mastem kai komentarus skaiciau ir su vadybininkais kalbejau, kuomet pamatem su kombaininku gyvai, praejo noras pirkti. Toks ispudis, kad rusas rezaka, tekinimo stakles ir suvirinimo aparata turedamas dare, na aisku kelias vakarietiskas dalis turedamas betkaip ikiso :lol:

kiek kalbejau su livilos vadyba tai sake, kad rostselmase buvo ir visa skardu karpymo ir suvirinimo yranga vokiska, o kas butent naturoj nepatiko

man irgi graziai kalbejo, kad sumacher pjaunamoji ir tt. t., bet net neuzsimine, kad norint dalgi pakeisti jei gerai pamenu reikia reduktoriu nuimti :lol: vadybos reikalas parduoti....... Zigulius irgi pagal naujua technologija gamina, bet kazkodel ju pas mus praktiskai niekas neperka. keik suprantu pats gyvai neciupinejai to kombaino.... man ispudi paliko mechanikas, kuris pasake, kad kombaino nereikia varzyti, nors smulkintuve radau sauja verzliu ir poverzliu, matyt atliko, cia tik virsuneles :eusa-think: pagal tokia kaina man geda asmeniskai butu pas save su siuo kombainu pasirodyt, nes kokybes ten mano nuomone 0. Man bent praejo noras ji pamcius savrstyti apie tokio kombaino pirkima. kaimynas turi naujaji Dona,pirmus metus gyre, sake neblogas, praejus 3 metam sake, kad nerekomenduotu niekam pirkti.... spresk pats

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man ispudi paliko mechanikas, kuris pasake, kad kombaino nereikia varzyti, nors smulkintuve radau sauja verzliu ir poverzliu, matyt atliko, cia tik virsuneles :eusa-think:

šitus kombainus, man pažystamas pasakojo(nežinau kiek teisybės), kad parsiveža (kaip anksčiau į kolūkius nivas vežė, nesurinktas pilnai ir nevaržytas), tai tie mechanikai suvaržo ir darbui paruošia, ko gero buvo nebaigta suvaržyt užtat radai varžtų rinkinį :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man ispudi paliko mechanikas, kuris pasake, kad kombaino nereikia varzyti, nors smulkintuve radau sauja verzliu ir poverzliu, matyt atliko, cia tik virsuneles :eusa-think:

šitus kombainus, man pažystamas pasakojo(nežinau kiek teisybės), kad parsiveža (kaip anksčiau į kolūkius nivas vežė, nesurinktas pilnai ir nevaržytas), tai tie mechanikai suvaržo ir darbui paruošia, ko gero buvo nebaigta suvaržyt užtat radai varžtų rinkinį :eusa-think:

kad, kiek supratau ten tiesiai is gamyklos sustayti stovejo, niekas jiems nedaryta, iskyrus, kad korozijos jau truputi pakasti buvo :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Du metus ta dilema sprendziau ir as. Naujasis Acros'as ar analogas vakarietiskas.Po ilgu svarstymu ir realiu pabandymu pasirinkom vakarietiska.Po pirmo sezono rusiskam labiausiai akis bade siules ir tarp siuliu isbegusios rudys.Ten toks jausmas kad dazai jam nenaudoti tik gruntas.Dar labai nepatinka tas varpu traiskytuvas, kuris labai reaguoja i dregnesnius ir zoletus javus. Ir dar ta moteriske eda nervus, kas ten per stebuklas padarytas?

Siaip dirbti galima, tik kokybes ir kainos santykis krypsta ne i ta puse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Du metus ta dilema sprendziau ir as. Naujasis Acros'as ar analogas vakarietiskas.Po ilgu svarstymu ir realiu pabandymu pasirinkom vakarietiska.Po pirmo sezono rusiskam labiausiai akis bade siules ir tarp siuliu isbegusios rudys.Ten toks jausmas kad dazai jam nenaudoti tik gruntas.Dar labai nepatinka tas varpu traiskytuvas, kuris labai reaguoja i dregnesnius ir zoletus javus. Ir dar ta moteriske eda nervus, kas ten per stebuklas padarytas?

Siaip dirbti galima, tik kokybes ir kainos santykis krypsta ne i ta puse.

Tai kuris čia tas vakarietiškas taip surestas ir nudažytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Du metus ta dilema sprendziau ir as. Naujasis Acros'as ar analogas vakarietiskas.Po ilgu svarstymu ir realiu pabandymu pasirinkom vakarietiska.Po pirmo sezono rusiskam labiausiai akis bade siules ir tarp siuliu isbegusios rudys.Ten toks jausmas kad dazai jam nenaudoti tik gruntas.Dar labai nepatinka tas varpu traiskytuvas, kuris labai reaguoja i dregnesnius ir zoletus javus. Ir dar ta moteriske eda nervus, kas ten per stebuklas padarytas?

Siaip dirbti galima, tik kokybes ir kainos santykis krypsta ne i ta puse.

Tai koki vakarieti pasirinkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nėra jis jau toks blogas,rusas yra rusas,bet kulti galima,kai nėra pakankamai lėšų vakarietiškam,manau vektorius tikrai neblogas pasirinkimas,jei imi su parama,kaimynas trečią sezoną atkūlė ir nieko ten jam nelūžo,mes savu tik pusė javapjūtės spėjom pasinaudoti,esam patenkinti,kolkas :) viena bėda išlindo,dvi sieto juostos iškrito,tai livila sakė pakeis...o prisikabinti visada galima prie bet ko :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu sena rusiska kombaina palygini su dabartiniu nauju tai matosi pazanga, bet kai ta nauja rusiska kombaina palygini su nauju vakarietisku tai tik sleptis rusiskiem, tas pats ir su traktoriais, jau geriau pirkt deveta vakarietiska nei nauja rusiska rimtam ukyje, bet cia aisku kaip kas skaiciuoja tas ta ir pasirenka :)

Tai su kokiu kombainu is vakarietisku nauju lygintum vectoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu sena rusiska kombaina palygini su dabartiniu nauju tai matosi pazanga, bet kai ta nauja rusiska kombaina palygini su nauju vakarietisku tai tik sleptis rusiskiem, tas pats ir su traktoriais, jau geriau pirkt deveta vakarietiska nei nauja rusiska rimtam ukyje, bet cia aisku kaip kas skaiciuoja tas ta ir pasirenka :)

Tai su kokiu kombainu is vakarietisku nauju lygintum vectoriu

tai kad nera ka ten lygint

kaip nera, yra ka ten lygint, tik supratimo reikia :eusa-doh::eusa-doh::eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu sena rusiska kombaina palygini su dabartiniu nauju tai matosi pazanga, bet kai ta nauja rusiska kombaina palygini su nauju vakarietisku tai tik sleptis rusiskiem, tas pats ir su traktoriais, jau geriau pirkt deveta vakarietiska nei nauja rusiska rimtam ukyje, bet cia aisku kaip kas skaiciuoja tas ta ir pasirenka :)

sakai naudota,bandėm paieškoti už panašią kainą kaip imant vektorių su parama (+-125000lt) išpradžių nustebino,kad rinktis nebuvo iš ko,gerai kad paramą patvirtino nereikėjo rinktis iš griūvenų,normalesni prasideda nuo 250000 lt bent jau tokią nuomonę susidariau aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu sena rusiska kombaina palygini su dabartiniu nauju tai matosi pazanga, bet kai ta nauja rusiska kombaina palygini su nauju vakarietisku tai tik sleptis rusiskiem, tas pats ir su traktoriais, jau geriau pirkt deveta vakarietiska nei nauja rusiska rimtam ukyje, bet cia aisku kaip kas skaiciuoja tas ta ir pasirenka :)

sakai naudota,bandėm paieškoti už panašią kainą kaip imant vektorių su parama (+-125000lt) išpradžių nustebino,kad rinktis nebuvo iš ko,gerai kad paramą patvirtino nereikėjo rinktis iš griūvenų,normalesni prasideda nuo 250000 lt bent jau tokią nuomonę susidariau aš.

tai su vectorium dirbi? kaip ar problemų neturi? kiek ha dirbi? o tas pastebėjimas kad vakarietiško normalaus nenupirksi be 100000 tai ir man kliūva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...